arkadaşlar ben kendımi yanlıslıkla player ypatım tekrar nasıl gm olcam kendi serverimde :(:(
yeni konu nerede
aynen yeni konu nerede ?
arkdaşlar ben denilenleri yaptım kullanıcı adımı ve şifremi giriyom run uo tc server adı cıkıo basıyorum connectionda kalıyo baglanmıyo patchde yaptım sonunak adar neden oalbilir acaba ?
Yeni konuyu ziyaret edin mesajını eklerken burada herkesin faydalandığı ve arama motorlarında indexlenmiş konu silinmese daha iyi olurdu sanırım. O yazı hazırlanırken verilen emeğe saygıdan silmemek gerekti en azından..
Neyse.. Sorun yaşayan arkadaşlar:
-Bu kılavuz RunUO 1.0 için hazırlandığı ve üzerinden bayağı bir zaman geçtiği için son clientleri desteklemez. ML sürümü indirdikten sonra patch yapmazsanız sorun yaşamazsınız. Kılavuzun RunUO 2.0 için güncellenmiş sürümü de yayınlandı bu arada. İlgilenenler şu sayfayı ziyaret edebilirler: Adım Adım RunUO 2.0 Final Server Kurulumu

Ayrıca U-S ziyaretçilerinin doğrudan ulaşabilmeleri için yeni kılavuzun bir kopyasını da ekleyen olursa iyi olur. Tabii ki asıl sayfaya kaynak belirterek. ;)

İyi eğlenceler,
No@h
link çalışmıyor
5 yıl geçmiş belki ondandır
sen espri yap diye değil. yetkililer linki düzeltsin diye yazdım
espiri yapmadım yetkiliye pm at madem link düzelsin istiyorsun
Uo_Meadhros : espiri yapmadım yetkiliye pm at madem link düzelsin istiyorsun

zeka kübü :D forumu boşunamı yapmış la adamlar :D istediği gibi yazar sana noluo?

** hesabınız kapatıldı /Gh

Bu konu Ghlahn tarafından düzenlendi(2014-08-12 12:50, 9 yıl önce)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.