kıskanannlaarr çatlasın kıskananlar çatlasın :P bi oyun için bu kadar laf edilirmi arkadaşlar :) siz yapamamışsınız bu çocuklar yapıyor olabilir yani bunun olmucak bi tarafı yok :) herkesin hayalinde güzel bir uo serverının sahibi olmak vardır ama herkes bu konuma erişemez mesela sizler :P
Burdaki yorumlara bakarak bu serveri begendim ve uzun süreden sonra tekrar ultimaya dönmeye karar verdim.Anlaşılan çok yanlış bir serverda dönüş yapmışım.İsmini vermek istemedigim bir Staff Member gözümün önünde player a villa verdi.Üstüne sistemlerde yazan(balıkcı şehrinde oyuncular birbirine dalabilir) açıklaması ve 4 5 gün boyunca fisher karakterimin 10 15 kez ölmesinden sonra aynı olayı ben yapayım dedim.1 playerlaa gemi içinde kapıştıkdan ve onu öldürdükten 10 saniye sonra aynı yetkili arkadaş gelip sorgusuz sualsiz stone etti.Playerları başına topladı ve bankamı açarak içindeki(sözde onları lootlamışım) itemleri dagıtarak eksik olan şeyleri sorup tek tek bu oyunculara verdi.Bu esnada playerların dalgacı ve argolu sözlerine stone halde seyirci kaldım.Sonra beni denizdeki gemiye alarak stonemi açtı ve çocuk,mal,oyunu banamı ögretiyosun gibi cümleler kullandıktan sonra tekrar stone ederek banladı.Olayla ilgili 1 kelime bile yazamadım.Bu kadar argo,bilgisiz ve ingame karışan yetkilinin oldugu serverda ne kadar edit var merak ettim.Aynı konuyu ownera msj olarak attım ve forumda da yazdım büyük ihtimal silinicek.Umarım bu servera başlicaklar bunları okuyup başlar.İnsanların emeklerine yazık...
Patrick :
XRYoNs : Burdaki yorumlara bakarak bu serveri begendim ve uzun süreden sonra tekrar ultimaya dönmeye karar verdim.Anlaşılan çok yanlış bir serverda dönüş yapmışım.İsmini vermek istemedigim bir Staff Member gözümün önünde player a villa verdi.Üstüne sistemlerde yazan(balıkcı şehrinde oyuncular birbirine dalabilir) açıklaması ve 4 5 gün boyunca fisher karakterimin 10 15 kez ölmesinden sonra aynı olayı ben yapayım dedim.1 playerlaa gemi içinde kapıştıkdan ve onu öldürdükten 10 saniye sonra aynı yetkili arkadaş gelip sorgusuz sualsiz stone etti.Playerları başına topladı ve bankamı açarak içindeki(sözde onları lootlamışım) itemleri dagıtarak eksik olan şeyleri sorup tek tek bu oyunculara verdi.Bu esnada playerların dalgacı ve argolu sözlerine stone halde seyirci kaldım.Sonra beni denizdeki gemiye alarak stonemi açtı ve çocuk,mal,oyunu banamı ögretiyosun gibi cümleler kullandıktan sonra tekrar stone ederek banladı.Olayla ilgili 1 kelime bile yazamadım.Bu kadar argo,bilgisiz ve ingame karışan yetkilinin oldugu serverda ne kadar edit var merak ettim.Aynı konuyu ownera msj olarak attım ve forumda da yazdım büyük ihtimal silinicek.Umarım bu servera başlicaklar bunları okuyup başlar.İnsanların emeklerine yazık...

Bahsi geçen yetkili benim sanırım :)

Forumlardada belirttiğim için, bana kural olarak gösterdiğiniz kural listesi balık şehrine ait. Sizin bulunduğunuz ve olayları yaşadığınız bölge'de young city, dolayısıyla kendi bünyenizde ürettiğiniz kural dizisine göre hareket ettiğiniz için bu şekilde bir sonuca varıldı. Üstelik hiç bir zaman kendi başımıza in-game karışımı yapan insanlar değiliz. Olay esnasında bir yöneticim oradaymış, durumu farkedip izlemeye almış fakat yetki yetersizliğinden dolayı işlem yapamadığı için yardım çağrısında bulunanca olayla ben ilgilendim. Size hiç bir şekilde tutupta hareket ve rencide edici sözler sarfettiğimi zannetmiyorum. Alınmayın ama Ultima Online oyunu sayesinde sizinle zorunlu olarak muhattab oluyorum. Aksi halde sizin gibi olayları kendi lehine abartı bir şekilde çevirip, çeşitli platformlarda bunu propaganda haline getiren bir insanla oturup bir sözcük bile etmem. Tüm bu koşullara baktığımız zamanda size hakaret etmem için bir kıvılcım dahi göremiyorum :)

Bilinçsiz ve bilgisiz olarak yakıştırdığınız iltifatlar içinde ayriyetten teşekkür ederim. Bu işi yıllardır yapmama rağmen kalkıpta sizinle sidik yarışına gireceğimide aklınızdan çevirmeniz hata olmuş.

