Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

Açılmasına yaklaşıyoruz, uzaktan takip ettiğim kadarıyla güzel bir proje. Son durum nedir acaba ? :utangac1
harika bir world building başarılar
Sona geldik arkadaşlar, bu gün açılıyormuş. Tüm bekleyen arkadaşlara duyrulur.
Saat bellimi ?
Site açılmıyor sanırım?
Bir problem yok şu an.
Yaklaşık 30 - 40 dk önce account aldım ama hala açılmadı aktive de ettim problem mi var ?
Site üyeliği alarak forumlara yazarsanız daha sağlıklı halledilir problem varsa. En azından account isminizi kendi sitemizden özel mesaj olarak bana atarsanız Database'i kontrol edebiliriz. Ayrıca site ve oyun üyeliği ayrıdır.
oyun üyeliği kısmından üye oldum neyse boşverin tamam
Server Açıldı Çok Güzel Arkadaşlar Ben Player Olarak Ordayım Zaten
https://dv-goldenage.com/ Aktif durumdadır...
Çok güzel girdim eski uo müziklerini falan duyunca hoş oldum :)

Aslında oynanabilir hoşuma gitti fakat staff yoktu oyunda page atmıştım haritaya alışamadım daha bankeri bulamadım :D
problemde orda zaten hersey standart harita alışagelmedik birşey bence biraz riskli bir durum bankerin üstünde onun bankacı oldugunu belirten birşey yoksa eğer skill kasmaktan cok bankacı arıyacağız demektir standartlık güzel ama bence bu harita ile olacak bir iş değil bu :(

Tebrikler emeğinize sağlık
Ben 1 haftada nerdeyse heryeri ezberledim ayrıca şehirler eski haritadan farksız yabancı gelmiyor britte banka görünümü neyse istanbuldada aynı farketmiyor yani
Legend : problemde orda zaten hersey standart harita alışagelmedik birşey bence biraz riskli bir durum bankerin üstünde onun bankacı oldugunu belirten birşey yoksa eğer skill kasmaktan cok bankacı arıyacağız demektir standartlık güzel ama bence bu harita ile olacak bir iş değil bu :(

Tebrikler emeğinize sağlık

İstanbul Britain'e benzer dizayn edildi. Binaların benzerlikleri, bir çıkışında mezarın diğer çıkışında köprü tarlalar ve çiftliğin olması.
Oyuna girdiğinizde benzer binalar göreceğiniz için bankanın nerede olduğunu kendiliğinden bulacaksınız. Ama iyi bir dünya inşasının, Britain bankanın değiştirilmesi Cove şehrinin değiştirilmesi olarak algılıyorsanız burası size göre değil zaten. Ben bazı giren oyuncularla konusarak onlara göre olmayan bazı nitelikleri belirterek başka bir yere gitmeleri gerektiğini söylüyorum her zaman.

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.