'Xeon' :
kralbenim77 : Dün xxx antivürüs yazılımı ile multi açtım.Sanal sürücüme xxx virüsü kurup onlada açtım toplam 3 çar açılmış oldu şuan bu programı engelleyen bir connector bulamadım.

https://inciswf.com/1277738426.swf

yorumumun aynısı burda yapılmışken benimki neden silindi acaba?
Neophyte
26.6001
'Xeon' hesabınız kapatılacak. Brownie, sizde tahrik edici ifadelerden kaçının lütfen konu farklı boyutlar kazanıyor; uyarı aldınız. Seviyesiz tartışmalar istemiyoruz arkadaşlar. Sunucuya başarılar dilerim.
Atarlı kardeşimiz Xeon ultima onlinede bi sen zekisin zaten çift client hiçbirtürlü açılmadığını sölemiştin geçen bende açılıyo demiştim ama dalga geçmiştin ? al buda kanıt aslanım benim istiosan account al 2 tane gözünün önünde gireyim 2 çharada hatta 3 4 bi mors ol kapaklan oturduğun yere.

açılmaz diye bişi yok açan hertürlü açar
Son güncelleştirmeleri lütfen forumlarımızdan takipte kalınız.

** mesaj sil-ekle işlemini lütfen tekrar gerçekleştirmeyiniz

Bu konu Ghlahn tarafından düzenlendi(2013-11-15 15:54, 10 yıl önce)
bu adam bana sövüp banlanmamış mıydı aynı adam duruyor tekrar burada, uyarı sistemi sadece formalite sanırsam
Daha ne yazıldığını bile bilmeden bana sövmedi mi,diyor birde adama bakya. Soracağın soruların burasımı yoksa ilgili kişiye özel,mesaj mı güzel kardeşim. Bu sitenin de yoneticilerinde zaten Allah belasını versin ciddi anlamda. Sizin gibi it soylarıyla daha fazla uğraşamayacağım zaten. Merak ediyorsan sana soylediğimi eğer anana sor. Veledi zina seni. Babanı da suçu yokta işte keşke kondom taksaymış yazık etmiş. Proteinsiz it herif. Seviyeden bahsediyorlar da senin gibilerin seviyesine zorla iniyoruz. Uyarı sistemini bir tarafına monte etsinler senin. DOT u siktiler diye bu kadar mı ağlar annem bir insan hay dotune koyayım senin... Çıldır oç seni kudur. Adam olmayanı sikerler. Hatta silme hocam bu konuyu da kalsın böyle.
Hastayım şu yeni acc ile açılmış sunuculara ve yorumlarına çok eğlenceli
Novice
-0.500001
Cok yaratıcı kufurler ellerine saglık bazılarına ilk kez rastladım :)

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.