Şehir İstila Sistemi ile ilgili sorularınız ve önerilerinizi buradan bize bildirebilirsiniz---> https://platform.olympusuo.com/~bodrumko//index.php?topic=203.0
^Avatar^ :
Branxian :

Merhaba, öncelikle bizim spawn takip sistemiz ile hangi sunucununki benzerlik gösteriyor.Sistemi inceleminizi tavsiye ederiz. Eğer sistemi biliyorsanız sevmeme nedeninizi foruma başlık açarak belirtirseniz diğer arkadaşlarla birlikte görüşleri alabiliriz. Genel bir istatistiğe vurduğumuzda bu spawn sistemi sayesinde, spawn olayı tek ellikten kurtuldu.Nedeni ise random ve belirli saaterde aylara bölünmüş şekilde spawnların çıkması sayesinde, tüm tamer arkadaşların aramalarına dayalı bir sistem gerçekleşti. Yani adil bir sistem diyebiliriz.

İyi oyunlar.

Yok hocam ben sizin sisteminiz hakkında söylememiştim.
Spawn takip olayını sevmiyorum. Yani bir sistem aracılığı ile bineklerin t saat sonra aktif olacak uyarısı olayına karşıyım. :)
Gerçi önceden spawnlarda ölü karakterler bırakılırdı şimdi spawn takip sistemi var. Demek istediğimi anlamışsınızdır saygılar :)
Branxian :
^Avatar^ :
Branxian :

Merhaba, öncelikle bizim spawn takip sistemiz ile hangi sunucununki benzerlik gösteriyor.Sistemi inceleminizi tavsiye ederiz. Eğer sistemi biliyorsanız sevmeme nedeninizi foruma başlık açarak belirtirseniz diğer arkadaşlarla birlikte görüşleri alabiliriz. Genel bir istatistiğe vurduğumuzda bu spawn sistemi sayesinde, spawn olayı tek ellikten kurtuldu.Nedeni ise random ve belirli saaterde aylara bölünmüş şekilde spawnların çıkması sayesinde, tüm tamer arkadaşların aramalarına dayalı bir sistem gerçekleşti. Yani adil bir sistem diyebiliriz.

İyi oyunlar.

Yok hocam ben sizin sisteminiz hakkında söylememiştim.
Spawn takip olayını sevmiyorum. Yani bir sistem aracılığı ile bineklerin t saat sonra aktif olacak uyarısı olayına karşıyım. :)
Gerçi önceden spawnlarda ölü karakterler bırakılırdı şimdi spawn takip sistemi var. Demek istediğimi anlamışsınızdır saygılar :)

Sanırım olayı anlamadınız. Spawnların yeri belli değil ki. Sadece hangi saat kaçta çıkcağını belirtiyoruz. Verdiğiniz örnekle bir bağlantı olsa tamam diyeceğim. :)

İyi oyunlar.
spawnların yerine bir şey dememiş ki zaten
Yok ölü char bırakmakla spawn takip benzetmesi için demiştim. Bir benzerlik bulamadım.

Teşekkürler tekrardan iyi oyunlar.
Başarılar dilerim. sistemler gayet başarılı bence
Teşekkürler.
Noxier : Başarılar dilerim. sistemler gayet başarılı bence

teşekkürler...
Belirttiğiniz için teşekkürler, kadromuzda eskiden bulunan bir kişi tarafından ayarlanmış bir yazıdır. Asıl kurallar forumda belirtilmiştir. Site üzerinde düzeltilecektir.
Draka : 11. Kumarhanede macroya bıraktığınız karakterin altında binek olmadığından emin olun. Kumarda kasarken altınızdan yok olan (aslında yok olmuyor, ya tameden çıkıyor ya da birisi bineği altınızdan alıyor) binekler için geri iade yapılmamaktadır.

Bir PP serverında böyle bi kural ne alaka? Copy paste yaparken dikkat edin bari.Web sitenizi de değiştirmenizi öneririm.

