Serwerda 20+ oldu yavaş yavaş dahada iyi olucak inşallah emeği geçen herkese teşekkürler.
Sunucumuzda Yapılan Son Güncellemeler :

1) Magic Resistance, Poisoning, Healing ve Taming yeteneklerinde ki ph düzenlendi
2) Yetenek ve Büyü süreleri (delay) ayarlandı
3) Silah ve Büyü hasarları (damage) ayarlandı
4) Binek spawn süreleri ve tame etme yetenek dereceleri ayarlandı
5) .craft komutu ile açılan menüye vendorsuz satış eklendi
6) Colored Armor (Copper, Blackrock gibi renkli zırhlar) Ringmail, Chainmail gibi değişik parçaları kaldırıldı
7) Zırhların armor değeri değiştirildi
8 ) 100.0 Parrying yeteneği olan oyunculara herhangi bir armor kullanımında +10-15 arası bonus armor eklendi
9) Armoru 50 den fazla olan oyuncuların armor yüksekliğine göre aldığı hasarların blok edilme sistemi eklendi
10) Combat Bonus olasıkları düşürüldü
11) Pazar Alanı 21.01.2013 tarihinde saat 20:00 da aktif edilecektir
12) Yeni sistemimiz BigBoss sistemi eklendi (Detaylı bilgi forumlara eklenilecektir.)

5 Aşamalı yaratık kesme sisteminde

1: +3 silah 50k para
2: +6 silah 100k para
3: +9 silah 250k para
4: +12 silah 500k para
5: +15 silah 1m para random düşecek şekilde Desert, Forest, Zost ve Mid

13) Order ve Chaos kalkanlar sadece masum (mavi) karakterler giyecek şekilde ayarlandı armorları yükseltildi
14) .puantakas sistemi ile online sürelerinizi sıralama puanına çevirebileceğiniz sistem eklendi
15) Günlük hediye sistemi güncellendi eşyaların değeri arttırıldı
16) Maden çıkartma miktarları ve zorlukları ayarlandı

Şimdilik yapılan güncellemeler bu şekilde sunucuda aktif bulunmaktadır, gelecek güncellemeleri öğrenebilmek için web sitemizi takip edin.
FoD UO Staff
Saygılarımızla.
Serverınız hayırlı olsun basarılarınızın devamını dılerım guzel bı sunucu ortaya cıkarmıssınız
quantin : Serverınız hayırlı olsun basarılarınızın devamını dılerım guzel bı sunucu ortaya cıkarmıssınız

@Quantin

Biz teşekkür ederiz. Dilediğiniz gibi bir sunucu olmuştur umarım. İyi oyunlar.
Teşekkür ederiz, zamanla herşey daha güzel olacaktır inanıyoruz.
Silindi
Novice
0.4
Başarılar..
Teşekkür ederiz.
2 Adet Forest Ostard 2 Adet Desert Ostard 1 Adet Frienzied Ostard 1 Adet Mid Ostard ve 1 Adette Random Mustang Spawnı Eklenmiştir.
başarılar inş iyi ve güzel yerlere gelirsiniz :)
@kLeverer22

Teşekkür Ederiz.
Epey zamandır ultima online oynamıyordum fakat baslamak için serverinize girdim ve serverinizi eski ultima online sunucularını andırıyor cok memnun kaldım sunucunuzdan herkeze tavsiye ederim acıkcası
Teşekkürler yeni bir görev etkinliği üzerinde çalışıyoruz. güzel bir sistem çıkıyor ortaya forumlarada ekleyeceğiz konuyu.
Herhangi bir açık bırakılmadı ise kullanmak istiyorum izninle kortez. Haber verirsen sevinirim kendi serverım için birkaç değişiklik yaparak kullanmayı tercih ediyorum neden derseniz.Bazı arkadaşların yaptığı gibi 10 serverın kullandığı theme'yı gidipte 80 tl'den satmıyorsun.

Haberini bekliyorum konudan cevap vermen yeterli benim için.Başarılarının devamını dilerim.
draw19 : Herhangi bir açık bırakılmadı ise kullanmak istiyorum izninle kortez. Haber verirsen sevinirim kendi serverım için birkaç değişiklik yaparak kullanmayı tercih ediyorum neden derseniz.Bazı arkadaşların yaptığı gibi 10 serverın kullandığı theme'yı gidipte 80 tl'den satmıyorsun.

Haberini bekliyorum konudan cevap vermen yeterli benim için.Başarılarının devamını dilerim.

Ne demek İstediginiz Anlayamadım @draw19
Merhaba serwerımıza aile olarak gelen kişilere keep+guild stone serwerımızın hediyesi olarak sunulucaktır. Gerekli açıklamaları forum sayfamızdan bulabilirsiniz. www.fod.web.tr

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.