fataldead : kolay gelsin ve iyi şanslar hepinize

Eyvallah bilader :)
Başarılar doğanay
Teşekkür canım ^^
Konuyu gereksiz yere fake kullanıcı ile güncelleştirirseniz başlığı silerim.
Andoria Adını Kirletmeyiniz. Yazık Etmeyiniz.. Derimm. Sunucu Acılısı 200 Player Ama 120 Kişi Edit Size Yakısan Bumudur :) Eski Kadrosunda Senior Gm Lik Yapıyordum Sadece Oyuna Göz Gecirdim.. Fakat Bir Tane Bile Eski Kadrosu Yok Andoriayı Böle Rezil Etmeyin.. Saten En Fazla 3 Ay Diyorum Bu Sunucu İcin
Robert ... bu sunucuyu açtığında editten geçilmiyordu.

Eğer düzgün bir şekilde yönetilirse neden olmasın herkez bir şansı hakeder.Andoria kaçıncı oluyor falan diceksiniz ama bu sefer yöneticileri farklı.

Client olayıda muhtemelen cift client ve easy ile rahat bi şeklde makro yapılabildiği için öyle bırakılmış.Hem player kolay kasıcak hem cift clientle sunucuda player sayısını yüksek gösterip diğer oyuncularında başlamasını sağlıyacak.Akıllıca iş bunlar yapılıyor diye yerden yere vurmak gerekmez zor olan herşey güzel olcak diye birşey yok ph oranı düşük olsa sanki sunucu 5 aydan fazla açık kalcak diye bir düşünce oluşuyor.

Herneyse yinede en yakın zamanda connector edinirseniz daha iyi olur

Başarılar

// Lütfen hakaretten kacinalim. - Neran

Bu konu Neran tarafından düzenlendi(2011-10-01 14:47, 12 yıl önce)
Sunucu bu hafta Connector ile beraber yeni makinaya geçiş yapıcaktır.
Kayıt olunmuyor sanırım devamlı bir lag söz konusu +100 multi değişen hiç birşey yok anlıyacağınız klasik calidora andoria hezimeti başarılar dilerim connector gelince buraya online sayınızı bir yazarmısınız çok merak ediyorum.
Patrick : Britain'de bir vatandaş 50.000.000 altına sahip olduğunu idda ediyor ^^'

Dipnot: Gerçeklik payını %89 olarak belirlemiş bulunmaktayım.

oynayanlar bunu bilip oynuyorlar zaten sorun teşkil etmez o yüzden, %89'u da öyle.
Awe Helal Sana :) Cok Samimi Arkadasınla Konustum Bu Gun Senin Konusmalarını Attı :) 205 Player Mutli İle Normal Player Kitlesi 60 70 :) Milleti Kandırmaya Kalkıyorsun Ya Helal Sana Millet Senden Daha Cakal Awe Böle İşlerle Ugrasma Adam Gibi Bir Sunucu İle Ugras Speed Vs Vs Bir Cok Sey Acılıyor.. Edit Dolu :) Oyuna Girsin Pg Atsın Skill Vereyim Ben İteminide Veririz Rahat Olsun :) Kelimeleri Hiç Hos Degil Sana Sadece Gülüyorum İnş Diledigini Basarmıssındır..
Başarılar.
Ne oldu servera :)
Silindi
Novice
0
naytçı arkadaşların söyleyişi ile GG olmuş
E normal o zaman fazla bile sürdü +130 multiyle :)
Silindi
Novice
0
Superadminstratours : E normal o zaman fazla bile sürdü +130 multiyle :)

:yes

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.