Merhaba arkadaşlar ;

* Ultima online'da türkiye'de sağdece bir sunucu spherestatus geliştirmiştir, o sunucuyuda bilmeyen yoktur. İsmini vermiyorum reklam'a girmesin diye, bende SphereStatus'u geliştirmeye karar verdım yaptıklarım şunlar ;

# Oyuncu Listesi (geliştirildi ve tüm bilgiler yazıldı)
# Guild Listesi (guildler listelendi)
# Sunucu bilgileri yazıldı (uptime bilgisi vs)
# Sunucu'da yapılan yarışmalar status'a aktarıldı.

konuyu açmamın sebebi SphereStatus'u türkiye çapında geliştirip paylaşmaktır. kendine güvenen 1,2 arkadaş ile oturup sunucu istatistiklerini mysql' siz yazmayı düşünüyorum ve'de paylaşmayı. eğer benimde bir katkım olsun diyorsanız özel mesaj ile bana ulaşabilirsiniz..

yorum yapmayıda unutmayalım lütfen!
teşekkürler.
xearth kendini kısa süre içerisinde çok iyi geliştirdin bu konuda seni tebrik ediyorum....
konuyla ilgili kesin bilgim yok fakat zaten bunlar yapılmıyor muydu ?
Lucretius : konuyla ilgili kesin bilgim yok fakat zaten bunlar yapılmıyor muydu ?

hayır, türkiye çapında SphereStatus geliştiren tek bir sunucu var oda herkez bilir reklam olsun diye söylemiyorum ismini ama 2,3 kişi beraber geliştirip paylaşırsak türkiye'de mysql'siz,php siz herkez kullanır zaten spherenin kodunu kullanmak güzel gelir insana uğraşmazlar php,mysql vs bu açıdan yapmamız istatistikler kullanacak sunuculara iyi bir deva olacaktır umarım.
İlk deneyenlerden biri olacağım :) eminim güzel olacaktır.
teşekkürler, kontrol ettim fakat buradakiler zaten yaptık mevcut yinede teşekkür ederim paylaşım için..
tebrikler.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.