Kaldığı yerden hikayeyi devam ettirebilecek arkadaşlar beklemekteyiz hala.. Tabi asıl kaldığı yerden ^^.

Ya da başka bir hikayeye başlanabilir, sizleri bekliyoruz.

#güncel

RespectFull : Yoksa Zeus bir büyümü bir hayalmi diye düşünüyordum kendi kendime bunu gece olunca anlıyacaktım hava kararmaya başladı ve uyuma sırası Zeus'a gelmişti Zeus artık dinlenmelisin biraz duralım ! dedim haklısın şu gölün yakınına kamp kuralım uyumak yok unutma. diye tembihledi beni Tamam diyerek Zeus'un uyumasını sağladım ve aradan gecen 1 2 saat sonra ben atıma binip göl kıyısından uzaklaştım atımı kırbaçlarken korkuyordum cok hızlı ilerliyordum aklımdaki o büyücü beni hep tetikliyordu Zeus'u bırakma diyerek Atın kişnemeleri kulağımı tırmalıyor hızlı gidiyorum ve ağaçların rüzgarin sesi adeta beynimde uvultu oluyordu birden irkildim ve koşmalarımın hayal olduğunu ve Zeus ile hala yola devam ettimizi gördüm şaşırdım ben nasıl bir büyü etkisindeyim bu nasıl bişey diye mırıldanırken ZeusUyuya kaldın gene sende bi haller var ve rüya görüyordun devamlı Zeus diyordun ne gördün ? Dedi bu cümle beni daha cok etkiledi benim gördüklerim hayeldi ve Zeus'a seninle bir göl kıyısında dinlenmeye çekilmiştik ve sen uyumuştun o ara ben senı kaldırıyordum.Dedim ona söylememeliydim gördüklerimi.

benim bu durumumu anlar sa beni öldüreceğini biliyordum hava aydınlanmak üzereydi ve gemiye binmemiz gerekiyordu iskele bulmamız uzun zaman alabilirdi.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.