Members
14.4
Başarılar.
Eleştirileri saygıyla yaptığınız sürece karşıdan da saygı görebileceğinizi umuyorum ama şuan bakıyorum yorumlara sanki ortaokul lisede kalmış gibi birbirinizle didişiyorsunuz ayıptır yapmayın koca koca adamlarsınız biraz hoşgörülü olun, reklam konularını bu kadarda baltalamaya ugrasmayın.
Siz ordakiler kendinizde misiniz bilmiyorum ama ben burdan bakınca hiç birinizin ruh ve akıl sağlığının yerinde olduğunu düşünmüyorum yada kim bilir belkide benim değildir. Kötü bir eleştirinin adı konuyu baltalamak oluyorsa evet ben bir lumberjack ustasıyım.

Benim sunucumun başlığına @ufuk1907 adlı şahıs tarafından gönderilen bir text'e yazılanlar şu şekilde ve benim takıldığım nokta ise aşağıda kalın harfler içerisine alındı.
Uğur hedef sen değildin ama madem öyle söyle anlatayım sana süper proje değişik çok akıcı 1 player. Dandik proje in bin b•ktan sunucu sahipleri birsey bilmiyor 100 player bende sana diyorumki güzelliğin 5 para etmez bendeki sevda olmasa yöneticilerine söyle konu kirletme yarısına girerse en kralını yaparım biraz efendi takılın durum ne olursa olsun player in iradesine saygı duyun duyun ki saygın olun...

@ufuk1907 adlı şahısa cevabım şu şekilde.
Öncelikle hedef ben miyim tayfun diyerek konuya girmek istiyorum... Süper bir proje değişik ve çok akıcı ama gel gelelim 1 player.
Nedeni ise sen ve senin gibilerin sunucusunda olduğu gibi benim sunucumda olmayan in bin, bineklerin tek atmaması, item bolluğu ve her akşam x saatinde yapılan quest yaratığının çantasında bulunan eşyaların sunucunuzdaki dikkatinizi çekerim serverinizdeki demiyorum oynayan 100 oyuncuya haftalarca yetecek kadar item koymamamdır.

Demem o ki inan bana seninle ilgili hiç bir sorunum yok kaldı ki olamazda zaten niye olsun ki seni tanımıyorum sırf burada sunucunuz için açılan reklam başlığına kötü bir yorum yaptım diye daha benim yeni açılacak olan sunucum hakkında tam bilgiye sahip olmadığın halde benim konumu kirletmeye çalışıyorsun ve hakkın olduğunu düşünüyorsan yap benim için hiç sorun değil alınmam gücenmem.
Ama cevap verir misin diye soracak olursan? Çokta güzel cevaplar veririm senin hatalarını gidermek benim asli görevimdir.

Nero Pvp size aitmiş inan bana farkında bile değildim, bir önceki postları okudum mu? vallahi okumadım. @gokkunun yazmış olduğu bir iki postu dikkatimi çekti ve ona katıldığımı belirttim biraz ağır olabilir oda bir eleştiri boyutudur.. Profesyonel bir düşünce yapısı ile yaklaştığımı düşündüm eleştirim o an için size sert gelmiş olabilir.. Bu işi bir gün tam anlamıyla öğrendiğiniz ve bizim gibi düşünmeye başladığınız an geçmişe baktığınızda ulan vaybeee diyecek olan kişilerde sizlersiniz.

Bu belki daha ağır gelecektir ama eklemeden geçemeyeceğim.
Bu gibi sunucular o kadar basittir ki sizlere anlatamam ama anlatabildiğim kadar artık , burada sarf edilmiş zerre kadar emek yok, o kadar abartılmış ki toplumu tamamen ultima online'dan soğutmak için var edilmiş resmen!
Menüleri hazırlayan arkadaşların gözlerinde problem olduğunu düşünüyorum tasarım ve hizalamalar çok kötü menülerde bir problem olduğunu düşünmüyorsanız bir an önce göz doktoruna görünün. Göz ALLAHIN kuluna verdiği en büyük nimetlerdendir! Onlara iyi bakın.

NOT:IF sorgusunu ve SERV.NEWITEM fonksiyonunu öğrenerek sanırım hazır olduğunuzu düşündünüz? Ama yanıldınız.
@MirroR

Haftada 2 kez questimiz var onun dışında her hangi bir quest yapmiyoruz.
İnbin doğrudur onun için farkli bir connector icin anlaştık bende calışan in bin herkezde calışmaktadir.Bizde programi kullanan kişileri görüp sunucudan uzaklaştırıyoruz.Ailesi olsa dahi hepsi block yemektedir.

Başka yorum yazmıcağım iyi günler dilerim.

13.2.2016 Son güncellemeler.

Güncellemeler aşağıdaki gibidir.

Golem ve Hazine Npc lerine Değerli hazine haritalari eklenmiştir.

