Adam kralmış dağılın :sikkin
kralın anlamını bildiklerinden şüpheliyim.

Brit boş, delu buc boş. 150 160 kişi online olduğu halde resçiler boş. Hepsine invulmu bastınız?
Bence herkes ölü britte görmüyosunuz siz 0o0o0 stly.e
Banned
-3
Abadan : Çok çabuk kavramışsınız kral olduğumuzu.

Bir platformda sunucuda bot olduğunu kanıtla kapatıcam gibi bi KRALLIK yapmiştin hadi gene KRALLIĞINI yapta sunucunu kapatı ver(Xeart kanıtlamişti sanırsam ) .Şimdi öyle bi kıvırcakki belki cevap bile yazamıcak KRALIMIZ.

He bide KRAL OLDUĞUMUZU demissiniz.Sizin memlekette kaç KRAL var yahu. :D Hepiniz bir birinizin topraklarınızımı işğal ediyorsunuz.
Quest yapıcaklarmış playerları bulana +10000'er stat ve sonsuz item asdfas Stayla :D
Konuyu kitlemek için birinin ana bacı küfürler mi savurması gerekiyo nerede bu yönetim,nerede taraftar?
Banned
-3
Marlock : Konuyu kitlemek için birinin ana bacı küfürler mi savurması gerekiyo nerede bu yönetim,nerede taraftar?

Konunun kitlenmesi için neden böyle bi gerek duydunki kimse kırıcı , ırkcılık veya hakaret edici bir kelime demedi.( Kime ne yakışıyorsa onu giyermiş )
Kızdırma marlock'u seni öğrtmenine söyler :D
Banned
-3
Bence dalga geçme sonra öğretmenlerimize ( yöneticilere şikayet ediyorlar) Sonuç : BANNED
Bende onu diyorum işte :D
Banned
-3
Ama benim acıklayıcı cümlem daha güzel oldu . neyse fazla sohbet etmeyelim başarılar Andoria
Abadan : Çok çabuk kavramışsınız kral olduğumuzu.

Adam king
Normalde tabi bi izah gerekiyor kilitlemeden önce ama, izahlık bi durum yokki..
Kilit..

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.