Ban Yedimi Fark Edemedim Sen Git Geyik Yap Burası UO Alanı ..!
legory banamı dedin git geyik yapı ?

banı yer merak etme.burda hiçkimse bir yetkiliye hakaret edemez.ederse ban yer.
Ya Sen Yaşıtlarınla Tartışmaya Gir Konuyu Okudugum Kadarıyla Ben Anca Geyikte Sohpet Ettim UO Konusu Bile açmadım felan demişsinde Git Geyikte Takıl Ozaman Nese Konu sapmasın Susun ..!
Sana Tavsiye Bana Düşmez ama Ücretsiz Scripterlık yapma Yapıcaksan paralı yap Dostun arkdaşın falansa tmm o zmn eyw ücretsiz falanda yaparsın böyle gerizekalılar için topic bile açma gereksiz insanlar bi değerleri yok bi forumdaki topic kadar bende 7-8 tane ayrı ayrı hem pvp hem rp serveri script packleri var ben bunlarla ne yapıyorum diye sorarsan script öğrenmeye çalışyırom u-s dei scriptleri bitirdm artık okuya okuya bitirdm bunlara bakıom amatörm anlıycan Paralı yap tek öneri bu
Ya Burası Bir Ağlama Duvarı Değil.!

Buraya Kazıklanıpda gelip gelip ağlamayın.

Saçma saçma topicler açmayın.

Bizene yani sen scriptlerini yazmışsında seni atmışlar clientini kullanmışlar.
Bunlardan bizene yani bu sizin kişisel problemleriniz.
Kendi aranızda halledemiyorsanız biz ne yapabiliriz?

Gelip Buraya Yok o bunu yaptı yok o scriptimi çaldı yok benim client'im.

Madem karşındaki kişiyi tanımıyorsun o zaman niye bu kadar uraş verip zamanını harcıyorsun.

Tekrar söylüyorum burası ağlama duvarı değil.

Yalnış düşünüyorsam yalnış düşünüyorsun deyin.

Ve O Söylediğin Laflara da dikkat et Çocuk yok karşında.

Yaklaşık 4 aydır bu forumdasın üslubunu takın biraz.
Legory : Ya Sen Yaşıtlarınla Tartışmaya Gir Konuyu Okudugum Kadarıyla Ben Anca Geyikte Sohpet Ettim UO Konusu Bile açmadım felan demişsinde Git Geyikte Takıl Ozaman Nese Konu sapmasın Susun ..!

ben yaşıtlarımla şuan tartışmadayım.sen git legolarınla oyna:D
mthN : Ya Burası Bir Ağlama Duvarı Değil.!

Bizene yani sen scriptlerini yazmışsında seni atmışlar clientini kullanmışlar.
Bunlardan bizene yani bu sizin kişisel problemleriniz.
Kendi aranızda halledemiyorsanız biz ne yapabiliriz?

Gelip Buraya Yok o bunu yaptı yok o scriptimi çaldı yok benim client'im.

Madem karşındaki kişiyi tanımıyorsun o zaman niye bu kadar uraş verip zamanını harcıyorsun.

Tekrar söylüyorum burası ağlama duvarı değil.

Yalnış düşünüyorsam yalnış düşünüyorsun deyin.

Ve O Söylediğin Laflara da dikkat et Çocuk yok karşında.

Yaklaşık 4 aydır bu forumdasın üslubunu takın biraz.
hyr anlamıyorum ya hepiniz manyaksiniz yada ben manyagim adam sadece bu adam böle bi şerefsizlik yaptı demiş konu acmıs ne war bunda bu kadar tartısıonuz anlamadım warya :S:S:S:S:S
Legory : Ya Sen Yaşıtlarınla Tartışmaya Gir Konuyu Okudugum Kadarıyla Ben Anca Geyikte Sohpet Ettim UO Konusu Bile açmadım felan demişsinde Git Geyikte Takıl Ozaman Nese Konu sapmasın Susun ..!
Şu cümleyi kurarak daha Spawnsasın yaşını bile geçemediğini anlıyorum,
Daha yaşın ne ki yaştan söz ediyorsun bre velet...
hedene : Hem Merak ediyorum bu topi sadece iki kişi arasında geçen konuşmalar bütünü...
Biri kedi diğeri maglor,
biri 12 diğeri 17 yaşında,
ikisinin de imzası aynı mantıkta...
İnkar edeceksin biliyorum,
Ama en azından gerçekten arkadaşın bile olsa topicte bir spam olayı var...