Dipnot: Bu arada forumlardaki başlığınızı silmedim, bütün oyuncularımız olayları objektif bir şekilde değerlendirme hakkına sahiplerdir. Daha açık olmak gerekirse eğer, konuda biz haklı olduğumuz için ve sizin hatalı olmanıza rağmen bu tip bir çıkışla gösterdiğiniz 'bastırılmış karakteristik özellikleri dışa vuruş' adı altındaki ergen propagandanızla mutlu olmaları içinde silmemiş olabilirim.

Genede bu mesajımda bir hakaret veya rencide edici bir kelime varsa onun için özür dilerim.

Herşeyi kendi gözünden çok güzel açıklamışsın.Bu işi yıllardır yapman birşeyleri kanıtlamaz.Anlattıgım olayda 1 gram abartma yoktur.Olayı yetkisi olmayan bir arkadaşın izledigini söylüyorsunuz.Eger izliyor olsaydı sizi çok önceden çagırırdı çünkü alanda summon edilmiş birden çok bug da kalmış mob vardı.Çeşitli yalanlarla kendinizi haklı çıkarmaya çalışmayın.Benim o alanda 1 haftada fisher karakterim 10-15 kez öldü.Ne zamanda gitsem ya birileri kesiliyor ya da her gemi ceset oluyor.1 haftadır kimseye birşey olmadı da ben arkadaşını kesincemi sorun oldu.Ayrıca gelip bana 10 ayrı kişiyi kestigimden bahsediyorsunuz ve yetkisiz bir arkadaş izlemeye almış diyorsunuz dedikleriniz bile tutmuyor birbiriyle zaten oyuna giriş saatime dakikalarıma bakarsanız 1 dakikada 10 kişiyi öldüremiyecegimi görürsünüz görmek isterseniz.Oyuna girdim gemiyi kurdum turn left yapınca diger gemiyle birleşti.Bende o gemiye girince fisheri macroda olan mage arkadaş gemiye direk girip 5 tane atı çıkarark üstüme yolladı tabiki kesicegim onuda fisher charınıda.Onları kestikden 1 dakika sonra siz direk gelip artistlik yapıp stone ettiniz.
Şimdi ben bu karakteri silsemmi yoksa direk banlasammı ?
Beni dinlicekmisiniz ? Tekrar stone edilirim
Yok yok en iyisi jaile atayım seni hadi güle güle...
Merhabalar,
Andoria'a başarılar umarım istediğiniz yerde olursunuz. Fakat daha önce adı bir çok kez edit ile karışmış bi sunucu ve daha bir çok sebeb var bu nedenle güvenilir mi ? bilinmez. Sistem olarakta pek yenilik yok başarılar tekrardan.
Sabah 10 da 120 online vardı şu saatlerde 50 online var çok enteresan bir durum...Ortalama 100+ player ile oynayan bir sunucunun forumlarında toplamda 121 mesaj yazılması da bir garip.
Patrick :
XRYoNs :
Patrick :
XRYoNs : Burdaki yorumlara bakarak bu serveri begendim ve uzun süreden sonra tekrar ultimaya dönmeye karar verdim.Anlaşılan çok yanlış bir serverda dönüş yapmışım.İsmini vermek istemedigim bir Staff Member gözümün önünde player a villa verdi.Üstüne sistemlerde yazan(balıkcı şehrinde oyuncular birbirine dalabilir) açıklaması ve 4 5 gün boyunca fisher karakterimin 10 15 kez ölmesinden sonra aynı olayı ben yapayım dedim.1 playerlaa gemi içinde kapıştıkdan ve onu öldürdükten 10 saniye sonra aynı yetkili arkadaş gelip sorgusuz sualsiz stone etti.Playerları başına topladı ve bankamı açarak içindeki(sözde onları lootlamışım) itemleri dagıtarak eksik olan şeyleri sorup tek tek bu oyunculara verdi.Bu esnada playerların dalgacı ve argolu sözlerine stone halde seyirci kaldım.Sonra beni denizdeki gemiye alarak stonemi açtı ve çocuk,mal,oyunu banamı ögretiyosun gibi cümleler kullandıktan sonra tekrar stone ederek banladı.Olayla ilgili 1 kelime bile yazamadım.Bu kadar argo,bilgisiz ve ingame karışan yetkilinin oldugu serverda ne kadar edit var merak ettim.Aynı konuyu ownera msj olarak attım ve forumda da yazdım büyük ihtimal silinicek.Umarım bu servera başlicaklar bunları okuyup başlar.İnsanların emeklerine yazık...