Ev fiyatlari attırılmıştır.Ev yapımında Her Ev Kalasi yapımı 1 log olarak olacaktır.örnek 10 log varsa 10 Kalas vericektir
.
Gemi fiyatlari yükseltmiştir.Gemi yapımında Her Gemi Kalasi yapımı 1 log olarak olacaktır.örnek 10 log varsa 10 Gemi Kalasi vericektir.

Damage bandanalar newbie olmuştur.

Guild kurulumları 24 saatten 48 Saate cıkarılmıştır.48 Saati kastıktan sonra guild bölgesindeki stoneye cift tıklayarak guildinizi kurabilirsiniz.

Hapis Cezalari yükseltinmiştir.

Arcane binek Sistemindeki Arcane Cristal istemeleri 150 Adetten 75 Adete düşürülmüştür.

Spell büyülerinde,Por Ort Grav , Por Cor Wis,Energy bolt Büyülerinde damageler ve süreleri düzenlenmiştir.

Holy Robe sunucudan kaldırılmıştır.Holy robesi olanlar robeye cift tıklayarak scollarini geri alabilirler.

Kredi kazanclari ve Gold Potion kazanclari yükseltinmiştir.

Action alanda kredi kazanclari yükseltinmiştir.

Her çarşamba ve pazar günü 22:00 İtem Questi otomatik olacaktır.

Not : Bu hafta yapılan güncellemeler buradan takip edebilirsiniz.

Not : Güncellemeler devam etmektedir.Bu sayfayi sıkca ziyaret edip güncellemeler hakkında bilgi alabilirsiniz.
MirroR_ : Siz ordakiler kendinizde misiniz bilmiyorum ama ben burdan bakınca hiç birinizin ruh ve akıl sağlığının yerinde olduğunu düşünmüyorum yada kim bilir belkide benim değildir. Kötü bir eleştirinin adı konuyu baltalamak oluyorsa evet ben bir lumberjack ustasıyım.

Benim sunucumun başlığına @ufuk1907 adlı şahıs tarafından gönderilen bir text'e yazılanlar şu şekilde ve benim takıldığım nokta ise aşağıda kalın harfler içerisine alındı.
Uğur hedef sen değildin ama madem öyle söyle anlatayım sana süper proje değişik çok akıcı 1 player. Dandik proje in bin b•ktan sunucu sahipleri birsey bilmiyor 100 player bende sana diyorumki güzelliğin 5 para etmez bendeki sevda olmasa yöneticilerine söyle konu kirletme yarısına girerse en kralını yaparım biraz efendi takılın durum ne olursa olsun player in iradesine saygı duyun duyun ki saygın olun...

@ufuk1907 adlı şahısa cevabım şu şekilde.
Öncelikle hedef ben miyim tayfun diyerek konuya girmek istiyorum... Süper bir proje değişik ve çok akıcı ama gel gelelim 1 player.
Nedeni ise sen ve senin gibilerin sunucusunda olduğu gibi benim sunucumda olmayan in bin, bineklerin tek atmaması, item bolluğu ve her akşam x saatinde yapılan quest yaratığının çantasında bulunan eşyaların sunucunuzdaki dikkatinizi çekerim serverinizdeki demiyorum oynayan 100 oyuncuya haftalarca yetecek kadar item koymamamdır.

Demem o ki inan bana seninle ilgili hiç bir sorunum yok kaldı ki olamazda zaten niye olsun ki seni tanımıyorum sırf burada sunucunuz için açılan reklam başlığına kötü bir yorum yaptım diye daha benim yeni açılacak olan sunucum hakkında tam bilgiye sahip olmadığın halde benim konumu kirletmeye çalışıyorsun ve hakkın olduğunu düşünüyorsan yap benim için hiç sorun değil alınmam gücenmem.
Ama cevap verir misin diye soracak olursan? Çokta güzel cevaplar veririm senin hatalarını gidermek benim asli görevimdir.

Nero Pvp size aitmiş inan bana farkında bile değildim, bir önceki postları okudum mu? vallahi okumadım. @gokkunun yazmış olduğu bir iki postu dikkatimi çekti ve ona katıldığımı belirttim biraz ağır olabilir oda bir eleştiri boyutudur.. Profesyonel bir düşünce yapısı ile yaklaştığımı düşündüm eleştirim o an için size sert gelmiş olabilir.. Bu işi bir gün tam anlamıyla öğrendiğiniz ve bizim gibi düşünmeye başladığınız an geçmişe baktığınızda ulan vaybeee diyecek olan kişilerde sizlersiniz.

