ver gmliğinde gör playerin gücünü saçma
yok plevel düsük olcak oyle owner fln deil dupe yapamıcak banka bakamıcak sadece dolasıcak mark yapamıcak page de bakıcak add komutunu kullanamıcak
Silindi
Members
0.1
prudent : pardon konuyu kirletmiş bulundum istemeden.
tamamen yeni şeyler istemeseniz seve seve yardımcı olurdum ama bana uymuyor malesef :)
kolay gelsin arayışınızda.

İletişime geçer misiniz? P.M. ile...
Sphere_Synix : yok plevel düsük olcak oyle owner fln deil dupe yapamıcak banka bakamıcak sadece dolasıcak mark yapamıcak page de bakıcak add komutunu kullanamıcak

ya bi yürü git 9 yaşındamısın nesin sen açma sakın öle bi server parana yazık vlla :S
arayışınuızda başarılar fakat şu aralar server fazlalığı dikkat çekmiyormu zaten?
Silindi
Members
0
Uo-Gaming : arayışınuızda başarılar fakat şu aralar server fazlalığı dikkat çekmiyormu zaten?

Sunucuların azlığı ya da fazlalılığı bizim fikirlerimizin hayata geçmesi için engel olduğunu düşünmüyoruz. Eğer buradan bir scripter bulamazsak; koskoca uo-strike'ın eskiden hiç bir eseri kalmadığını da anlamış olacağız.

Arayışlarımız devam etmektedir.
Niye çıksın ki bi scripter ? Daha şeyler söylerdımde uzamasın başarılar :sikkin
aslında haklısınız şansınızı denemenizde fayda war fakat ultima online nin şu an ki halinin sebebi, gereksiz fazla sunucuların bulunmasıdır player ne şekilde dağılmış durumda farkındamısınız ? 15player bi serverde 20 player başka serverde 17 player başka serverde falan bu düzgün bi durum deil biz ultima online oynamaya başladığımızda her sunucu da en az 120 130 player olurdu.. bu aralar sanırım 20nin üstünde player sayısını tutturmak başarı sunucu sahipleri için...
Silindi
Members
0
Bakın arkadaşlar;

Biz, üst düzey bir yazılım ekibiyiz. Grafikte de aynı ihtiyacı profesyonel düzeyde karşılayabilecek arkadaşlarımız mevcuttur. Bunun yanında; maddi ve stratejik olarak reklâm, oyun stratejilerimiz de mevcut olduğunu defalarca dile getirdik... Bu durumu basit olarak algılayan arkadaşlar kendi girişimlerini de gözden geçirmelidir...

Biz; yıllarca birçok insan gibi bu oyunlarla büyüdük ve insanların nelerden zevk aldıklarını ve ne aradıklarını da tahmin etmemiz zor değil. Dolayısıyla yeni bir sunucu açma sebeplerimizden biri de budur. Diğer sebepler de zaten stratejilerimizin içerisindedir. Yeni girişimimizi; bir oyundan çok, bir proje olarak görmekteyiz. Ultima-Strike'a yazarak bizim gibi ciddi düşünen ve hizmet amaçlı politika güden arkadaşlarla hâlâ karşılaşabilme inancımızı yitirmedik.

Eski günlerin anısına herkesin yepyeni bir fikirle zevk almaya devam edeceği bir ortam bizim amacımızdır. Dolayısıyla diğer sunucular bizi pek de alâkadar etmemektedir. Bizim düşündüğümüz çok daha farklı ve ileriye dönüktür. 2D olmasına rağmen insanların zihnindeki önyargıyı silebilecek; bunu dengeleri ve ayrıntıları ile ortaya koyacak bir proje peşindeyiz. Hayâl olarak görenler başlığı terketmekte özgürdür. İlgisiz yorum yapmanız ya da kendi görüşlerinizle varolan görüşleri yoksayma saygısızlığını tekrarlanmayacağını umuyorum.

Bu ciddiyetle cevap veren arkadaşlarla, tanışmaktan büyük bir zevk alacağımızı düşünmekteyiz.

Scripter arayışımız devam etmektedir...
Merhabalar, hocam scripterlik için görüşebiliriz pm attım dönerseniz sevinirim.
Silindi
Apprentice
4.3
Yeter artık buna bir dur diyin açmayın sörvır :D

https://bit.ly/o1NoHt
Umarım bulursunuz.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.