Bahsi geçen yetkili benim sanırım :)

Forumlardada belirttiğim için, bana kural olarak gösterdiğiniz kural listesi balık şehrine ait. Sizin bulunduğunuz ve olayları yaşadığınız bölge'de young city, dolayısıyla kendi bünyenizde ürettiğiniz kural dizisine göre hareket ettiğiniz için bu şekilde bir sonuca varıldı. Üstelik hiç bir zaman kendi başımıza in-game karışımı yapan insanlar değiliz. Olay esnasında bir yöneticim oradaymış, durumu farkedip izlemeye almış fakat yetki yetersizliğinden dolayı işlem yapamadığı için yardım çağrısında bulunanca olayla ben ilgilendim. Size hiç bir şekilde tutupta hareket ve rencide edici sözler sarfettiğimi zannetmiyorum. Alınmayın ama Ultima Online oyunu sayesinde sizinle zorunlu olarak muhattab oluyorum. Aksi halde sizin gibi olayları kendi lehine abartı bir şekilde çevirip, çeşitli platformlarda bunu propaganda haline getiren bir insanla oturup bir sözcük bile etmem. Tüm bu koşullara baktığımız zamanda size hakaret etmem için bir kıvılcım dahi göremiyorum :)

Bilinçsiz ve bilgisiz olarak yakıştırdığınız iltifatlar içinde ayriyetten teşekkür ederim. Bu işi yıllardır yapmama rağmen kalkıpta sizinle sidik yarışına gireceğimide aklınızdan çevirmeniz hata olmuş.

Dipnot: Bu arada forumlardaki başlığınızı silmedim, bütün oyuncularımız olayları objektif bir şekilde değerlendirme hakkına sahiplerdir. Daha açık olmak gerekirse eğer, konuda biz haklı olduğumuz için ve sizin hatalı olmanıza rağmen bu tip bir çıkışla gösterdiğiniz 'bastırılmış karakteristik özellikleri dışa vuruş' adı altındaki ergen propagandanızla mutlu olmaları içinde silmemiş olabilirim.

Genede bu mesajımda bir hakaret veya rencide edici bir kelime varsa onun için özür dilerim.

Herşeyi kendi gözünden çok güzel açıklamışsın.Bu işi yıllardır yapman birşeyleri kanıtlamaz.Anlattıgım olayda 1 gram abartma yoktur.Olayı yetkisi olmayan bir arkadaşın izledigini söylüyorsunuz.Eger izliyor olsaydı sizi çok önceden çagırırdı çünkü alanda summon edilmiş birden çok bug da kalmış mob vardı.Çeşitli yalanlarla kendinizi haklı çıkarmaya çalışmayın.Benim o alanda 1 haftada fisher karakterim 10-15 kez öldü.Ne zamanda gitsem ya birileri kesiliyor ya da her gemi ceset oluyor.1 haftadır kimseye birşey olmadı da ben arkadaşını kesincemi sorun oldu.Ayrıca gelip bana 10 ayrı kişiyi kestigimden bahsediyorsunuz ve yetkisiz bir arkadaş izlemeye almış diyorsunuz dedikleriniz bile tutmuyor birbiriyle zaten oyuna giriş saatime dakikalarıma bakarsanız 1 dakikada 10 kişiyi öldüremiyecegimi görürsünüz görmek isterseniz.Oyuna girdim gemiyi kurdum turn left yapınca diger gemiyle birleşti.Bende o gemiye girince fisheri macroda olan mage arkadaş gemiye direk girip 5 tane atı çıkarark üstüme yolladı tabiki kesicegim onuda fisher charınıda.Onları kestikden 1 dakika sonra siz direk gelip artistlik yapıp stone ettiniz.
Şimdi ben bu karakteri silsemmi yoksa direk banlasammı ?
Beni dinlicekmisiniz ? Tekrar stone edilirim
Yok yok en iyisi jaile atayım seni hadi güle güle...

Neyse dostum, her insanın her olayda kendine göre haklı tarafları vardır. Herkesinde kendince yanlışları... Konuyu tartışmaya devam edersek inan bana seneler sürer, o derece geniş bir olay çünkü... Karakterinin kapatılması bu konularla ilgili değil bunuda bilmeni isterim. Bir yöneticiye senin oturduğun yeri bulucam, şöyle yapıcam böyle yapıcam, diye küfür vs. hitaplarda bulunmandır.