Ana site üzerinde ilk çalışmalardan kalma bir yazı metni güncellemeyi unutmuşuz. Dikkatiniz için teşekkürler..Genel Kurallar güncellenmiş bir şekilde forum'dan okuyabilirsiniz..
forum uzantısı neden
bodrumko/%)^=4
acaba
@duke
Öyle olduğu için :)

Sunucudaki ev tasarımıyla uğraşan arkadaşlarımızın tasarladıkları evleri sunucu ana sayfasında ve forumda görebilirsiniz.

https://platform.olympusuo.com/~bodrumko//index.php?topic=355.msg1494;topicseen#msg1494

Ayrıca belirtmekte fayda var. Genel olarak yeni eklenen sistemler forum'da sistemler ve guncellemeler kısmında bildirilmektedir.

Olympus Uo dışındaki hiç bir platformda sistem güncellemeri belirtilmeyecektir. Bazı arkadaşların özel mesaj ile belirttiği

için yazmak istedim.

Dediğimiz gibi güncel bilgileri www.olympusuo.com sayfasından ve forumundan takip ediniz.
yeni connectorumuz aktif edilmiştir..

Yeni bağlantı programını indirin!

Eski ve yeni güncellemeler belli başlıca..
Geniş anlatımı için web sitemizi ziyaret ediniz..

-Cursed Sistemi Eklendi
-Balık ocağı eklendi
-Fire Dungeon bölgesine yeni Champion eklendi. (Mephitis)
-Champion ödülleri güncellendi
Forest ve Desert çıkartıldı. Kirin, Silver Steed ve Shire oranları arttırıldı.
Ostard Egg eklendi.
-Açlık sistemi güncellendi
-Warrior Robe eklendi. (30 Saniyede 1 kere Nighsight büyü atmaktadır.)
Güncellemeler ve sistemler geniş anlatımı için https://www.olympusuo.com adresinde bulabilirsiniz...
-Balık Ocağı eklendi https://platform.olympusuo.com/~bodrumko//index.php?topic=381.0
-Tailor vendorlarindan Ball Of Yarn ve Cloth itemleri kaldırılmıştır.
-Carpenter vendorlarından log satışları kaldırılmıştır.

-Ağ sisteminde tutulan balık miktarı 2 katına çıkartıldı.
-Ağ sistemine, Sos Bottle düşürme ihtimali eklendi.
-Ağ sisteminde deniz yaratıklarının çıkma ihtimali kaldırıldı.
-Ağ sistemine, ağ atma delayı eklendi.
-Provisioner ve Alchemist vendoruna, Fame & Karma Sıfırlama İkisiri eklenmiştir.
-Sea Serpent'ların vuruş mesafesi 2 kareye indirildi.
-Peacemaking ve Provocation yetenekleri tekrar aktif edildi. https://platform.olympusuo.com/~bodrumko//index.php?topic=387.msg1590#msg1590
-Tinker Golemler güçlendirildi.
-Fire Dungeondaki, Champion spawnının yeri değiştirildi. (Mephitis) Yeni yeri Hythloth Level 4!
-Şarj edilebilir ağ eklenmiştir. Max ağ kapasitesi 250'dir. Tailor menüsüne eklendi.
-Criminal sorunu düzeltildi.
-Provocation yeteneğinde güçsüz yaratık artık güçlü yaratıklara saldırabilecektir.
-Peacmaking yeteneğinde sakinleşen yaratığa 4 saniyelik paralyze olma sistemi eklendi.
-Pk yell sistemi düzeltildi.
-Hırsız karakterler için, anatomy yeteneğiyle oyunculardan bilgi edinme sistemi türkçeleştirildi.
-Olta atma delayı düşürülmüştür.
-Wyrm , Balron gibi yaratıkların summon büyüleri kaldırırken arada sırada kendilerininde silinmesi sorunu giderildi
Yeni sistem yenilemeleri ve eklentileri gerçekleştirilmiştir.

Olympus forum sistemler sekmesinden takip edebilirsiniz. https://platform.olympusuo.com/~bodrumko//index.php?board=4.0
The Legendary Gloves ( Craft Eldivenleri ) Sistemi eklenmiştir...Birinci sayfada anlatımı eklenmiştir.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.