Tartışma yaratan kişilere son uyarım, aksi taktirde -1 uyarı alıcaksınız, lütfen kullandığınız kelimelere dikkat ediniz.
Tekrardan başarılar.
-1 uyarı nasıl oluyor :D uyarısımı azalıyor.
[Alcholic] : -1 uyarı nasıl oluyor :D uyarısımı azalıyor.

Bizde uyarılar - olarak gitmektedir.
Connector güncelleme Sorunu Cözülmüştür..

Sitemiz ve Forumlarımız Entegre işlemi başlamıştır.

En kısa sürede daha ayrıntılı bilgi vereceğim.
..
Az daha büyük yazsaydınız yazıları..
Ergoth Cs 1.5 ile İrc&Chat Sunucularımız aktif edilmiştir...

cs.ergoth.net
irc.ergoth.net

Adreslerinden ulaşabilirsiniz..
En azından biraz kalabalık giriyim bakim dedim 150 player vardı. Deliqueen buranın sahibi vs ise benim için sorun yok senelerdir bizimle bu sefer kapanmıyacak deyip de 2 ay dayandıramadığı serverları yüzünden adama artık kızamıyorumda her açtığı sunucuda mutlaka oynuyorum.

Ops sanırım cazibesi beni kendine çekiyor kamçıla beni deliquenn :)

Bol başarılar güzel server
Novice
-14.8
Sunucuzda bulunan yetkililerin acilen birşeyler yapmaları gerekiyor.Forumlarınıza 1-2 kez göz gezdirmiş olmama rağmen oyuncuların isyan ettiklerini görüyorum.
Online Msn [email protected] Test Süresince Toplu msn sohbet adresi Ulaşabilirsiniz

#Sphere Version Değiştirildi
#Damageler Düzenlendi
#Spawnlar Düznelendi
#Dungeonlar Düzenlendi
#Magic Resisting Düzenlendi
#Bonuslar Stabil Olarak Düzenlendi
#Tüm Bowların bonusları Düzenlendi
#Lumberjacking Bonusu Düzenlendi
#Binekten Düşürme Sistemi Eklendi(Bineksiz Crossbow ve Bineksiz kullanılan Uzun Silahlarda
#Mflere Bonus olarak Stam Düşürme Oranı Yükseltildi
#Reglere fazla dolum engellendi
#Regdüzenle, potdüzenle gibi komutlar iptal edildi
#Bleedin potionların yapımında istenen dragon kanı iptal edildi
#Yarayi iyleştirme olarak 70 heal anatomy zorunlu yapıldı
#Mage kasma şekli eski haline getirildi
#Power Hour Aktif Edildi (1 Ay Süreyle)
#Britain2 de bulunan Skill alanı Britain 1 Müzeye çatısında taşındı
#Guild Satışları 5M+Kale+5 Online Oyuncu olarak Değiştirildi
#Delucia Pk Şehri ve Safe Zone Olmuştur Giriş Çıkışlar Açıktır,Büyüyle kapatılabilir. Dağlarda tuzak vs Serbesttir:Oyun risk ve güvenden ibarrettir
#Hırsızlık Gz Dışıda aktif olmuştur delay eklenmiştir
#Harm ve Lighting Büyü Damageleri ayarlandı , Fire Baal 17-22 Damage vermesi ve 3,5sn Delay olarak Delayı aylarlandı
#Delucia ya girmek istiyen mavilerin girişi teleport etmeden engellenmiştir
#Güncelleme Scripti yazılmıştır oyuna giren oyuncular yenilenmeleri oyun içi takip edebilecektir
#Spawnlarda duran Ölü karakterler max 15 dk sonra Random şehirlere atılmaktadır
#Grave stone sistemi eklenmiştir evlerinize sabitliyerek kullanabilinmektedir Grave stone Öldüğünüz zaman 30 sn içerisinde evinize gelmenizi sağlar. Grave stone Tinkering skilli 100.0 olan oyuncular tarafından yapılabilir Şarjzları ise Inscription Skilli 100.0 skilline sahip olan oyuncular tarafından yazılır.Kullanmak için Stonenizin evinizde olması gerekmektedir.1 eve enfazla 3 grave stone koyulabilir
#Tailorlara Müjde.! ağ yapımı eklenmiştir(Zamanla perde,halı,bayrak yeni ahşap ürünler vb craft ürünleri eklenecektir)
#Horse Fiyatları 6k olarak ayarlanmıştır Spawn sayıları yükseltilmiştir
#Animal Deed kaldırılmıştır Shrink sistemine geçilmiştir Shrink:Bineklerin deed yerine kendi haliyle küçülmesidir
#Yeni bir Oyun Capture Flag (Bayrak kapmaca) oyunu aktif edildi.
#Çiftçilik geliyor.
# Rare Sistemi değiştirildi
#Pot düzenleme komudu gibi gereksiz komutlar kaldırılarak update azaltıldı Client çökmeleri engellendi
#Dungeonlar Marklanabilecek

