Banned
-3
Olympusta Yeni Dönem:

Yeni dönem kayıt olanlar için ve eski üyelerde dahil edilerek facebook entegrasyon sistemine geçilmiş bulunulmaktadır. Sunucu forum ve oyun hesabı için facebook hesabınızla birlikte kayıt olmanız gerekecektir.

Genel olarak sistemin amacı elit oyuncu kitlesini yakalamak adına belirli yaş grubu altındaki oyuncuları elemektir. Gerektiğinde tarafımıza yapılan ya da oyuncuların birbirine karşı işledikleri suç kapsamına girecek ogeleri yetkili mercilere facebook aracılığı ile ulaştırmaktır.

Bu sistem ile birlikte olympus ultima online olarak kişinin özel bilgilerinin sunucumuz tarafından saklanmayacağını belirterek facebook onayı ile oyuna kayıt gerçekleştirebilirsiniz.

Ciddiyetiniz için teşekkürler.

( Sistemi geliştiren : Avatar )

İyi oyunlar dileriz.
kim verecek size o bilgielri dbleriniz forumlarda geziyor boyunuzu aşan işler peşinde koşmayın, neropvp falan olsa neyse...

* her mesajınıza konu ile alakasız olan sunucuları karıştırmayınız /Ghlahn

Bu konu Ghlahn tarafından düzenlendi(2012-09-13 16:04, 11 yıl önce)
hala yaşıyomu burası :(
Banned
-3
@zak
İçi boş dbler demek istediniz sanırım. Sistemin hiç bir kullanıcıdan veri çekmemektedir. Uğraşılan işlerde sanırım sizin boyunuz kısa kaldığı için bir problem gözükmüyor.

@Charlie
Ugugguh.

İyi oyunlar.
ok .
Banned
-3
Olympusta Yeni Dönem:

Yeni dönem kayıt olanlar için ve eski üyelerde dahil edilerek facebook entegrasyon sistemine geçilmiş bulunulmaktadır. Sunucu forum ve oyun hesabı için facebook hesabınızla birlikte kayıt olmanız gerekecektir.

Genel olarak sistemin amacı elit oyuncu kitlesini yakalamak adına belirli yaş grubu altındaki oyuncuları elemektir. Gerektiğinde tarafımıza yapılan ya da oyuncuların birbirine karşı işledikleri suç kapsamına girecek ogeleri yetkili mercilere facebook aracılığı ile ulaştırmaktır.

Bu sistem ile birlikte olympus ultima online olarak kişinin özel bilgilerinin sunucumuz tarafından saklanmayacağını belirterek facebook onayı ile oyuna kayıt gerçekleştirebilirsiniz.

Ciddiyetiniz için teşekkürler.

( Sistemi geliştiren : Avatar )

İyi oyunlar dileriz.

Eylül ayı güncellemeri:

- Sınırsız boya sistemi kaldırılmıştır. Yerine doluluk oranı eklendi. Boyadığınızda, boyanın doluluk oranı kullanıma göre azalacaktır. Boyanın doluluk oranı sıfır olduğunda ozel bir item ile doldurulacaktir.
- The Legendary Gloves ( Craft Eldivenleri ) sistemi aktif edildi. https://platform.olympusuo.com/index.php?topic=535.0
- Farming sistemi aktif edildi. https://platform.olympusuo.com/index.php?topic=534.0
- Rare Dye sistemi güncellendi ve aktif edildi. https://platform.olympusuo.com/index.php?topic=533.0
- Runebook kullanımı güncellendi. Yeni sistem eklendi. https://platform.olympusuo.com/index.php?topic=537.0
- Graveyard Activity (Mezarlıklarda Mini Questler) eklendi. https://platform.olympusuo.com/index.php?topic=548.0
- Graveyard Activity npc çeşidi arttırıldı güçlü npcler azaltıldı.
- Fire Dungeon, boş olan kısmı, tekrar aktif edildi.

- Bazı oyuncularda clientin çökmesine sebebiyet veren 'Halüsinasyon' büyüsü kaldırıldı.
- Aynı anda çantanızda 4'den fazla runebook kullanımı engellenmiştir. ( Genel olarak sistemin amacı eski sistemden eksra olarak sayfa sayısının 5 e çıkması ve 8 sayfaya kadar upgrade yapılabilmesidir. Bu nedenle runebook kullanımına limit getirilmiştir.)
-Graveyard Activity güncellemesi : Npcler kolaylaştırılmıştır, bekleme süresi 10 saniye'ye indirilmiştir. Britain mezarlıktan sonra, Vesper mezarlığada koyulmuştur.
- Facebook Entegrasyon sistemi aktif edildi. (Oyuna kayıtlar 17 yaş ve üzeri facebook üzerinden yapılabilinecek.)

