.

Bu konu Lsd tarafından düzenlendi(2013-11-20 02:28, 10 yıl önce)
8 gb ramle oyun renderı falan alıcaksınız herhalde
Bana tanıdık geldi :D sanki patlayan bir sunucunun ismini değiştirerek tekrar aramıza dönmesi durumu söz konusu zuhaa D:
Brownie : 8 gb ramle oyun renderı falan alıcaksınız herhalde

Hiçbir problem yaşamamak için böyle bir tercih yaptık.

Computer_man Bana tanıdık geldi :D sanki patlayan bir sunucunun ismini değiştirerek tekrar aramıza dönmesi durumu söz konusu zuhaa D:

Daha önce hiçbir sunucuyla bağlantı bulunmamaktadır.
ek bir çaba harcasınız dahi 8 gb lık bir belleği anlık doldurmanız çok çok zor bir olay, stabil ve işi bilen birinin yaptığı sphere için 512 mb ram yeterli olucaktır, nebula staylaysa 1 gb ram yeticektir, nebulakarmasıxd stayla için 1-2 gbı gözden çıkarın. makine sizin değilse eğer daha düşük bi makineye geçip o parayı daha üstün bi firewall için kullanmalısınız
Başarılar
Anlamadığım olay insanların neden ahmak olduğudur...
Bir emek veriliyor yok patlayan yok zortlayan terbiyesiz tabirler yer alıyor ayıptır sonuç olarak biz bir emek veriyoruz arkadaşım beğenmezsen oynamazsın yani bakın sert çıkmak kırıcı konuşmak istemiyorum ama bizlerde dünkü çocuklar değiliz sizlerin yardımına ihtiyacımız var peki siz neden yardım etmek yerine ukala cevaplar veriyorsun ukala yorumlar atıyorsunuz ben 8 gb ram'li bir makinayı tercih ettim demekki cebimde param var peki neden 8 gb ramlik bir makina sizler için biraz daha iyi olsun sorun yaşamayın diye biz sizin için uğraşırken allah peygamber aşkı için bir tane kendini bilmez neden böyle yorum atıyor arkadaşım çok biliyorsan aç 512 mb lik ram nerde var ya sene 2013 FTP bağlantılı sunucu açmıyorsun lütfen yorumlarınıza dikkat edin yada Ultima-Strike yönetiminden ricam konuyu silsinler şimdiden anlayışınız için teşekkür ederim...
Creteoun : Anlamadığım olay insanların neden ahmak olduğudur...
Bir emek veriliyor yok patlayan yok zortlayan terbiyesiz tabirler yer alıyor ayıptır sonuç olarak biz bir emek veriyoruz arkadaşım beğenmezsen oynamazsın yani bakın sert çıkmak kırıcı konuşmak istemiyorum ama bizlerde dünkü çocuklar değiliz sizlerin yardımına ihtiyacımız var peki siz neden yardım etmek yerine ukala cevaplar veriyorsun ukala yorumlar atıyorsunuz ben 8 gb ram'li bir makinayı tercih ettim demekki cebimde param var peki neden 8 gb ramlik bir makina sizler için biraz daha iyi olsun sorun yaşamayın diye biz sizin için uğraşırken allah peygamber aşkı için bir tane kendini bilmez neden böyle yorum atıyor arkadaşım çok biliyorsan aç 512 mb lik ram nerde var ya sene 2013 FTP bağlantılı sunucu açmıyorsun lütfen yorumlarınıza dikkat edin yada Ultima-Strike yönetiminden ricam konuyu silsinler şimdiden anlayışınız için teşekkür ederim...

Arcadia 300 oyuncu girişi ile sınırlandırılmış olan sunucu 128 mb ram kullandığını biliyormuydunuz?
8 gb ram cidden biraz fazla olmuş uo sunucusu için. Tabikide sizin tercihiniz ama 2 GB ram ile 8 GB ramli sunucunuzun hiç bir farkı olmıcaktır neyse geçelim bu konuyu.

Uokings'den sonra neredeyse hiç power play sunucusu oynamadım ancak world hoşuma gitti tek sıkıntı Pvp alanın 1 adet olması arena sayısını yükseltirseniz daha güzel olur.
Yorumunuz için teşekkür ederim bu şekilde açıklayıcı şeyler gelse belkide tavrımız bu şekilde olmaz pvp alanını tek adet gösterdik aileler ve guildler arası turnuvalar için ayrı alanlarımız mevcut onları atalım o zaman :)
Creteoun : Anlamadığım olay insanların neden ahmak olduğudur...

özüne döndü hemen ahaha yardımcı oldum işte firewalla yatırın o çok paranızı dedim, ram kavramının ne olduğunu nasıl dolduğunu öğrenmeniz hayrınıza olucaktır.

not: pointerlardan girebilirsiniz öğrenmeye rami
dipnot: sananede de 8 gb ram vardı zaten
Makina 8 gb olarak devam edicektir. Güvenlik olarak önlemler mevcut zaten konu kendi amacından sapmasın yorumlarınız için teşekkürler.
Bu arada konuyu baltalamak değil amacım ama yanlış kişilerle çalışıyorsun.
Başkasının temasına sadece adını yazmış :)
https://residenuo.gen.tr/wp-content/themes/Residen/style.css

Bu konu Nelph tarafından düzenlendi(2013-10-18 12:16, 10 yıl önce)
Şu sunucuyu açmadan 1 ay önce reklam yapınca konu o kadar kirleniyorki .Bakınız tüm açılan server başlıklarına ,laf sokanlar illa birşeye takıp sataşanlar.Reklam iyi birşey tabi ama erkenden başlık açmayın bence .

Başarılar bu arada saygılar.
Sunucunun açılış tarihi 1 kasım cuma günü saat:20:30 olarak erkene alınmıştır. Bu yazıyı dün gece bütün forumlarda ve sitemizde değiştirip güncellemiştim. Siz ondan önce görmüşsünüz herhalde iyi dilekleriniz için teşekkür ederim.

Nelph : Bu arada konuyu baltalamak değil amacım ama yanlış kişilerle çalışıyorsun.

Daha yolun başındayız sitemiz daha 2 gün önce bitti tanıtımın 48 saat'i bile dolmadı bu şekilde ufak sorunların olucağını düşünüyorum.
Fakat çözülemicek sorunlar olduğunu düşünmüyorum. Ileriki zamanlarda 0'dan tasarım bile yaptırabilirim böle şeyler problemimiz değil iyi niyetiniz için teşekkür ederim.
Nelph : Bu arada konuyu baltalamak değil amacım ama yanlış kişilerle çalışıyorsun.

Hala çocuksun ve ne zaman büyüyeceğini merak ediyorum, yanlış kişiler zamanında sana çok yara verdi.
Şuanda asker izninde olduğum için zaman problemim vardı. Residen sunucusuna geçici bir site aktif ettik. İlerleyen zamanlarda site tamamen değişecektir.

Başarılar Residen umarım hedeflerinize ulaşırsınız.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.