Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

sonra..??
Silindi
Members
0
arkadaşlar bi runuo serverı odesy dışında
arucard : sonra..??
Sonrası malum. Düzenliyip kaydediceksiniz..
AoS 'a patch yapıyorum.Toplamda kaç mb patch yapıyor ?
AOS artık sonuna kadar patche izin vermiyor bildiğim kadarıyla. SE yada daha iyisi ML edinin.
No@h : AOS artık sonuna kadar patche izin vermiyor bildiğim kadarıyla. SE yada daha iyisi ML edinin.

Sonuna kadar patchlemedim ilk önce çalıştı.Daha sonra sonuna kadar patchledim ve oldu.Samurai Empireye dönüştü sanırım artık açılışta öyle yazıyor..
55 Bad Spawn Sorununu Uğraşmadan Çözmek İçin Denetim Masası -> Bölge ve Dil Seçeneklerine girin ve İngilizce yapın..
scorLex : 55 Bad Spawn Sorununu Uğraşmadan Çözmek İçin Denetim Masası -> Bölge ve Dil Seçeneklerine girin ve İngilizce yapın..

Bu mantıkla, Silkroadda sorun çıkıncada dili çince yapmak gerekiyor sanırım :=))
:OAbi ben runuo fianl editionu indiremdm inmio nasıl olcak bi anlatsana
Siteye üye olmalısınız runuo.com'dan indirmek için.
Yeni server açacaklar: az sabredin runuo 2.0 çıkmak üzere.
:gormeabi bide şu var en başta prof. server açmayı denemeyin demişsin nedeni nedir prof server açmak için daha neler bilmek ve yapmak lazım
No@h :
scorLex : 55 Bad Spawn Sorununu Uğraşmadan Çözmek İçin Denetim Masası -> Bölge ve Dil Seçeneklerine girin ve İngilizce yapın..

Bu mantıkla, Silkroadda sorun çıkıncada dili çince yapmak gerekiyor sanırım :=))

Ben sadece çözüm önerisi yaptım zaten windows ingilizce olmuyor.Sadece tarih/saat kavramı değişiyor ve karakter problemi ortadan kalkıyor.Ayrıca bir de RunUO 'da vendor bug varmış galiba vendorlardan para çalıyorlarmış öyle duydum ama bu forumda hiçbir yerde göremedim.Böyle bir şey var mı ?
Silindi
Members
0
ya beyler herşey iyi güzel tam girecem karşıma söle bi hata igrping.dll bulunamadığından bu uygulama başlatılamadı bu uygulamanın başlatıladı.Uygulamanın yeniden yüklenmesi sorunu girebilir diyo ne acaba bu
Silindi
Members
0
ya beyler verfiying account diyo kalıyo neden

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.