Açılışımız şerefine 1000TL ödüllü pvp turnuvası düzenlenmektedir. Ayrıntılı bilgiyi sitemizden alabilirsiniz.

Bugger Ultima Online

BONUSLAR

Bu konu Hadescik1 tarafından düzenlendi(2012-05-17 11:41, 11 yıl önce)
ne için ?
Senin ingilizcen yetiyor mu 9gag için ? Mesleğine Senior Computer Engineer yazmakla ingilizce bilinmiyor yanlız, çok boş insanlar dolanıyor diyorlardıda inanmıyordum. Neyse saçma sapan noob yorumlarınızı kendine saklayıp mümkünse konuya yorum yazmayın.
Bu site XXX sunucu için bizim tarafımızdan yapıldı, ve XXX platform'da paylaşıldı.
Gerekli izinleri alarak kullandığı için herhangi bir sorun teşkil etmiyor. Neden bu kadar canın yandı bunu anlamadım ben ?
Syntax : Konu dediğin şey ne acaba ya? Kendini komik duruma düşürme bence. Yazılım mühendisi beyler hazır site kullanıyor, nerden aldıkları belli olmayan bi pack kullanıyor daha ortada forumları bile yok. Burda bi boş insan varsa o boş insan da sensin.

Merak etme sayın "boş olmayan" yazılım mühendisi insan benim ingilizcem bana da yeter sana da.

Hazır olup olmaması sıkıntı değil. Yapabiliyorsanız kurun aynı altyapıyı, yıllardır öyle alışmışsınız ki appserv kurup hazır kayıt sistemlerini kullanmaya alışmışsınız ki çekemediğiniz birisi geldiğinde hemen taşlamaya kalkışıyorsunuz.

Ayrıca sana 5sn 50 tane forumu aynı anda kurarım forum kurmak mesele değil. Forumu olan adam olsaydı karşımda bir adamla konuşuyor olurdum.

Neyse sen hazır olmayan scpler ile kendi unique tasarımını yaptırıp kendi altyapını kendin kurdugunda çık karşıma öyle maval oku. Ayrıca "Senior Computer Engineer" diye birşey yoktur.

Tasarım içinde Qnd cevap vermiş zaten hadi DOKUZGAGCI arkadaş sana iyi eğlenceler

He ayrıca tanıtım yapmayıda gayet iyi biliyoruz. Buraya 50 tane sistemi koymayı bende bilirdim. Gerek yok
ok bye hadi işine hai yazılımı scphere scriptingden ibaret gören sevgili KOÇ arkadaşım.
Syntax, artık eskisi kadar platform'lara takılmama sebebim; sen ve senin gibi egoları yüksek kişilerden dolayı,

sesli güldüm yeminle:

Bu lafı yazana kadar; Siteniz hazır site & tanıtımınız güzel değil veya eksik yazabilirdin ve sen bunu yazsaydın şuanda bu kadar tartışma büyümeyecekti. Ve benim koddan anlamadığımı ima etmişsin, sana burda ıspatlayacak birşeyim yok, en iyisi sensin İsmail bastır.
sanırım arkadas sesli gülmeyi 1000tl ödül veriyorsunuz diye yapmiş ..
Evet muhtemelen ancak sesi gülünecek bir tarafı yok. 22 yaşına gelip hala 1000tl 'yi bir araya getiremiyorsa bu bizim kabahatimiz değil.
Hadescik1 : 22 yaşına gelip hala 1000tl 'yi bir araya getiremiyorsa bu bizim kabahatimiz değil.

guzel cevap(*) sunucuya girdim connector hos sade, sunucuda aynı şekil sade, bide ödülü kazanirsak o daha bi sade olacak.yalniz bu skill kasma alanı yerine_-_ eskisi gibi ocllo young sehri olsa daha iyi olurdu.
Hadescik1 : Ayrıca "Senior Computer Engineer" diye birşey yoktur.
senior software engineer olacak :p en azından tr'de böle bişi yok :d

panku normal sistemler vardır diyon da insan servera girip girmeyeceğine karar vermeden önce bi kaç resim, sistem vs görmek istiyo.

Bu konu kaymond tarafından düzenlendi(2012-05-17 06:04, 11 yıl önce)
Tanıtımı eksik yaparsanız eleştiriyide açık olmak zorundasınız adam haklı kusura bakmayın.Ne var içeride bilmediğim bir sunucuya niye gireyimki tek tek sistemmi arıyacağım sizde biraz mantıklı davranın daha profesyonel olun .
Novice
12.5
Özlemişim be tartışmaları :D Tartışanlar arasında yine İsmail hiç şaşırtmıyorsun beni kardeşim =)

Bu arada kendi sitesine forum kurmadan başka forumlara reklam verdiğiniz için benimde sesli gülesim geldi ama boşverin taşlanırız şimdi.

Bu arada bütün ailemi topladım 1000tl ödülü alacağız :P
Superadminstratours : Tanıtımı eksik yaparsanız eleştiriyide açık olmak zorundasınız adam haklı kusura bakmayın.Ne var içeride bilmediğim bir sunucuya niye gireyimki tek tek sistemmi arıyacağım sizde biraz mantıklı davranın daha profesyonel olun .

Haklısıız aslında ben direk laf kalabalıgı yapmada tanıtmak istemiştim ama en doğrusu bu galiba akşama uzun ve resimli bir anlatım yapacağım.
Expert
34.0001
Hadescik1 : Evet muhtemelen ancak sesi gülünecek bir tarafı yok. 22 yaşına gelip hala 1000tl 'yi bir araya getiremiyorsa bu bizim kabahatimiz değil.

beyin: n/a

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.