dokuzgagda takılmayın lan girin forçene falan
Qnd : Syntax, artık eskisi kadar platform'lara takılmama sebebim; sen ve senin gibi egoları yüksek kişilerden dolayı,

sesli güldüm yeminle:

Bu lafı yazana kadar; Siteniz hazır site & tanıtımınız güzel değil veya eksik yazabilirdin ve sen bunu yazsaydın şuanda bu kadar tartışma büyümeyecekti. Ve benim koddan anlamadığımı ima etmişsin, sana burda ıspatlayacak birşeyim yok, en iyisi sensin İsmail bastır.

Eskiden nick neydi hocam?
Yine Qnd mıydı ?
Yoksa farklı bir nick mi vardı da Qnd olarak değiştirdin ?
Eskiden takılırdım dedin ya ben ondan takıldım.

Mortal : Özlemişim be tartışmaları :D Tartışanlar arasında yine İsmail hiç şaşırtmıyorsun beni kardeşim =)

Bu arada kendi sitesine forum kurmadan başka forumlara reklam verdiğiniz için benimde sesli gülesim geldi ama boşverin taşlanırız şimdi.

Bu arada bütün ailemi topladım 1000tl ödülü alacağız :P

Hoca sen bi onu geçicen ya :D Ben amerika başkanı dahil herkesi devreye soktum o 1000TL benim olacak. :p
KeLL :
Hadescik1 : Evet muhtemelen ancak sesi gülünecek bir tarafı yok. 22 yaşına gelip hala 1000tl 'yi bir araya getiremiyorsa bu bizim kabahatimiz değil.

beyin: n/a

Sen N/A açılımını biliyor musun ? 22 yaşına gelip hala sorumluluk alamayan tipler bunlar yazık. Acıyorum size :(
Neden/Ama :( ?
Expert
34.0001
ııh yok,

i you we they he she it.

bizde bu kadar ingilizce var.

şaka bi yana, yeni mi öğrendin ingilizceyi, sürekli sen şunu biliyon mu, what is this its a pencil tavırları falan. kim kandırdı seni olum herkes biliyo artık ingilizceyi, amerikada ingilterede falan 3 yaşında çocuk ingilizce konuşuyo lan, havan kime. valla bak

bu arada hani ingilizce sıfır olan adam azıcık düşünüp non - available olduğunu şeeder yani. 'non' prefix i sana çok spesifik geliyo olabilir ama, 3 yaşında çocuk sölüyo lan bunları.
Sen önce Türkçeyi doğru yazmayı öğrende ondan sonra :) Sizi bilerek mi bir araya topladılar hahah. Ayrıca ingilizce bilmiyorsun demedim çocugum N/A 'nın açılımını biliyor musun dedim. Öğretmenin sana bilmediğin kelimeleri kullanmamanı öğretmemiş. O derse gelmediniz mi yoksa daha :(
Expert
34.0001
zaten şimdi de buna takılman için o şekilde yazdım, servet-i fünun seni. bu kadar sazan olmayalım rica ediyorum, daha sağlam saldırabilirsin, sende o kapasite var gibi.
N/A ne ola ki, çok elitist bir şey sanırım kimse bilmiyor.

beyin: NaN
Arkadaş bir pvp için 1000 tl saçma değil mi 100 tl desen hadi neyse 1000 tl de ne demek oluyor tabi kötü yorumlar alabilirsin, çünkü 1000 tl çok büyük bir rakam biraz hayal meyale kaçıyor gibi, anlamışsındır umarım.
:) 1000TL sizin için hayal meyal bir rakam olabilir bu beni bağlamaz. Benim için gayetde normal bir rakam inanan inanır inanmayan inanmaz çokda umrumda değil. Gerçi Bayramcım yaşına veriyorum onu 1000TL senin için hayal rakamdır doğal olarak
Hadescik1 : :) 1000TL sizin için hayal meyal bir rakam olabilir bu beni bağlamaz. Benim için gayetde normal bir rakam inanan inanır inanmayan inanmaz çokda umrumda değil. Gerçi Bayramcım yaşına veriyorum onu 1000TL senin için hayal rakamdır doğal olarak

O turnuva yapıldıktan sonra kazanan kişiye yolladığınız paranın makbuzunu da siteye koyarsanız çok sevinicem.. :)
arkadaşların maddi durumları çok iyi seviyede arkadaşlar. dediği gibi 1000 tl sizin için hayal olabilir ama arkadaşın ödeyebileceği bi meblağ
https://inciswf.com/1285017950.swf

bahsi geçen para bir arkadaşa gider muhakkak.
Neophyte
26.6001
Tanıtımınız yetersiz. Fikir sahibi olamadığımız bir sunucuya neden girelim değil mi :)
Ghlahn : Tanıtımınız yetersiz. Fikir sahibi olamadığımız bir sunucuya neden girelim değil mi :)

İşte budur ya hataları belirtmek başka aşağılamak başka şeyler. Eksiklerimizi en kısa zamanda gidereceğiz eleştiriniz için teşekkür ederim

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.