firehellsly : Her sunucu kendini tanıtana kadar bir yazar yetkili yapılsın o girsin sunuculara buraya makale şeklinde yazsın bizde puan verelim :D bakınız bölümsonucanavarı etc.

Aslında güzel fikir, ama bu kişinin hiç bir Uo sunucu ile bağlantısı olmaması lazım.

Bu konu Qnd tarafından düzenlendi(2011-01-16 05:10, 13 yıl önce)
Qnd :
firehellsly : Her sunucu kendini tanıtana kadar bir yazar yetkili yapılsın o girsin sunuculara buraya makale şeklinde yazsın bizde puan verelim :D bakınız bölümsonucanavarı etc.

Aslında güzel fikir, ama bu kişinin hiç bir Uo sunucu ile bağlantısı olmaması lazım.

tabiki, hiç bir sunucu ile bağlantısı olmayan yönetici arkadaşlar var zaten. üstüne düşülmüyor u-s kendi halinde başı boş ilerliyor gibi bir şey :D
İki fikrim var.

Birincisi;

Ultima Online Shard sahipleri admine mesajını atar. Der ki sitemiz bu sistemlerimiz bu. Adminde tanıtımı kendisi yapar.

İkincisi ;

Sadece gündem bölümü için moderatörlükler verilir bir kaç kişiye. O bir kaç kişi tüm piyasayı takip ederek aktif sunucuların tanıtımını yapar.Sunucu kapandığı zaman konuyu siler.

Dolayısı ile aktif durumda olan sunucular yer almış olur.

Kurallar konusuna gelince.

1 Site
2 Hız Testi
3 Sistemleri
4 Ekran Görüntüleri
5 Tarihçesi

bunlar kesin olması gereken kurallar olmalıdır diye düşünüyorum.
Neran : Acikcasi Türkiye'deki sunucularin gündeminin de yer almasi gerekiyor. Gerekli kriterlere uygun olan sunucular hakkinda basliklar olmasi, oyuncu kitlesini de platforma cekebilir. Ve sunucu arayanlar icin oldukca ilginc bir yer haline gelebilir.

:yes adam haklı arkadaşlar
herkez server acabilir ama herkez serverini ayakta tutamaz
Master
59.2997
Sebastiann : herkez server acabilir ama herkez serverini ayakta tutamaz

Aslanım benim son noktayı koymuş. Sırf bunu yazmak için 6 aylık alakasız başlığı yükseltmek ancak büyük bir zekanın ürünü olabilir. Alkışladım.
abi bu ne ya ahaha

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.