Bu turnuva için Japonya'dan senseyler, ninjalar getirttim, özel olarak. :-[ Ayrıca diyerbekir, urfa, mardinde ki babolara, amcalara, kardeşlere ve aşiret agalarına bilgi verdim. En iyi oğullarını ve yeğenlerini göndereceklermiş. Çok zorlu bir turnuva olacagg. Hazır olun :ter

=))

Şaka bir yana umarım başarılı olursunuz. Ayrıca para ödülü dışında dh, us, pcnet vb. sitelere reklam vererek daha fazla kullanıcı sağlayabilir ve insanlara güven verebilirsiniz. ''Hani bakın, biz buralara reklam verdik, gücümüz var'' gibisinden. Böylelikle;

Hadescik1 : 22 yaşına gelip hala 1000tl 'yi bir araya getiremiyorsa bu bizim kabahatimiz değil.

sözünüzü çok haklı çıkarır, bunun yanı sıra, uo'yu hiç bilmeyenleride, bu oyuna başlatabilir ve bu tarz ödüller için oyunu öğretebilirsiniz. Buda sizin için çok ''++++++' olur.

Tabi yinede karar sizin..

Ayrıca forumları açmadan, başlık açmasaydınız bu kadar başlık kirlenmezdi diye düşünüyorum :asik2
Çok haklısınız şuanda birkaç kritik eksiğimiz var (connectorun son kontrolleri, forum ve rehber) bunları birkaç gün içinde bitirip reklam çalışmalarına başlayacağız buradanda gerekli bildirimleri yaparım. Umarım o zaman herkes ciddiyetimizin farkında varır
Stones uo 10.000 lira ödüllü yapıyor ne diyeceksiniz bu konuda acaba ?
arkadaş yaşı yüzünden çok ezilmiş sanırsam üzerine gitmeyin
Bir kişiyide "BAŞARILAR" yazdığınızı adam gibi eleştirdiğinizi görmedim.

1000TL 'yi hayatında bir arada görmemiş adamlara laf anlatmaya çalışıyorum bende.

Patrick izin alarak kullandım.

*kapatılacak hesap /Ghlahn

Bu konu Ghlahn tarafından düzenlendi(2012-05-18 12:27, 11 yıl önce)
ragequit ggnormk

al 1000 tl
kayıt sisteminiz mi bozuk 3 defa denedim 3ünde de bu hatayı aldım hepsinde ayrı mailleri ve ayrı kullanıcı adlarını denedim.
Aktivasyon işleminiz tamamlanamadı. Mail kutunuzu tekrar kontrol edin yada sağ tarafdan giriş yaparak aktivasyon mailinizi tekrar göndermeyi deneyin.
Not: Bu hatayı eğer daha önce aktivasyon yapmışsanızda alırsınız.
Expert
34.0001
Adamın 1000 lira ve ingilizce dışında bi argümanı yok farkında mısınız :D
KeLL : Adamın 1000 lira ve ingilizce dışında bi argümanı yok farkında mısınız :D

2005'de üye olmuş boşu boşuna banlandı :)
KeLL : Adamın 1000 lira ve ingilizce dışında bi argümanı yok farkında mısınız :D

:D:D
sunucuda bir tek konektör var düzğün olan. baskada 1 alternatifi yok sunucunun. hayir ne dusunduler anlamadim ki 1000 tl vericez yazinca hemen 300 player olacakmi saniyolardi.sitede eksik sunucuda da cok büg var. hic bilgimiz yok oyunda ne sistemleri ve ozellukleri var.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.