Güncellemeler ve Değişikler

Merhabalar,Oyun içersinde Değişikler ve güncellemeler aşağıdaki gibidir.

Str Deed Sistemi eklenmiştir.Ayrıca Cıkma yerleri Party Dungeon – Ölümsüz Vendorundan Belirli Ölümsüz puanlarıyla alabilirsiniz.

Damage Shield Eklenmiştir.Detaylı Bilgi : Random Rakibinizdeki damageyi resist etme ve kendine damageyi yansıtma özelliğine sahiptir. Kalkan

Kaybolmaz olup 1 Hafta boyunca süreli olmaktadır.Tüm Classlar Kullanabilir.

Yeni eklenen Sistemler

Damage Shield Özelliği yukarıdaki gibidir.

Str Deed Bilgi için Aşağıdaki yazıyı okuyunuz

Ramazan boyunca Ölümsüz Alan açılış saati : 14:00 – 16:00 – 19:00 – 21:00 – 02-00 – 04:00 İyi eğlenceler dileriz

Ölümsüz Puani kasarak Damage Shield ve Str Deed Elde etme avantajlarını kaçırmayın

Not : Gelişmeler ve güncellemeler bu konu altında olacaktır.

Str Deed -Black Steed

Damage Shield Özelliği

Sunucumuz uptime garantisi ve oyuncu kitlesi,Her tadıyla action zamanı..

Bu konu NeroPvp-Genco tarafından düzenlendi(2016-06-06 21:25, 7 yıl önce)
Kalkan oyun içi dengeleri olumsuz yönde etkileyecektir ki muhtemelen bunu sizde zamanla fark edeceksiniz..
Merhabalar,Kalkan kolay elde edilmemektedir.

Full time kasan bir oyuncu o puan'ı ancak 1.2 ay da ancak toplar.Zor Yaptık oyüzden herhangi bir dengeyi bozacağını sannetmiyorum ayrıca zaten kalkan süreli olduğu için sunucu içerinsinde çoğalmayacaktır.
Oynanabilecek şuan en iyi pvp serverı diyebilirim,Genco tanımam etmem ama gerçekten serverinda iyi actionlar dönmekte hiç olmazsa milletin peşinde değil..Actionu Pvp serveri arayanlar bende haftalık olarak girmekteyim.Action atıp zevk aldığım pvp serverindan birisidir.Başarılar Genco ve Ekibi.
@ Deluxar

İyi dilekleriniz için teşşekür ederim yakın zamanda daha eğlenceli bir pvp serveri olmaya hazırlıyoruz.Sizler olduğunuz sürece bizlerde buradayız.

Sunucumuzdaki Player sayısını güncel olarak öğrenmek için facebook sayfamızdan görebilir etkinliklerden haberdar olabilirsiniz..
Merakla bekliyoruz..
Deluxar : Merakla bekliyoruz..

Ulan kamil erhan sen olduğunu biliyoruz niye post kasıyorsun upluyorsun konuları söyle ben yaparım
Uzun bi aradan sonra başlamak güzel
uncanny : Uzun bi aradan sonra başlamak güzel

FAkeler fakeler haydi ellerrrrrr
Sistemler olarak iyi ama ben bu kadar saçma bi connector görmedim pyramid olsun norn olsun giriş yaptım saatlerce durdum bir kez olsun connector patlamadı ama bu nero da 10 dakikada bir connector patlıyor connectorunuzu değiştirin bence her b*ka patlıyor bu yüzden tavsiye etmiyorum bu sunucuyu geri kalan sistemler vs. çok iyi ama client patlamasından dolayı oynanmıyor.
Saldırılar saldırılar :D Network problemleriiii :ates
Genco scriptleri güzel hazırlamış.Güzel action dönüyor.Kendisi gayet başarılı bir arkadaşımızdır.Kendisine başarılarının devamını dilerim.Bende eskiden oynuyordum Connectör güncellense iyi olabilir.Gerçekten çok fazla patlıyor.
Saygılarımla..
Patlamayı geçtim speed desen hat safada kime baksan speed yakıştıramadım böyle bi sunucuya oyunda staff olmasına ragmen speedcilere msuade ediliyor
Merhabalar, Speed konusuda gelirsek gördüklerimi banlıyorum acaba şunu iftira atarken hiç düşünmedinizmi ? Aylık 250 tl ödeme yapılmakta bu sunucuya Neden adama speed bastırıp izin vereyim ? bana ne yararı var bu adamın gördüğüm zaman hemen izliyorum ve gerek gördüğümde blocklama yapiyorum.

Connector patlamasına gelirsek şuan yeni yapılan dll inşsallah patlayı az da olsa düşürücek en geç bu hafta yada öbür hafta yeni connectora geçeceğiz bende tabiki iyi bir connector sorunsuz bir oyun olmasını istiyorum ancak lakin 4 x 4 hiç bir sunucu yok zaten kendini cekemeyen xxx sahipleri sanki ultima online oyuncu varmış gibi şuna ne camur atsamda izi kalsın diye bir sürü laf yapan sunucu sahipleri doldu.

İnşallah dediğiniz gibi yakın zamanda yeni connector bu olayların cözmüş olup sorun demiyorum ama lakin fazla sorun olmadan oyunumuza devam edeceğiz.

Yorumlarınız için teşekkür ederim..
NeroPvp-Genco : Merhabalar, Speed konusuda gelirsek gördüklerimi banlıyorum acaba şunu iftira atarken hiç düşünmedinizmi ? Aylık 250 tl ödeme yapılmakta bu sunucuya Neden adama speed bastırıp izin vereyim ? bana ne yararı var bu adamın gördüğüm zaman hemen izliyorum ve gerek gördüğümde blocklama yapiyorum.

Connector patlamasına gelirsek şuan yeni yapılan dll inşsallah patlayı az da olsa düşürücek en geç bu hafta yada öbür hafta yeni connectora geçeceğiz bende tabiki iyi bir connector sorunsuz bir oyun olmasını istiyorum ancak lakin 4 x 4 hiç bir sunucu yok zaten kendini cekemeyen xxx sahipleri sanki ultima online oyuncu varmış gibi şuna ne camur atsamda izi kalsın diye bir sürü laf yapan sunucu sahipleri doldu.

İnşallah dediğiniz gibi yakın zamanda yeni connector bu olayların cözmüş olup sorun demiyorum ama lakin fazla sorun olmadan oyunumuza devam edeceğiz.

Yorumlarınız için teşekkür ederim..

Ah garibim client patlamalarını engelliyen dll yapıcaklarmış :D
Aylık 250 tl mi ahaha :D 2 gün önce sen degilmiydin faceden 35 tl'ye makina kullanıyorum dıyen.
250 TL krallar gibi dedicated alırsın save surende suanki gibi 123123 saniye degil 1-2 saniyeye düşer biizm gibi :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.