Teşekkürler :)
Başarılar diliyorum oyuna bende başladım gerçekten güzel bir server , ellerinize sağlık .
Teşekkür ederiz. :)
Başarılar dilerim çeşitlilik bol olduğundan sıkılmak için fazla bir sebeb olacağını sanmıyorum .Siteniz biraz daha özenli olursa güzel olabilir.

1.Sitedeki link hatalı yerde tıklanmıyor
2.yüzde 50 de kalıyor connector indirme işlemi bilginize

Bu konu Superadminstratours tarafından düzenlendi(2012-07-30 18:54, 11 yıl önce)
Teşekkür ederiz.Sitemiz yapım aşamasında en yakın zamanda en iyi şekilde hazırlanacaktır.
Robellious : Merhaba, öncelikle başarılar dilerim, sunucuya sadece yardım amaçlı bir kaç sistem kattım justice packle hiç bir ilgisi yoktur...

vay be hey gidinin şişman muratı callidorada takılırken skypte cips yerdi anneside azarlardı ne gülerdik.19 yaşına gelmiş koca aadam olmuşta script yazıyorr hayata bak be vay vay :))))

kilo verdinmi len bıdıık :)
Phreak : Merhabalar, öncelikle iyi ve kötü yorumlarınız için teşekkkür ederim. Sunucumuza [2] adet yeni sistem eklenmiştir.

,Sistem sadece taming karakterler sahibi olanlar kullanabilecektir.Sistem şu şekilde işler , world üzerine rastgele bir şekilde bir kasa düşer kasayı açmak için taming skilline sahip olmanız gerekmektedir.Herding staff'ı alan bir çok özelliklerden yararlanabilecektir bunlar, görünmezlik , spawn saatleri ve daha hızlı bir şekilde tame yapabilir

(detayları aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler...)

Herding Staff

Sunucumuzda zevkli zaman geçirmeniz için yılan sistemi geliştirdik Sistem şu şekilde işler; öncelikle alana giriş yapabilmeniz için "snake key" isimli eşyayı çıkarmanız gerekmektedir snake key hazineden çıkmaktadır.Sistem zorluğu 3 seviyedir Basit mod= Her yem yediğiniz'de 100 altın vermektedir etrafınızda labirent bulunmaz.
Normal=Yılan hızı normal derecedir , her yem yediğinizde 1k altın vermektedir etrafınızda labirent bulunur.
Zor=Yılan hızı en üst seviyededir , her yem yediğinizde 2k altın vermektedir labirentler en üst seviyededir.

Pazar alanında "Snake Man" isimli npc'den giriş yapabilirsiniz..

(detayları aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler...)

[url=Yılan Sistemi]https://www.youtube.com/watch?v=FObA6OGrAz[/url]

@Uo_Meadhros
Reward sistemi ben bildim bileli ultima online olan bir sistem callidora denilen sunucuyu ilk defa sizden duydum...Lütfen eleştiri yapıcaksınız daha dikkatli olun..

Son olarak sunucumuz 22:00 aktif olacaktır.

uo ya yeni başladıysan benim problemim değil o sunucu eski bir sunucudur

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.