Nebula zaten bir efsane.

Bende şuanda kendi sunucumuzda oynamaktayım. Britain mezarda iskeletlere can sıkıntısından kill çekiyorum ve gm killer'im :asik2

Şaka bi yana, şuanda bir sunucuda oynamıyorum fakat oynamak isterdim. En son oynadığım sunucu pyramid idi ama en zevk aldığım sunucu eski eski amentesti. İlk açıldığında başlamıştım ve ismim Hector'du. Titlem Grandmaster Warior and Fishing idi. Kısacası balık tutar, satar ve kazandığım parayla minerlardan set alırdım ve o setleri aldığım fiyatın 2 katına satardım.Bunun yanı sıra bir warior robe ve +3 Viking sword için yapmadığım rezillik yoktu.

Ah ne günlerdi ama :asik2
Büyük ihtimalle taniyorum seni ben Amentesden :D
-----------------------------
Axons
Grandmaster Tamer
UO-Nimloth (Tabikide) :)
-----------------------------
Şimdi ki sunucular, sistemler, oyuncular çok değişti. Eskiden pek fazla sistem yoktu ama çok zevkli geçerdi. Sabahları ve akşamları bir işler yapar ve para kazanmaya çalışırdık. Sabahın kör saatlerinde pklar gelipte kesmesin diye, koyunların yünlerini alıp, onları bandaja çevirmeye başlardım. Çokta güzeldi ve hiçte o kadar kolayda değildi. Pehhh ... Bir forumda şu cümleyi okudum ve çok doğru. Kesinlikle bu cümle bana ait değil '' Eskiden nightmare'nin sadece adını bilirdik, kendisini hiç göremezdik ve hatta kafede biri nightmare gördümü tüm kafe o kişinin pcsinin başında toplanırdı '' diyordu. Gerçektende doğru. Şimdiye bakarsak bırak Nightmare'yi, yeni binekler yaptılar ve nightmare çocuk oyuncağı haline geldi ne yazık ki :(
Some_one : Şimdi ki sunucular, sistemler, oyuncular çok değişti. Eskiden pek fazla sistem yoktu ama çok zevkli geçerdi. Sabahları ve akşamları bir işler yapar ve para kazanmaya çalışırdık. Sabahın kör saatlerinde pklar gelipte kesmesin diye, koyunların yünlerini alıp, onları bandaja çevirmeye başlardım. Çokta güzeldi ve hiçte o kadar kolayda değildi. Pehhh ... Bir forumda şu cümleyi okudum ve çok doğru. Kesinlikle bu cümle bana ait değil '' Eskiden nightmare'nin sadece adını bilirdik, kendisini hiç göremezdik ve hatta kafede biri nightmare gördümü tüm kafe o kişinin pcsinin başında toplanırdı '' diyordu. Gerçektende doğru. Şimdiye bakarsak bırak Nightmare'yi, yeni binekler yaptılar ve nightmare çocuk oyuncağı haline geldi ne yazık ki :(

Kesinlikle katılıyorum... herkes de 7x char yoktu.. Kasan 1-2x kasıyordu. Mesela sadece savaşçı oluyordu yada herhangi bir crafter.. Öle bs-mage-tailor komboları felan fişman yoktu.. İşin açıkcası aynı serverda 7x 6x olanlar da vardı. Ama bu kişiler Serverca tanınan, saygı duyulan ve devamlı onlıne olan karakterlerdı. nezaman oyunda olsan illa kı karsılasıyordun bı yerlerde.. Yanı adamı bılıyordun oyunda oldugunu.. Cunku kasabılmek ıcın onlıne olup ugrasmak şart
Ben aslinda cok eski bir oyuncu değilim yenide değilim. Ama Ben Originde oynamaya başlamıştım abim sayesinde originde bilmiorm nickim ne idi ama Extreme Uo Da biraz biraz öğrenmeye başlamiştim Shadow du nickim warrior oynamiştim ama en iyi server zevkini veren İNTENSE PVP SHARD OLDU
Server Name:Fatal War
Yil:2005/2009
Name:PinikTubu
Title:Elf Mage
--------------------------------
Name:Kolpa
Title:The Dwarf
-------------------------------
Name:Raul
Title:The Dark Raider
Server Name:Arcanum
Yil:2009
Name:Zaborawi
Title:Warlock
Server Name:Systec Pvp
Yil:2009
Name:TwiLiqht
Title:Warlock
Epey serverda oldum.. Oradan oraya.. Şimdi çoğunun isimlerini bile hatırlamıyorum ama bıtane bıle pvp de oynamadım açıkcası.. Bazen canım oynamak ıstıyor ama piyasa da kı serverlar bana göre değil. Emek harcanacak ve karsılıgını alınabilecek bir server yok suanda.. (kendi bakış açımdan)

Nick'im Aelin Darkness idi hep

Bu arada Twiliqht. Butun herşeyı ing yazmıssın yıl kelimesi turkce kalmıs komık duruyor XD
-Revolution U.o -
Proaus Kenks

8x P.mage char.

Daha kasıyorum =)
SlayerTr kapandığından buyana adam gibi hiç bir serverda kasmadım
sLikroadPvp : Ben aslinda cok eski bir oyuncu değilim yenide değilim. Ama Ben Originde oynamaya başlamıştım abim sayesinde originde bilmiorm nickim ne idi ama Extreme Uo Da biraz biraz öğrenmeye başlamiştim Shadow du nickim warrior oynamiştim ama en iyi server zevkini veren İNTENSE PVP SHARD OLDU
İmzana bakınca ultimadan soğuyası geliyor insanın.
Ben Oynamaktan Çok Araştırmayı Seviyorum Çok Uzun Seneler Hardgamer Uo'Da Oynadım Ondan Sonrada Araştırmaya Geçtim Kendi Serverimi AÇtım Vs Vs Vs...
Orta Dünya UO Shard
Anet Lostrealms-tüm serileri
craft-Sergius Nilus
warior-Mr Jones
Mage-Cast Ps
Tamer-Tameci Dayı
aynı nicklerde
NguOnline-Neverscared-EpicUo
ve daha birçok server
hiç sphere oynamadım 2004 yada 2003ten berihep runuo :P
Arafuo / Zyan De'Lequante

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.