TR'de uo'ya büyük katkilar sağliyan kişilere kadrolarina yazarak player çekmeyi amaçliyorlar sanirim.
Görünce şok oldum ama forum-site tasarimindan anladım fake olduklarini.Böyle şeylere ne gerek var anlamıyorum.Bukadar ezikleşmeye gerek yok bence.
bu tavırlarınla reklam mı yapmaya çalışıyorsun anlamadım ?
Reklam mi?
Okuman yazman yokmu,ne yazdiklarimi okumayacak kadar acizmisin?
Ayrica ben aktif olarak ultima oynamiyorum.
Emin ol daha bukadar ezikleşmedik.
Neophyte
26.6001
=) hayalleri olsa gerek
:)
Belki gerçektir :)
Fake filan değil siteyi ve forumları inceleyin...Ayrıca aktif olarak ultima online oynamıyorum diyorsun ama çektigin resimde sağ alt köşede andoria adlı serverın connectoru açık durumda.. Ve sanırım oranın yetkililerinden birisi ve insanları kötülemek için bu yola başvurdun.. Seni anlıyorum.
Novice
11.9
Bu sunucunun yetkili kadrosunda "Akillis"in olmadığına %100 garanti verebilirim. Bu yüzden diğerlerininde fake olma ihtimali yüksek ama garantisini veremeyeceğim.
Açıkcası Akillis gibi birinin UO'ya devam ettiğini sanmıyorum.
Emın ol ki Andoria UO'ya OWNER alsalar gitmem ki şuanda hiç bir serverda aktif olarak ultima oynamiyorum , oynamam.
Eğer onlar(Akillis,Chernobel,D4rkz) gerçek ise burada ben bir aptalim diye bağiracağim.Daha fazla söze gerek yok.
Arti olarak " Eos " nickli kişi cafeden arkadaşimdir ve sunucuyu hackleyenler arasinda eos isimli kişide mevcuttur.(andoria - 4gün ki hack olayi.)
" Eos " isimli kişinin imzasina bakarak hackleme olayini görebilirsiniz.Bukadar alçalmaniza gerek yoktu.Nereye bok atcağinizi bilmiyorsunuz.
Fake'te olsa Emir'in adını bir sunucuda görmek, uzun yıllar sonra gerçekten güzelmiş :)
Nuri(d4rkz) en son beraber çalışmıştık ve UO ile adamın alakası yok artık.

Semih(Cyclone) İzmir'de üniversite okuyo nasıl gelsin.

Hatta Semih'e bunu gösterdiğim de yarıldı :)

Nuri'ye bunu gösterdiğim de ne yapacak bilmiyorum :D
Kesinlikle bu sunucu ile ilgim alakam yoktur. Hatta UO ile hiç ilgim alakam yoktur.
Açanlara kolay gelsin başka diyecek birşey yok :)
Böyle şeylere alıştık nede olsa.
Rhinehart : Görünce şok oldum ama forum-site tasarimindan anladım fake olduklarini.

Öncelikle merhabalar,

Bahsedilen sunucu ile hiç bir ilgim yoktur.Sadece site tasarımlarını ben yapmış bulunmaktayım. Forum tasarımı ile hiç bir çalışmam olmamıştır. Site tasarımından nasıl anladınız fake oldugunu bunu sormak istiyorum size.

Ayrıca konu ile ilgili kendi görüşümü belirtmek gerekirse, bu yapılan gerçekten doğru birşey değil.
@Vebruer

Çağatay, siteye bir bakar mısın ? Arkadaşlar neler yapmışlar senin onlara yaptığın siteye =)

Bu site Lucas (Volkan Doğan) tarafından yapılmıştır.

Alıştık artık böyle mevzulara neyse.

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.