Esenle kal...

Bende tartışma taraftarı degilim ama gereksiz yere suçlu benmişim gibi görünmesini dillendirmeden geçemem.Yine yanlışlar içerisindesin karakterimin kapatılmasının bu konuyla ilgili degil diyorsun ve sözde yaptıgım tehditleri bahane ediyorsun. 1.si o tehditleri yapan ben deil,beni uo ya ve bu servera başlatan bölümden arkadaşımdır.Ben stone iken playerların ve senin yaptıgın aşagılayıcı muhabbetler sırasında kendisine msn den limana gelmesini ve stonemi açmanızı söylemesini istemiştim.O gelene kadar 2 dakika boyunca stone kaldım,sana hakaret etmeyi bırak kendimi savunucak 1 cümle bile kuramadan zaten jaildeydim.Daha sonra arkadaşla ne konuştugunuzu bilmiyorum benimde sorunum degil zaten.Her türlü hatana bir bahane uyduracak gibisin muhabbeti burda bırakalım.Serverinizda başarılar..
Andoria + Regal sunucuları şu anda bot kullanan 2 serverdır türkiyede .Zaten bot eklenmese bu kadar tartışma olmaz kendilerinden rica ediyorum 1 kereye mahsus tükürdüğünüzü yalayın botları kaldırın.Unutmayın ki dürüstlük paraylada satın alınamaz biz yine sizi sevicez söz :p
https://s2.dosya.tc/server3/ZxHEir/_9-BOT-ANDORIA.exe.html

cidden şaka gibi ya bide görmemezlikten geliyolar bu mesajım playerlaradır lütfen programı indirip "bağlan" diyin andoria online sayısına bakın artış varmı yokmu siz karar verin ben o kadar diyorum..

Not : Gece veya gündüz ne zaman girsem siteye 140 , 150 online arası değişiyor..
Xearth : https://s2.dosya.tc/server3/ZxHEir/_9-BOT-ANDORIA.exe.html

cidden şaka gibi ya bide görmemezlikten geliyolar bu mesajım playerlaradır lütfen programı indirip "bağlan" diyin andoria online sayısına bakın artış varmı yokmu siz karar verin ben o kadar diyorum..

Not : Gece veya gündüz ne zaman girsem siteye 140 , 150 online arası değişiyor..

Gece 04:00 de 90 online var gözüküyor.Brit banka boş,minoc boş,young city 2 kişi var,hazine dungeon gidiyorum taş çatlasa 2 kişi var.Page attıgımda da ''Bizim adımızı ve kalitemizi bilen bilir.Bot kullanıcak server degiliz biz'' gibi güzel bir cevap gelmişti.
saat 4, uo-regal 140, andoria 170 :) çekişme başladı

https://demotemplates.joomlashack.com/vintage/ bu arada temayı beğenenlere, 4 adet renk seçeneği de mevcut

Bu konu Aradhell tarafından düzenlendi(2011-09-30 03:49, 12 yıl önce)
Bu kadar saçma bir serverın, topicinin altına neden post atıyorsunuz ki.

3 server sayacağım size.
Evaluatte-Forumlarında anlık 300 400 kişi online. Genel Tartışma bölümüne 120 kişi bakıyor ama gel gör ki benim açtığım topice cevap ertesi gün geliyor. Oyunda 90 kişi belki var, forumda 400 kişi hard forummer sadece bakıyor.

Andoria- Ne diyebilirim ki? Aynı anda 100 kişi oyuna bağlanıyor aynı anda 100 kişi oyundan çıkıyor. Buna kim yalan diyebilir?

Regal'den emin değilim ama bu sabah saat 9 civarı 111 online'ı vardı. Ne sevilen hasret duyulan sunucuymuş.

Saygılar.

PS: Narya'yı bekliyorum
Banned
-3
Tamam arkadaşalar neyine uzatıyosunuz.Sizene adam ister bot koyar koymaz sizene gelip 2143452352332 kez botta bot herkez biliyordur bot olduğunu zaten daha neyi açığa kavuştaramadınız.
Yav benım kışlık botlar çalınmıştı bunlarmı yürütmüş şimdi ? :con

İğrençti :yes

Bu konu Zerox tarafından düzenlendi(2011-09-30 12:36, 12 yıl önce)
sahir , online sayısının bot olduğunu andoriada biliyor onda bir tartışma yok ama şunu demeleri çok sinir bozucu
"Bizi bilen bilir çekemeyenler bot der"

Kimki bunlar? Kral mı?
Çok çabuk kavramışsınız kral olduğumuzu.

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.