yahu chara baglanmio veryfing accountda kalio nedn?
Iv3rSon : Ya Arkadaslar Ben Girdimdde Kendimi Gm yapamıom ne iş

Kendinizi gm yapmanıza gerek yok. Zaten adminsiniz..

[admin komutunu kullanarak server genelinde düzenleme yapabilirsiniz.

[help yazarak da kullanabileceğiniz komutların listesini görebilirsiniz.

Daha sonra eklenen mesaj 30 saniye

swa5 : yahu chara baglanmio veryfing accountda kalio nedn?

Clientinizi sonuna kadar patch yaptınızmı?

Daha sonra eklenen mesaj 1 dakika

Broome : Güzel olmus faydalı bir konu, eline saglik.

Teşekkür ederim. Bu topic, aynı soruların sorulduğu yeni başlıkların açılmasını engeller umarım.

Bu konu No@h tarafından düzenlendi(2005-07-31 23:43, 18 yıl önce)
Ben Razor'a IP adresini yazdiktan Sonra Okay Tusuna tıkladim ve (Razor was unable to locate and load a suitable UO cliloc file.some text may not be displayed) Diye Bi Yazi Cıkıyor Ve Sonra Razorda Clientde Kapaniyor Ne yapmam Lasim????

Bu konu Something_wild tarafından düzenlendi(2005-08-01 01:49, 18 yıl önce)
Razor bence sakat bir iş zaten. Ram yiyo bayağı. En güzeli uogatewaydir bence.
www.uogateway.com a girin 1.9 latest sürümünü indirin. yükleyin açtıktan sonra new local servera tıklayın, ismi yazdıktan sonra ip bölümüne 127.0.0.1 yazıp direk save diyin. Sonra da paşa paşa girin serverınıza :)
naisl clienti sonuna kdr pacthlledinmi en iisi bana bir link wer bende o clienti indireyim :D ben aliisik deilim run uo ya sphere scripterim ki
swa5 : naisl clienti sonuna kdr pacthlledinmi en iisi bana bir link wer bende o clienti indireyim :D ben aliisik deilim run uo ya sphere scripterim ki

Valla ben de böyle client indirme olaylarına alışık değilim. Çok acaip geliyo. Paşalar gibi kuracan UO'nu sonuna kadar patch yapacan, babalar gibi oynayacan..
Ya Bide Su Razorun Filen Turkcesi Olsa Cok Daha Ei Olcak ama!!
Razorun türkçesi zaten mevcut da pek tavsiye etmiyorum. Bozuluyo biraz anlamları.
General bölümünden languageyi turkiş yapın yeter.
Modem Ayarlarınıda Yazı Versen Dışardan Giriş İçin
abi admin olmuyom ki normal oyuncu gibi giriyom servera
Clawlar çok hoşuma gitti onu sphereye uyarlayabilirmiyiz acaba ;)
ya bana server kurmayı ögretecek erkek adam varmı varsa [email protected] ekleyim söylesinler nolur?
Razor Beta Kurulmuor Update İstiyor Onu Nasıl Yapıcaz Bi solermisiniz

Daha sonra eklenen mesaj 32 dakika

Yaa admin Olmuom Ben ne İş Yaaaa Komutları filanda Yok .xgo Diom britain diom Olmuo

Bu konu AntalyalıHellboy tarafından düzenlendi(2005-08-10 23:53, 18 yıl önce)
Runuo komutları o şekilde değildir zaten. Spheredeki komutların çoğuylan alakası da yok.

Komutların hepsini [help yazarak görebilirsiniz. Yeni başlayanlar için [admin komutu yararlı oluyo genelde.
Beyler Bunun Komutlarını Bİlipte Yazmıyanın heheh Bunun Komutlarını Biliormusunuz

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.