en iyi rp shardımız seçildi linkini rica ediyorum eğer biliyorsanız.
Adept
4.3
Medieval RP Shardı mı idi? Sanırım RP kelimesinin anlamı ile ilgili bazı problemler var...

Sana linkini PM ile atıyorum, ancak şuan yenilenme süresine girmiş durumda anlaşılan.
Sanırım kapalı şu an.

Sosaria projesi ile geri dönecekler. Chernobel ' e pm at owner o
Cherno uğraşıp duruor walla emek çok.
saolun herşey için
Teşekkürler...
banada biri atabilirmi su en ii pvp serverı secilen since uo nun ve medieval uo nun arkadaslar
Medieval şu an için askıda.. Sosariaya dönüştürüyorum ve bazı değişiklikler yapıyorum, yoğunluğum nedeniyle çok yavaş ilerliyor... tekrar açıldığı zaman haberiniz olacaktır.....
Neran : Sanırım RP kelimesinin anlamı ile ilgili bazı problemler var...

Medieval'daki sistemler ister istemez Rp yapmanı sağlayacak sistemler daha server açık değil fakat Rp serveri seçildi demekki playerlar üzerinde yankı yarattı buda bir belge sayılır...
Neran bir bakıma haklı tabiki, RP serverı olarak tanıtmıyoruz kendimizi, RP yapmak zorunlu falanda demiyoruz. Tabiki buda ister istemez Medieval'ı rp serverı klasmanından çıkarıyor ama sistemlerin farklı olması ve rp ye aşırı uygun olması, oynayan insanların "RPci" olmasını tetikliyor buda serverda Rp rüzgarları estiriyor :) o yüzden rp serverı demekte yanlış olmaz...
Adept
4.3
Yok tabii ki sistemlere laf attığım yok, sistemleri okudum, hoşuma gittiler. Ancak Chernobel'in dediği gibi RP sunucusu olarak kendilerini tanıtmıyorlar, kitlenizi bilmediğim için de sadece dışardan yorum yaptım. Gene de benim için yetiyor bu kadar bilgi, çünkü iyi bir RP sunucusunun istedikleri çok fazladır. Öncelikle RP yapmayanı ve RP yapanı karıştırmamak gerekli zaten. :)
PvP, RP nin içinde olan bir şeydir arkadaşlar bunu unutmayın. PvP de Role Play dahilinde yapılabilir.
stealing ve snooping olmadan çok komik yani sonuçta hırsızlıkta hayatın bir parçası bence hırsızlık türü classlar skiller olmadan rp olmaz
dediğin şeyler kişiliklerden kaynaklanır rpyi bozmak isteyen sadece snooping/stealing denklemini kurmazki, alchemy char açar exp. lerle bankayı uçurur atıyla adam keser yapmak isteyen hertürlü yapar yani..
işi bilen nasıl bilio dimi enesim :D
Adept
4.3
RP sunucusunun kitlesi zaten bambaşkadır, daha oyuna başlamadan elenir o tarz kişiler..

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.