Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
https://forum.nebula.web.tr/index.php?topic=13540.0
İlgili başlığımdan dolayı, Ego'su yüksek asarım keserim modundaki yöneticiler tarafından, In-Game bir hatam ve herhangi bir cezam olmamasına rağmen
5 TANE ACCOUNT'IM blocklandı.

Daha önce açtığım başlık silindi.

Market alışverişleri, saatlerim, gecelerim günlerim gitti. Açtığım başlığın silinmesi ayrı bir korku.

Benim açtığım sunuculara çamur atan vatandaşın yaptığı iş ortada. Sizin taktirinize.
Nebulayı eleştrirsen pufff olursun :D Adamlar tanrı sen kimi eleştriyorsun !!
Herşeyi zirvede bırakmakta yarar vardır fakat Nebula düşüşe geçti. Umarım kirlettikleri isimlerini düzeltirler.
yaşadığın olayı bilmiyorum ama açtığın başlığı ve 15 dk sonra silindiğini gördüm. nebula forumlarında sık sık yaşanıyor bu durum. sürekli bi başlık uçurmacalar, banlamalar fln.

bgchner'in dediğine geliyor bütün yorumlar :)
@ketchaup, ortada müdür başlık. Tek bir topic altından çıkıyor bütün iş.
Expert
34.0001
sen andoria açtım şunu yaptım sizden daha bilgiliyim diye şekil yaparsan yersin tekmeyi. çok bile dayandılar.
Ultimayı tamamen bırakmış biri olarak şunu söylemek isterim gencler.

Ultima online artık ilk okul oyunu olmuştur sizlerde 1. sınıftan 8. sınıfa kadar degerlendirilen ögrencilersiniz.

Kimisi didinerek yaptıgı emegın karşılıgını alıp bir iş yapar kimisi durmadan sınıfta kalır sizlerde bu sınıflardan biri halıne geldıgınız.

Konuyu acan arakdaşımızı daha önce tanımıyorum acıkcası tanımakta istemem.

Kısa ve öz şunu söylerim Ben bir sunucu acıp işletiyor ve o işten para kazanıyorsam [ O ] Sunucuda benım kurallarım gecerlidir.

Ben sızden daha iyi yöneticiyim yok efendım öylede böylede ozaman kapatmıcaktın sunucunu saglıklı bir player bir emektar olsaydın zaten 5 account'unu blocklamazlardı sana garezlerimi var adamlar senın sırtından para kazanıyorlar bunlar boş laflar canım 1 cümlesine bile inanmadım inandırıcıda gelmedi bence Sizin gibi oyuncular bu Ultima Online bırakmaları lazım sacma sapan konu acmamaları icin.
@Kell, yaklaşık 1 aydır sürekli olarak yoğun lag var. Hiç bir şekilde düzeneleme çalışması yapılmadı. Hiç bir şekilde bi tane üst yönetici çıkıp şunu bunu yaptık demedi.
@Rol, sağlıklı emektar bir oyuncu olmasam, 5 tane account kullanmazdım herhalde ? yada "Emektar" lugatlarımız farklı..

Sonuç olarak burası tartışmaya ve görüşe açık tabiki. Ancak Forum'lardan eleştirileri kaldıramayıp in-game accountları blocklarsan, buna hazımsızlık derler.
@Xantanra

Tavsiyem şu artık bırak ultimayı neden dersen egerkı gercek bır emekci isen böyle 2 3 yönetici yuzunden saatlerini verdigin belki işine belki okuldan kactıgın zamanlarına yazık derim hic gerek yok nefesini tüketmeye şuanda ben sunucu sahibi olsam seni kayle bıle almazdım neden dersen bu kadar emek vericeksin ben seni blocklıcam yok öyle yama %99 hatalı kısımdır senın davranışın buna kimse taahamül edemez buna emin ol.

Neyse son yazımdır iyi forumlar
Rol : @Xantanra

Tavsiyem şu artık bırak ultimayı neden dersen egerkı gercek bır emekci isen böyle 2 3 yönetici yuzunden saatlerini verdigin belki işine belki okuldan kactıgın zamanlarına yazık derim hic gerek yok nefesini tüketmeye şuanda ben sunucu sahibi olsam seni kayle bıle almazdım neden dersen bu kadar emek vericeksin ben seni blocklıcam yok öyle yama %99 hatalı kısımdır senın davranışın buna kimse taahamül edemez buna emin ol.

Neyse son yazımdır iyi forumlar
Haklısın biz playerlar olarak günlerimizi,gecelerimizi veriyoruz ver bir staff cıkıp 1snde .xban komutuyla tüm emekler çöpe gidiyor.İşte bu sebebten dolayı rp serverlarında oynamıyorum.Ultima online eğlence oyunundan cıkıp s.market yerlerine dönmüştür stafflar kasiyer olmuştur artık.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.