10 Adet Horse 10-15 dk
6 Adet Llama Renksiz.20-30 Dk
2 Forest Ostard 7-10 Saat arası
2 Adet Mid Ostard 14- 18 Saat arası
2 Adet Desert Ostard 9-12 Saat arası
1 Adet Zostrich Ostard 20-24 Saat arası
2 Adet Shire 2 Gün kadar
2 Adet Mustang Random Renk 3-4 Gün kadar
1 Adet Kirin 5-7 Gün kadar
1 Adet Silver Steed 6-9Gün kadar
1 Adet Fire Steed 14-17 Gün kadar
Süreyle Spawn Edilmiştir Bineklerin spawn yerleri aşırı npc olmadan ve rahat alınmayacak şekilde sabit olarak ayarlanmıştır spawn ile ilgili sorunları tarafıma bildirebilirsiniz.Spawnlardaki npcler birbirlerine uyumludur 1.nolu spawnda ne varsa 2.nolu spawndada aynı npc mevcuttur.
ağzınızla kuş tutsanız o server düzelmez artık. birçok serverda oynadım bu kadar ilgisiz staff kadrosu görmedim
Oynayıp oynamamak sizin takdirinize kalmış iyi arayışlar
CrazyDream : ağzınızla kuş tutsanız o server düzelmez artık. birçok serverda oynadım bu kadar ilgisiz staff kadrosu görmedim

Staff kadrosu konusunda katılıyorum ama düzelmez diye bir şey yok istikrarlı olurlarsa düzelir ama sunucu bana tat vermiyor artık -.-'
Tymaron dediğinize katılıyorum fakat bizler edit olmasın diye kimseyi alamıyorduk.Kendi içimizden uo bilmeyen arkadaşlarımızı eğittik davet ettik sağolsunlar geldiler kadromuzu zenginleştirdik.Sorunların çoğu düzeldi 2002 deki oyun zevkine yönelik sistemler getirdik ve yenilikler yaptık yaklaşık 35 saatir uyumadan tüm ekip spawnlara kadar değişim yaptık.Scriptlerimize Scripterimize oyun içi yönetime kadar herkeze güveniyoruz.Bırakan ara veren ailelerin bizlere tektek ulaşıp değişimden sonra tekrar devam edeceklerini öğrenmemiz emeklerimizin karşılığını aldıpımızı gösterir umarım herşey yolunda ilerler.
bu kadar iddialı iseniz item ev vb bi res yapmanız lazım 0 server açar gibi bitek accountlar durmalı derim ben.
CrazyDream : bu kadar iddialı iseniz item ev vb bi res yapmanız lazım 0 server açar gibi bitek accountlar durmalı derim ben.

Account yetenekler ve guildler durmalı, Altuu arkadaşıma katılıyorum.. Ayrıca listeyi tam okumadım ama guildlere yarım üye olayı eklenmeli diye düşünüyorum. Son olarak edit konusunda bu kadar titiz olmak şart değil, sonuç itibari ile sadece page bakabilecek kadar insanlara yetki tanısanız en azından page atıldığında bizlere geri dönüş yapabilecek birileri olsa iyi olur..

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.