Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

O kişi ben değilim Algos reyiz kimile konuştuğunu öğrende öyle cümle kur bana.
ikincisi senin primat sözcüğün ne ise benim o sözümde o hani bilirsin sen ;)
Zekam varki yaptığın yanlışı algılıyorum ve sana hakaretle bildiriyorum çünkü nankörlüğün tek cevabı budur.
Var mı başka husus ?
Spankox : O kişi ben değilim Algos reyiz kimile konuştuğunu öğrende öyle cümle kur bana.
ikincisi senin primat sözcüğün ne ise benim o sözümde o hani bilirsin sen ;)
Zekam varki yaptığın yanlışı algılıyorum ve sana hakaretle bildiriyorum çünkü nankörlüğün tek cevabı budur.
Var mı başka husus ?

Kim olduğun fark etmez zira maymun, goril, orangutan familyasından bi' ferde klavye vermekle sana klavye vermek arasında bi' fark yok - kurabileceğiniz cümle kapasitesi aynı.

Hırsız, acemi, reklam meraklısı ve mahalle ağzı ile konuşan bir ekipsiniz, primat hepinize güzel gider.

Bir sunucunun kalitesini belirleyen üç şey vardır bak:
PH - Dummy - RP Köyü

Bu üçünü gören kaltieli oyuncu koşarak uzaklaşır. Sizde üçü de var be olm.

PS: Primat ne diye TDK'ya baktın değil mi? Ahah.
Primatın anlamını gayet iyi biliyorum ve bende sana uo-developerda maymun soyundanmısında paso bunu konuşuyorsun demiştim ;)
Ego tatmini yeteri kadar yaptın buda sana güzelliğim olsun.
Ben mahalle ağızı ile konuşurum ama kişisine görede nazik. Sen ne prim yapmaya devam et. Beni ilgilendiren her konuya yorum yaptığında sana kaşar demeye devam edeceğim. Ayrıca acemi olsam senin nasıl bir kişilik olduğunu anlamaz.
Sana kolay gelsin Ayberk.
Türkçe öğretmenin sana çok büyük yanlış yapmış "kuzen" git ona bi' kaşar de.

Kıyamam sana. :(
Onada derim reis merak etme sen klarnetli düğünlerin kucağında otururken biz başka şeylerin peşindeydik ;)
Yeteri kadar reklamın oldu. Bir servera quest masterlık için başvuracak reklamın oldu.
Allah çarşını pazar etsin şekerim.
Olorin Yazar : Bu fikir tamamen Benim kendi yorumumdur baska hic bir Turk serverinda oldugunda sanmiyorum. Bu fikiri biraz daha gelistiricem ancak biraz zaman alicaktir :) Bakalim ilerki haftalar diger bolumlerini bu baslik altinda yayimlicam. Bu arada forum yekilileri gereksiz yorum yapicagina birazda Turk serverlarinda yeni bir olayın çıkmasına biraz destek verseniz çok daha iyi olur burada amacım reklam değil yeni yapılan birşeyin insanların huzuruna sunup yorumlarını fikirlerini almak ve sistemi dahada ilerletmek eğer çok canınız sıkıldıysa yorum yapmak yerine konuyu taşıyın diyer konunun alitina böyle bir yorum yapmaktan çok daha kolay olsa gerek.

Saygılar

Fikrinizi reklam başlığınız altında tanıtın farklı bir konu başlığında değil, ne yazık ki bugünden itibaren açılan bütün olorin konularını haber vermeksizin sileceğim.

@Spankox #4033265 ve #403269 mesajlarında Algos adlı kullanıcıya bulunduğun hitam'dan dolayı mesaj başına -1 uyarı aldın toplamda uyarı sayın -2 uyarı olarak düşürüldü.

@Algos #40332657ve #403274 mesajlarında Spankox adlı kullanıcıya bulunduğun hitam'dan dolayı mesaj başına -1 uyarı aldın toplamda uyarı sayın -2 uyarı olarak düşürüldü.

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.