arkadaşlar en başındada dediğim gibi oldu işte :) bu kişilerin sunucusu hep aynı sloganla açıldı ve hep aynı nedenlerle kapatıldı. işte yine aynı olay. zaten calonayı sebep göstermeden kapatıp 1 ay gibi kısa sürede isim değiştirip başka bir sunucu açmaları hayra alamet değildi. ben bu kişilerin art niyetli olduğunu düşünüyorum artık. çünkü bu açtıkları 5-6.cı server hepsindede aynı hikaye aynı son. olan yine zamanını harcayan oyunculara oldu. ve halada yalanlıyorlarsa buna sadece gülünür. yazık bir insan bir oyun için bu kadar şekilden şekile girmemeli diye düşünüyorum. unutmayınki serverın bedava olması hiçbir zaman ayrımcılık yapacağı anlamını taşımaz. bu çıkarı olanların züğürt tesellisidir. Fireforge, Crusades guildlerinin edit olduğunu oynayan herkes bilir. sonuçta insanlar güvenerek oyuna başlıyor arkadaşlarını çağırıyorlar. fakat sitelerine "burası bizim babamızın çiftliği istediğimizi yaparız ona göre" diye bir yazı olmadığından insanlar haliyle güveniyor. tabbi bu güven 5-6 kez oynayan oyunculara zarar verdi. herşeyden önce herkesin boşa geçen zamanına yazık oldu. unutmadan bu delinquenin son projesiydi bakalım sözünde ne kadar duracak görücez.
Ultima Online gerçekten çok cıvığı çıkmış bir oyun oldu, bunu bu sunucu için söylemiyorum. Agamemnun'un bir sözüne kesinikle katılıyorum; '' unutmayınki serverın bedava olması hiçbir zaman ayrımcılık yapacağı anlamını taşımaz.'' Sunucu açan kişiler bunları göze alarak açmalı sonuçta, eğer çok yetkili olmak istiyorlarsa ki sözüm meclisten dışarı; bu işi seven sunuculara başvuru yapmalarını öneririm. Sonuçta burada gerçek insanlar oynuyor, emek ve zaman harcıyor. Elbet vermemelerini dilerdim fakat ne yazıktır ki bu bir hastalık olmuş. Herkese acil şifalar ve psikolağa gitmelerini şiddetle öneririm. Tek bu oyun için değil, tüm online oyunlar için elbet...
tekrar oynıcaktım soğudum *
Tankerella Durkheim : item editine karşı değilim sonuçta free bir sunucu açılmış adamlar para harcıyor istediklerini yaparlar ama in-gameye doğrudan veya dolaylı etki edecek actionda dc ettirme stam sıfırlama haksız banlama jaile atma vesaire durumları olursa bu tartışılır ama sadece tartıştığımızla kalırız free bir sunucu çünki adama diyemezsinki sen editçisin sanane der adam oynamazsın sunucuda başka sunucuya gidersin türkiyedeki sunucuların 10/9'unda edit var

aynen katılıyorum :utangac1
Silindi
Members
0
Merhaba Arkadaşlar Öncelikle ben faerunda yetkiliydim size şöyle bir açıklama yapayım ;
o gece ben online idim birde owner relactive online idi bir anda pageler gelmeye başladı ve relactive çıktı player charına girdi sonra exocler geldi
bu olaylar oldu ben pageler bakıyorumdum vs bırakacaz felan dediler birde DELİNQUENİN forum özel star bölümünde şu yazı vardı

Ben veya benim aldığım stafflardan in game karışan item editi vs yapan olursa serverden uzaklatırılır eğer ortaklar böyle birşey yaparsa ben bu serverden ayrılırım gibi bi yazı vardı.

item edit konuları ise delinquen bizzar kendisi ailelere wermiştir gözlerim şahit bu durumda biz exoclerla online olduğumuz için günah keçisi biz seçildik ve banlandık peki ya bunları yapan kimdi (relactive) delinquen neden bırakmadıı neden suçsuz insanlara kötü imaj bırakıldı bunlar olunca bence (cosmos) forumları sildim ve 2 gün kapalı kaldı forumlar

yani arkadaşlar o videoda doğrudur birde bia nın spawnları yerleştirip anında arkadaslarını çekmeside var neyse uzatmayayım bence kendinize başka serverlar arayın...

Esen Kalın Hayatta Başarılar.

Not: Bunu yazmamın sebebi ismimim lekenmesidir
Awe : https://www.youtube.com/watch?v=8pQStgLr7pA

Bunlar faerun'a ait olabilir mi :)