Bu konu ShR tarafından düzenlendi(2012-09-13 15:34, 11 yıl önce)
Oynayan adamın yaşı 17 den fazla olsa ne olur, başındaki adamın akıl yaşı 5 olduktan sonra.
Banned
-3
Syntax : Oynayan adamın yaşı 17 den fazla olsa ne olur, başındaki adamın akıl yaşı 5 olduktan sonra.

Terbiyesizliğin lüzumu yok diye diüşünüyorum. Boş yere karalama çabalarına girmeyin derim. Başındaki adamları tanımadan bilmeden yorum yapmayın.Asıl başta olanların hiç birinin nicki eski nickleri değil zaten. Daha sen gibiler agaegubugu derken onlar vardı :) Bildiğim kadarıyla 8 aydır yeterince sen gibilerle uğraşıldı diye biliyorum. O yüzden tadında bırakın bazı şeyleri. Girecek oyuncu bilir servera. Senin yaşın yetmiyor sanırım servera girmek için neyse sağlık olsun üzülme çok server var etrafta girersin birine.
Oyuncu sayısı bu kadar azken böyle bişeyi yapmaları enteresan ama kendileri bilir tabi. Burda reklamını yaptığın için o lafım sanaydı bu arada, akıl yaşı ufak olunca anlamak zor oluyo tabi.

Bu konu Syntax tarafından düzenlendi(2012-09-13 19:04, 11 yıl önce)
Banned
-3
Syntax : Oyuncu sayısı bu kadar azken böyle bişeyi yapmaları enteresan ama kendileri bilir tabi. Burda reklamını yaptığın için o lafım sanaydı bu arada, akıl yaşı ufak olunca anlamak zor oluyo tabi.

Demekki bazılarına göre herşey oyuncu sayısı demek değil, oyuncunun karakteri öncelikli geliyor. Tartışmaya gerek yok.
kusura bakmayın olympus ile ilgili topic olduğunu bilmiyordum bende paylastım :)
Sistemlerde Yönetim kadrosu da cok kaliteli. Ben bu server a kadar oynadığım hicbir server da bu kadar ilgi alaka görmedim. Cok karalama yapılmış. Oyuna girin 1-2 ay oynayın sonucu sizde göreceksiniz. Eski uo tadını bireysel rp tadını alıyorsunuz.
Teşekkür ederim Olympus Ailesi.
diego_gregorn : Sistemlerde Yönetim kadrosu da cok kaliteli. Ben bu server a kadar oynadığım hicbir server da bu kadar ilgi alaka görmedim. Cok karalama yapılmış. Oyuna girin 1-2 ay oynayın sonucu sizde göreceksiniz. Eski uo tadını bireysel rp tadını alıyorsunuz.
Teşekkür ederim Olympus Ailesi.

:)
ShR :
Syntax : Oynayan adamın yaşı 17 den fazla olsa ne olur, başındaki adamın akıl yaşı 5 olduktan sonra.

Terbiyesizliğin lüzumu yok diye diüşünüyorum. Boş yere karalama çabalarına girmeyin derim. Başındaki adamları tanımadan bilmeden yorum yapmayın.Asıl başta olanların hiç birinin nicki eski nickleri değil zaten. Daha sen gibiler agaegubugu derken onlar vardı :) Bildiğim kadarıyla 8 aydır yeterince sen gibilerle uğraşıldı diye biliyorum. O yüzden tadında bırakın bazı şeyleri. Girecek oyuncu bilir servera. Senin yaşın yetmiyor sanırım servera girmek için neyse sağlık olsun üzülme çok server var etrafta girersin birine.

Karalama çabası değil bu , siz bu oyuna yeni başlıyıcak olan genç kardeşlerimizi dışlamış oluyorsunuz.Saçmalığın ta kendisi nokta
@Karalama çabası değil bu , siz bu oyuna yeni başlıyıcak olan genç kardeşlerimizi dışlamış oluyorsunuz.Saçmalığın ta kendisi nokta

Yok böyle bir dunya. Sen hangi dünyada yaşıyorsan orda takılmana devam et. Nerdeyse olympus adı geçen her topicte senin mantık dışı yazıların mevcut. Alıp veremediğin nedir bilemiyorum. Ayrıca bu mesajı yazan Tovertisin kendisi değil suanda. Uğraşmayı kes derim arkadaşla. Varsa bir problemin özelden yaz benimle uğraş arkadaşım.

Ayrıca kimsenin dışlandığı yok. Zaten Ultima'ya yeni başlayan adamda yok senin gibiler sayesinde :) Olympus'a şuanda isteyen her yaş grubunda arkadaş katılabilir.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.