mükemmelliği hedeflerseniz sizin için iyi olur giren player arkadaş çevresine sizi iyi tanıtır bir anda patlarsınız . benim tavsiyem başlangış çizgisinde hatasız bekleyin . olan yoksa her zaman ki gibi sizin server a olur player yoksa ne yapsın 1 haftada millet zaten bütün karakterlerini oluşturabiliyor eskisi gibi değil değişti insanlarda bakış açılarıda anlayışlarda . benim tavsiyem sizin için iyi olcak olan hatasız hale getirmek için geceyi gündüz edin . yoksa millet girer bakar alır bavulu yallah . halbuki tek bir ihtimal var . başladığın gibi kal . dot ne güzel bir anda patlamıştı . sonra ayakta kalamadı ama patladı öbür türlü .
Silindi
Members
0.1
beni ahmet mehmet ilgilendirmez valla ben benim gördüğümü başkalarıda görsün isterim ve uo camiasında geçen tonla zamandan sonra adam gibi serverlar görmek isterdim . eskiden uo nun tr de ilk popüler olduğu zamanlarda bi kardeşlik bağı vardı insanlar insandı falan . herşey değişti zamanla birlikte . körü körü insanlar kendi hırsları uğruna heder ettiler herşeyi . geride hüsranlar kaldı bir de geçmişe hasret
Rahman_Baba : boyle bi baslangic yapamaz tabi

https://status.pyramiduo.gen.tr/

https://tns.gen.tr/status/

Pyramidin de TNS 'ninde kullandığı bildiğin Spherestatusbase temeli üzerinedir. Bir şeyden çakmıyorsan hiç konuşma kardeşim. Tekrar amerikayı keşfetmeye gerek yok. Laf sokacak başka bir şey bulamadın büyük ihtimalle. Status'un amacı oyundaki istatistikleri göstermek. Görsel başka sunucuya benziyor ya da benzemiyor fark eden bir olay yok. Vaktim olmadığı için baştan arayüzü hazırlamak yerine herhangi bir yerden almak en mantıklısıdır her zaman. Uğraşmaya gerek yok. İçerik tamamen farklı ve de yazılım şekilleri bile farklı. Arayüz değil herşey. Bilgisayar da print screen yapıp bir yere yapıştırma olayı değildir bu olay. Karıştırıyorsun sanırım. Ayrıca sırf sen belirttiğin için arayüzü pyramidden direk alıp kullandım çünkü Copright olan bir durum yok ve de şimdi senin gönlün olsun pyramidi referans yazayım tns statusa. Plagiarism yapmayalım referansımızı verelim :P

Ayrıca olay ultra basit bir olaydır. Javascript, ve de pyramidde kullanılan jquery de https://stackoverflow.com/questions/16276617/create-popup-window-using-jquery-and-doing-an-event burdadır zaten. Tema'ya referans yazdım. Sıkıntın geçmiştir herhalde.

@gskadir

TNS sunucusunda seviyeli bir ortam vardır ve hiç bir saçmalığıda tolerans gösterilmemektedir. Başka sunucuların rand elde etmek yaptıkları şeyleri TNS bünyesinde asla bulamazsınız. Türkiye'nin tek Multi Client'siz sunucudur ve hiç bir şekilde multi client açılması mümkün değildir kısaca. Emek herşeyden önce gelir ve emeğe saygı sonsuzdur. Oyuncu çekebilmek için 40 tane takla atmaz ve şaklabanlıklar da yapmaz. Kısacası oynayan oynar sever ise sunucuyu oynamayan oynamaz. Bu kadar net bir çizgimiz var diyebilirim. Ayrıca sunucuya belirli bir IQ seviyesi ve topluma hitap edebilme yeteneği olan oyuncuların gelmesini tercih ediyoruz. Sıklıkla toplum içerisinde yapamadıklarını bilinç altına vurmuş ve pasif piskopatlıklarını oyunda göstermeye çalışan tiplemeler görmek de istemiyoruz. Oyunu oyun olarak oynamak ve pek ciddiye almamak gerektiğini tekrar belirtmekte fayda var. Para amaç değil araçtır olayı gibi arkadaşlar Ultima Online da bir eğlenme aracıdır, amacınız olmasın.

İyi oyunlar.

Bu konu 'Xeon' tarafından düzenlendi(2013-11-01 04:54, 10 yıl önce)
Silindi
Banned
0
hmm ok.
Novice
-0.500001
'Xeon' : Türkiye'nin tek Multi Client'siz sunucudur

Cok rahat bir sekilde multi actım ss de verebilrim oyunda yanınada gelebilirim.
Özelden resmi gönderir misin lütfen. Aynı ağda iki bilgisayarın olduğunu düşünüyorum öteki türlü pek mümkün değil. Eğer açtıysan nasıl açtığınıda belirt engelleyelim ( aslı varsa ).
Multi açılır kardeşim,(sanal pc ile ) her sunucuda açarım xxx virüs programı ilede açabilirim.
kralbenim77 : Multi açılır kardeşim,(sanal pc ile ) her sunucuda açarım xxx virüs programı ilede açabilirim.

Deneyebilirsin sanal pc ile sunucuya giriş sağlanamıyor.
dotun çakması burası resmen dotun stafflarına özeniyorlar ama onlar kadar oyuncu bulamadıkları içinde çıldırıyolar :D nebula pyramid varken bu server nedir ya zaten bunların benzemek istedikleri server dottu özenirlerdi şimdi oda yok yani nebula pyramid varken gerisi traş
Salaksiniz : dotun çakması burası resmen dotun stafflarına özeniyorlar ama onlar kadar oyuncu bulamadıkları içinde çıldırıyolar :D nebula pyramid varken bu server nedir ya zaten bunların benzemek istedikleri server dottu özenirlerdi şimdi oda yok yani nebula pyramid varken gerisi traş

haklısın, ok.
Dün xxx antivürüs yazılımı ile multi açtım.Sanal sürücüme xxx virüsü kurup onlada açtım toplam 3 çar açılmış oldu şuan bu programı engelleyen bir connector bulamadım.
kralbenim77 : Dün xxx antivürüs yazılımı ile multi açtım.Sanal sürücüme xxx virüsü kurup onlada açtım toplam 3 çar açılmış oldu şuan bu programı engelleyen bir connector bulamadım.

https://inciswf.com/1277738426.swf

Bu konu 'Xeon' tarafından düzenlendi(2013-11-02 13:34, 10 yıl önce)
Xeon bu konu hakkında cahilsin kardeş.Git biraz araştır anti virüs yazılımı programlarını dene bakalım açabilcenmi ? tabi dediğim yazılımı bulabilirsen sana yalan atıcak borcum yok git araştır aç sende dene mors ol hadi bb.
kralbenim77 : Xeon bu konu hakkında cahilsin kardeş.Git biraz araştır anti virüs yazılımı programlarını dene bakalım açabilcenmi ? tabi dediğim yazılımı bulabilirsen sana yalan atıcak borcum yok git araştır aç sende dene mors ol hadi bb.

Kardeşim haklısın diyorum hala konuşuyorsun. Problemli misin. Açtıysan açtın so what yani ? Senden başka açan yok herhalde. Açanda görmüyoruz oyunda. Herkes senin kadar bilgili değil işte. Süpersin. Senin kadar olamıyoruz hadi bb.

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.