Bu belki daha ağır gelecektir ama eklemeden geçemeyeceğim.
Bu gibi sunucular o kadar basittir ki sizlere anlatamam ama anlatabildiğim kadar artık , burada sarf edilmiş zerre kadar emek yok, o kadar abartılmış ki toplumu tamamen ultima online'dan soğutmak için var edilmiş resmen!
Menüleri hazırlayan arkadaşların gözlerinde problem olduğunu düşünüyorum tasarım ve hizalamalar çok kötü menülerde bir problem olduğunu düşünmüyorsanız bir an önce göz doktoruna görünün. Göz ALLAHIN kuluna verdiği en büyük nimetlerdendir! Onlara iyi bakın.

NOT:IF sorgusunu ve SERV.NEWITEM fonksiyonunu öğrenerek sanırım hazır olduğunuzu düşündünüz? Ama yanıldınız.

Eleştirilerin yine ağır ama artık bi abiniz olarak ağır konuşmayacağım düşünceleriniz için teşekkür ederim sunucunuzu açınca ilk playeriniz ben olucam emin olun ordan ve burdaki konunuzda kendime göre yorum yapacam..
abiniz olarak dedi :) kahkaha attım Ufuk gerçekten İQ = 30 senin

** mesaj içeriklerine dikkat edelim, uyarı - I

Bu konu Ghlahn tarafından düzenlendi(2016-02-13 18:52, 8 yıl önce)
Çarşamba günü 22:00 İtem QUesti olacaktır.

Ardından 23:00 Ratox Steed Spawn olacaktır.Serverin ilk bineği kimin olacak bakalım..

Banlanan accountlar af gelmiştir.Sunucuya bağlanmak için yeni connectoru indirip giriniz.
Baaşarılar Hocam :)
6.3.2016 Olacak etkinlikler aşağıdaki gibidir.

Pazar günü 21:00 tüm spawn binekleri aktif olacaktır.
Pazar günü 22:00 item questi olacaktır.

Pazar günü 21:00 Tombala çekilişi olacaktır.Kaçırmayın.

Çok İyi Oldu :)
Bugün itibari ile nero pvp ile bir ilisigim kalmamıştır başta erhan kardeşim olmak üzere tüm staff arkadaşlarımà başarılar diliyorum./Nos
12.3.2016 Son Güncellemeler

Elder Boss Sistemi sunucudan kaldırılmıştır.
Elder boss ile kazanınan binekler sunucudan kaldırılmıştır.Ancak 3 adet bineği yumurta olgun sistemine eklenmiştir.
Tombala hediye paket içine Donate 5TL deed eklenmiştir.Bunlari biriktirerek .donate ile item alabilirsiniz.
Kredi Sistemi safe alanda kazanclar yükseltinmiştir.Action alanda ise 1 kat daha fazla kazanıcaksınız.
Vip bölgesinde Gold Potiont kazanclari yükseltinmiştir.Kredi kazanclarida yükseltinmiştir.
Vip bölgesinde alınan bineklerin fiyatlari düşürülmüştür.
Rütbe sistemindeki gösterişler tekrar üstünüzde gözügecektir.
Arcane sisteminden elde edilen arcane binekler adetleri 75 adetten – 30 adete düşürülmüştür.
Axta Steed rengi değiştirilmiştir.Olgun yumurtadan elde edilmektedir.
Safe alanda bundan sonra Gold Potion’s kazanmalar aktif edilmiştir.
Ölümsüz Scrollarla bundan sonra 20 tl’lik donate puani alabilirsiniz.

Başrımı biz bize yeteriz.

En yeni guncellemelerden sonra server daha iyi oldu. Ilgi alaka cok guzel staff arkadaslara ayreten tesekkur ediyorum. Oyun icerisinde surek aktif page atan biri olarak buraya da yorum yazmak istedim..
Saphyr : En yeni guncellemelerden sonra server daha iyi oldu. Ilgi alaka cok guzel staff arkadaslara ayreten tesekkur ediyorum. Oyun icerisinde surek aktif page atan biri olarak buraya da yorum yazmak istedim..

Küfürü bırakmışlarmı bari ? Kaç yaşına gelmiş çoluk çocuk sahibi adam küfürü ağzından eksik etmiyordu. Tehtidler savuruyordu. Şahsıma ait herhangi bir davranışı yoktu ama tanık olduğum durum karşısında utandım nasıl insanlar var hala diye. Yazık..
tybalt :
Saphyr : En yeni guncellemelerden sonra server daha iyi oldu. Ilgi alaka cok guzel staff arkadaslara ayreten tesekkur ediyorum. Oyun icerisinde surek aktif page atan biri olarak buraya da yorum yazmak istedim..

Küfürü bırakmışlarmı bari ? Kaç yaşına gelmiş çoluk çocuk sahibi adam küfürü ağzından eksik etmiyordu. Tehtidler savuruyordu. Şahsıma ait herhangi bir davranışı yoktu ama tanık olduğum durum karşısında utandım nasıl insanlar var hala diye. Yazık..

Varmı elinizde bir belge kanıt?

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.