uo nun kurulu olduğu klasöre gir orada uopatch.exe isimli bir dosya var onu çalıştır ve kendi haline bırak clientinin mevcut versiyonuna ve internet bağlantının durumuna göre 5 dk ile 5 saat (şaşırmayın eğer client çok eski ise ve bağalnatı yavaş ise mümkün) arasında bir süre bütün client updatelerini tamamlamış olursun...
ultima online icin ideal birsey ama artık uo oynamıyorum :(
ya ben yaptım ama şöyle oluyo:
girişimi yapıyom serverı mı seçiyom(kendi serverımı) karakterimi seçiyom sonraekran açılmıyo mausum ve üste mavi menü var o kadar öyle mausla aylaklık yapıom lütvennnn yardımmm
yamu : ya ben yaptım ama şöyle oluyo:
girişimi yapıyom serverı mı seçiyom(kendi serverımı) karakterimi seçiyom sonraekran açılmıyo mausum ve üste mavi menü var o kadar öyle mausla aylaklık yapıom lütvennnn yardımmm

Merhaba,

Client sürümünüzü ve yaşadığınız durumu gösteren bir ekran görüntüsü koyabilir misiniz lütfen.

bu görüntü
ben bağlanmak için razor kullanıyorum
aynı sorun bende de ama şimdi isim de giremiyom weritan accrond yasıyo bekliyom acılmıyo anbaştan yuklesem olurmu !!!
Master
59.2997
UO patch yapın düzelir..
UO patch 42'ye kadar yapmalısınız. Sorun kalmaz. 97'ye kadar yaparsanız UO versiyonunuz değişir.
Abi ben yeni başladım Script leri nere ye yazcaz yaa buna ozel konsol warsa orayı nasıl acacaz
biyar dım edin pls
ben servere giremiyorum birisi yardım edebilirmi ?
4.link ölmüş bakarmısın ?
Spawnsas : 4.link ölmüş bakarmısın ?

Merhaba,

İlgili bağlantı güncellendi.

İyi eğlenceler.
Slm Arkadaslar gercekten Guzel Bı yazı olmus ama YARDIM!!!!!!!!!

Ben oyunu kurdum scriptlerı nasıl yapıcam lütfen yardım edin.. Lütfen Kıyafetlerım yok bınek yaratamıyorum vendorların canı sarı saldıramıyorum vs. script nerden blrum nasıl yaparım yardımcı olrsanız servınırım ..
Dosyayı tekrar indirin.
ilk basta herkese slmmm ama bnimde bi sorunum war

bn y ye basıom acc yi yaratıom fln sora adresi werio sora

warning: 55 bad spawns decected , logged : 'badspawn.log'

yasıo :-(

bi kere denediimdede actım serwer yeni char actım chara tıqladıımda ekran kalıo takılmıo fkt oyun acılmıo onu sölerseniz tam süper olur

2 sorumada hmn cewap werirseniz sewinirimm :-)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.