süper olmuş elceyizlerine sağlık
:)Yaa Tamamda Komutları ney Bunu Yapmak Birde
[ G ]ünen [ Ö ]zveri ve [ T ]ecrube İste

Daha sonra eklenen mesaj 32 saniye

Ben Spawn Koymak İstiyorum Programı Ney Nereden Bulcam

Bu konu AntalyalıHellboy tarafından düzenlendi(2005-08-11 08:53, 18 yıl önce)
slothere14 : ya beyler ben 1. linkteki programı indirmeyi beceremedim yardım edin please :utangac

Ordaki, yazılımın microsofttaki orijinal linki. Oradan download yapabilmek için orijinal windows kullanıyor olmanız gerekiyor sanırım.

Buraya tıklayın ve açılan sayfada "I agree" yazan yere tıklayın.

İyi oyunlar.
İi Güsel Ho$ Ama Razor 25 i Bulamadım Ultima-Strike daki de Hata Veriyor Sunuc Bulunamıyor Diyor.Nasıl Olucak ??
Nical : İi Güsel Ho$ Ama Razor 25 i Bulamadım Ultima-Strike daki de Hata Veriyor Sunuc Bulunamıyor Diyor.Nasıl Olucak ??

Bugün sabahtan beri RunUO'nun belli kısımlarında sorun yaşanıyor. Bir süre sonra tekrar deneyin isterseniz.
OCean demiş kiiii Hocam sen başlat/programlar/donatılar/komut istemine gir bi. oraya ipconfig yaz orada en üstteki ip numarası www.whatismyip.com daki ile aynı ise bu işlemleri açmana gerek yok zate. aç serverı ver ipi girsinler.

ya ben o siteye giriorum ip adresim ordakiyle aynı deil. napacam?
Zach De Maniac : OCean demiş kiiii Hocam sen başlat/programlar/donatılar/komut istemine gir bi. oraya ipconfig yaz orada en üstteki ip numarası www.whatismyip.com daki ile aynı ise bu işlemleri açmana gerek yok zate. aç serverı ver ipi girsinler.

ya ben o siteye giriorum ip adresim ordakiyle aynı deil. napacam?

Dökümanlara bakın. Ocean orada açıklamış.
İyi eğlenceler.
ya ben bişi sorucam her şey tamam tam giricem oyuna siyah ekran kalıyo .. yardım pls
Siyah ekrandan kastınız nedir? Screen shot koyabilirmisiniz.
Bende aynı sorun arkadaşlar acc mi açtım normal giriyom oyuna char select ekranı çıkıyo seciyom karakteri sorası siyah ekran çıkıyo yani charın paperdollu statusu bişi gozukmuyo client versiyonundan olabilir mi birde ben AoS kullanıyorum runuo çalıştırır demi?

Daha sonra eklenen mesaj 14 dakika

Entering Brittania diyor ve oyle kalıyor ltfn yardım edin client versiyonundan yada AoS kullandıgım için olabilir mi?:(:(:(

Bu konu bluetail tarafından düzenlendi(2005-10-12 10:59, 18 yıl önce)
No@h birde 1.linkteki program için başka link vermişsin o linktede indiremiyorum yardımcı olun pls
bluetail : Bende aynı sorun arkadaşlar acc mi açtım normal giriyom oyuna char select ekranı çıkıyo seciyom karakteri sorası siyah ekran çıkıyo yani charın paperdollu statusu bişi gozukmuyo client versiyonundan olabilir mi birde ben AoS kullanıyorum runuo çalıştırır demi?

Daha sonra eklenen mesaj 14 dakika

Entering Brittania diyor ve oyle kalıyor ltfn yardım edin client versiyonundan yada AoS kullandıgım için olabilir mi?:(:(:(

AOS kurduysanız sonuna kadar patch yapın.

Daha sonra eklenen mesaj 2 dakika

bluetail : No@h birde 1.linkteki program için başka link vermişsin o linktede indiremiyorum yardımcı olun pls

İlk sayfadaki linkten indirebileniz için orijinal windows kullanıyor olmalısınız yada genuine testini bir şekilde atlatmalısınız. Google'da aratırsanız bir çok kaynak bulacağınıza eminim.

Bu konu No@h tarafından düzenlendi(2005-10-13 16:07, 18 yıl önce)
Error during session
Your client may not be the most recent version.
You may be able to play the game with your current client.
Check http:\www.uo.com for help on resolving patching issues.
Click OK to play the game or Cancel to abort. patchte yapamıyorum bu hatayı veriyor neden acaba yardımcı olun pls :(:(:(:(
login.cfg dosyasını kontrol edin. bu dosya değiştirilmişse update yapmayabilir. Bir de, tam mesajı yazabilirmisiniz baştan itibaren. patch indirmeye başlarkenmi hata veriyor yoksa applying sırasındamı?
Starting patch session...
Transferring patch information
Downloading patch aos2d_win32_4-0-4t.rtp( 48521986 bytes )
Downloading patch aos2d_win32_4-0-4t.pat( 14 bytes )
Applying patch patch\aos2d_win32_4-0-4t.rtp
Error applying patch
Error during session
Click OK to play the game or Cancel to abort.
tam mesaj bu ayrıca directx i indirdim nereye kuracam login.cfg dosyası değişmişti hatırladım bana orjinalini yollayabilirmsiniz?

Daha sonra eklenen mesaj 9 dakika

sanırım orjinalini buldum
şu anda baştan başlıyo size pacthin yazdıklarını yollayim
Starting patch session...
Transferring patch information
Downloading patch aos2d_win32_4-0-4t.rtp( 48521986 bytes )
Downloading patch aos2d_win32_4-0-4t.pat( 14 bytes )
Downloading patch aos2d_win32_4-0-4t.rtp( 48521986 bytes, resuming )
Bundan sonra ne olcak bilgisi olan var mı noah yardımcı olurmusun biraz ya :(

Daha sonra eklenen mesaj 36 dakika

No@h : login.cfg dosyasını kontrol edin. bu dosya değiştirilmişse update yapmayabilir. Bir de, tam mesajı yazabilirmisiniz baştan itibaren. patch indirmeye başlarkenmi hata veriyor yoksa applying sırasındamı?
Sanırsam Applying sırasında error diyor yukarda yazdıgım gibi 48 mblık bi dosya indiriyo sorada applying yazıyo sorada error :(

Applying patch patch\aos2d_win32_4-0-4t.rtp
Error applying patch
Error during session
Click OK to play the game or Cancel to abort.

Aynen boyle :(:(:(:(

Bu konu bluetail tarafından düzenlendi(2005-10-13 17:59, 18 yıl önce)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.