Kendimi savunayım Ben hiçbir zaman birilerinin emeklerinin 1dakikada silinmesine göz yumamam...
Benim karakterimde bu var..

Bu arada imzalar özel bir kısım kimse buna karışamaz istediğimizi yazabiliriz diye düşünüyorum...Bunlar tamamen espri ürünüdür..

Beni tanıyan kişiler bilir Kimse bana zorla bir iş yaptıramaz.. Burada ben birilerinin zorlaması sonucu yazı yazmadım hatta msn arayıcılığı ile bana hiçbirşey söylemedi ben şans eseri girdim ve gördüm...
İnsanları tek bir özelliğe bakılarak yargılamamanı öneririm...

Neyse fazla uzattık Topic'in kilitlenmesini Rica ediyorum...
Ben kimsenin imzasına "kötü" ve benzeri bir tabirde bulunmadım,
Aynı mantık dedim,
Yani bu sizin aynı düşündüğünüzü gösterir,
kast ettiğim buydu,
Ama siz eğer "kötü,çirkin vb " algılamak istiyorsanız o sizin böyle düşünmek istemeye yönelimli olduğunuzdan doalyı oluşan bir düşünce,
Ayrıca düşünce mantığınız tamamen aynı olunca tabi insanda aynı kişi olduğunuzu düşünüyor,

Zaten topic amacından saptı artık tamamen bu topicğin açılmasının gereksiz olduğu olmadığı, sapm olup olmadığı konusunda yazıyor ama benim kapatılmasını istemem ayıp olur diye birşey demeyecektim aam bu konuda aynı fikirdeydim...
Ve insanları yargılamaya gelince...
Ben insanları yargılamayı sevmem bile ki,
Düşün yargılamam gerekmiş,
Yargılamak istemem çünkü bu her kişiye yargılarımdan dolayı kendim hakkında bir fikir verir.

Ve inan bana benim hakkımda bilmek ne kadar azsa o kadar iyidir,
Not ; İnsanların bunu tehdit olarak algılayacağını düşündüğüm için not yazma gereği duydum, tonlamayı doğru yaparsanız ve başka açılardan düşünebilirseniz, bir kişinin kendi kişisel gizliliğini tutmasını anlatmak için o an başka bir cümle bulamadığını da görebilirsiniz...Yani bir tehdit olarak algılamayın,Lütufen

Mthn Sen Bi Mod.'sun Eğer Burada Ağladınıı Zannediyosan Yazık sana Vallahi yazık .. Şerefsizleri Ele Vermiş Soncta Sadece Emek Hırsızlarınn Yanına Kâr kalmaması İçin BÖle bişi yapmıs ama sizin Gİbi Beyin dağarcıı Kısıtlı İnsanlar Bunu anlamıyor Yazık size ya Siz hep böle gözünüzde siyah bi perderye bakın hayata aferim size ...( millet kelime cambazı olmus baksana herkez kıvırıyo )
Kedi777 bu Legory senin diğer accountunmu ? Konuşmaların fln çok benzioda ona dikkat ettm...
kedi777 ---> yakup Şuan Kullandıım Kullanıcıda Kendisinin ama Suanda Ben varım ( arkadaşıyım )
Legory :

Mthn Sen Bi Mod.'sun Eğer Burada Ağladınıı Zannediyosan Yazık sana Vallahi yazık .. Şerefsizleri Ele Vermiş Soncta Sadece Emek Hırsızlarınn Yanına Kâr kalmaması İçin BÖle bişi yapmıs ama sizin Gİbi Beyin dağarcıı Kısıtlı İnsanlar Bunu anlamıyor Yazık size ya Siz hep böle gözünüzde siyah bi perderye bakın hayata aferim size ...( millet kelime cambazı olmus baksana herkez kıvırıyo )

evet bizim beğin dağarcımız kısıtlı ?

sen bana laf edebilirsin ama senden daha çok bilgiliyim bu uo konusunda.ve yaşıtlarımla konuş demişsin.ben şuan konuşuyorumda sana noluyor.sen daha küçüksün:)

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.