Awe sende bir zamanlar Faerun kadrosundaydın sende mi fark etmedin ?
Benim staff master olduğum dönemlerde böyle birşey yoktu :) Balder geldi olanlar olmuş :)
Bir daha bu adamlar server açarda sizede oynarsanız ozaman ben sizin iq nuzdan şüphe etmeye başlarım.Edit yapan 1 staff olsa tamamda giren herkez yapmış yazık acıdımın oynayanada staff diye server başında duranada cidden yazık ya
U-S yönetiminin de intikamcı tavrını görmüş olduk böylelikle (: Zaten şurda yazılan yorumların %90'ının Delinquen sunucularına kıskanç bi bakış açısı mutlaka vardır ya da oyuncuyken bi kuyruk acısı. Haksız ve şeref yoksunu iki iyi aile çocuğu halsiyetsiz staffın yapmış olduğu bir olayı tüm kadroya yıkma çabasını da görmüş olduk oluyoruz. Diğer kadronun da yorum yapmaması asıl cevaplaması gerekenin (belki de aptallarla tartışmaya girip kendini yormamaması için birşey demiyodur) cevaplamasını beklemek olsa gerek. Ayrıca yine aynı yukardaki iki kişi pozisyonunda olan Awe'nin de iki yüzlü tavrını görmüş olduk, yazık sizin gibi oyunu herşey gören ve sanal ortam 87654543 yüzlü "çocuk"lara...
@Serseriq
Ultima-Strike yönetiminin ne gibi intikam tavrını gördünde bunu yazma gereği duydun ?
Serseriq : U-S yönetiminin de intikamcı tavrını görmüş olduk böylelikle (:
Ultima-Strike yönetimi kesinlikle tarafsızdır, bunu herkez bilir. Taraf tutmamız için hiç bir sebep yoktur. Bence sen laf olsun torba dolsun hesabındasın.
Sunucu hakkındaki iddialar asılsız olabilir, bunu izah edecek kişiler fearun yöneticileridir. Şu ana kadar tam anlamıyla mevzu hakkında açıklama yapılmadı. Buda bir nebze suclu duruma düşürdü tarafları.
Kimin iki yüzlü kimin yüzsüz olduğunu sen yargılayamazsın. Konuşma tarzına dikkat etmediğin takdirde uyarı alıcak uzaklaştırılıcaksın.
Sevgi ve saygılarımla..
Serseriq dünyadan haberin yok bıdır bıdır neyi savunuyorsun oynadınmıda konusuyorsun yada ezilmek hoşunamı gidiyor anlamadımki
Serseriq : U-S yönetiminin de intikamcı tavrını görmüş olduk böylelikle (: Zaten şurda yazılan yorumların %90'ının Delinquen sunucularına kıskanç bi bakış açısı mutlaka vardır ya da oyuncuyken bi kuyruk acısı. Haksız ve şeref yoksunu iki iyi aile çocuğu halsiyetsiz staffın yapmış olduğu bir olayı tüm kadroya yıkma çabasını da görmüş olduk oluyoruz. Diğer kadronun da yorum yapmaması asıl cevaplaması gerekenin (belki de aptallarla tartışmaya girip kendini yormamaması için birşey demiyodur) cevaplamasını beklemek olsa gerek. Ayrıca yine aynı yukardaki iki kişi pozisyonunda olan Awe'nin de iki yüzlü tavrını görmüş olduk, yazık sizin gibi oyunu herşey gören ve sanal ortam 87654543 yüzlü "çocuk"lara...

Arkadaşım ilk yazdığım yazıyı güzelce bir oku orda demişimki eğer staff kendini aklamak istiyorsa bu soruları cevaplasın. Hiçbir cevap yazamayıpda niye birilerini sucluyorsunuz?? Hem suclu hem güclüyüz diyorsun resmen birde tereyağı gibi su yüzüne cıkıyorsunuz. Sen staff isen cevapla o soruları sonra gel falanca filanca de.
Banned
-3
Fake hesaplarla kendilerini savunmaya kalkıyorlarlar yazık yazık.
Serseriq : U-S yönetiminin de intikamcı tavrını görmüş olduk böylelikle (: Zaten şurda yazılan yorumların %90'ının Delinquen sunucularına kıskanç bi bakış açısı mutlaka vardır ya da oyuncuyken bi kuyruk acısı. Haksız ve şeref yoksunu iki iyi aile çocuğu halsiyetsiz staffın yapmış olduğu bir olayı tüm kadroya yıkma çabasını da görmüş olduk oluyoruz. Diğer kadronun da yorum yapmaması asıl cevaplaması gerekenin (belki de aptallarla tartışmaya girip kendini yormamaması için birşey demiyodur) cevaplamasını beklemek olsa gerek. Ayrıca yine aynı yukardaki iki kişi pozisyonunda olan Awe'nin de iki yüzlü tavrını görmüş olduk, yazık sizin gibi oyunu herşey gören ve sanal ortam 87654543 yüzlü "çocuk"lara...

keşke önceki batırdığınız diğer serverlardan ders çıkarıp doğru düzgün açsaydınız şu sunucuyu belki şuanda burda bunları konuşuyor olmazdık. kendim ettim kendim buldum misali. inanın burda sizin hakkında konuşuyor olmamız bile size bir lütuftur. halada çıkıp hem suçlu hem güçlü tavır takınıp kendinizi dahada güldürmeyin.

cosmos olay sadece editlede bitmiyor. crusades üyelerinin gz dışı yaptıkları actiona bile karışıldı. actionun ortasında playerlara con. lost yaptırıp crusades üyelerinin kesip itemleri alması sağlanıyordu. tabi burda önemli olan item değil kesmekti. çünkü crusades guildi pvp de ilk turda bütün elemanları yatan bir guilddi. ama bunda abartıya kaçılınca 3 guild birden bırakma kararı aldı. çok ilginçtir bu karardan sonra crusades üyeleri banlandı buna göz yuman stafflarda banlandı dendi. ancak bir kuyruklu yalan daha. hepsi re-name çekmiş aynen devam ediyolar.

bide şöyle bir olay daha var. "ismim lekelendi" buda ne demek ya? sanki belli bir kariyer yapmış sonunda oscara aday olucakmış gibi.

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.