facebook hesabım sewgilm yüzünden kapalı :( açık olsaolsa gelirdim... Static sen Sonradan TALAT isimli arkadşaın açtıgı çakma willowda oynamıssın willow isim deiştirmedi sadece dory ( tuqba ) legbra'ya biraz zıt gitti anlaşamadılar o yüzden kapandı özgür yine aççak diye duymustum ama yalan oldu galiba xD
Şimdi aynı sistemler üzerine server açılsabile aynı playerler olmadımmı tadı olmazzzzzzzzzz o playerler birdaha bi araya gelemez ya abilerimiz amcalarımz vardı resmen :D

Bursalılar vardı enchanted - sylvianas felan :D
eski günleri yad etmek güzel valla :)
Enchanted ve Sylvanas'ı ben de hatırlıyorum.
deathly boylar filan vardı oynuyolarmı acaba hala :)

uo yu oynadığım 2. serverdı izmir_Lee ailesiydik :):)
smile larda , "hey" yazınca falan ses çıkan server mıydı willow :d
evet o server :)
tabiki Willow ismini taklit ederek açılan çakma Willow ile karıştırmayalım orjinal Willow'u
Bende, oynamıstım baya o serverda. lockpick ile bayada işim iyidi :)
+15 dolmustu kasam. para çoktu bole oluncada sıkılmıstım, iyi serverdı ama lagı coktu orayıda ovedron açılınca bırakmıstım.

Not. serverda benim bulunduğum donemde, 1 gm tamer tanıyordum "aeran" mı neydi nickide, oda binekleri uçuk fiyata satıyordu. 10 15 kere silver steed 2 kere uniyi sırf piyasayı tek basına parselledi diye kesmiştir =P

Nickim; Harley idi, suan kardesim kulanıyor o nicki. =)
Deadly boy dediginn ismi cağrı bizim arkadaşlar onlarda uo oynuo ama orda burda ..
Eski playerleri bizde bi araya toplamaya calıstık ama olmuor misal Serdar abi evlendi bi arkadaş vefat etti
bi çogu askerde felan filan :D
süper günlerdi ya HEy yazdıodn HEY die ses cıkıodu felan herşeyi cok güzel ayarlamıstı lagı cok deildi sphere 55r 402 vardı ozamanlar paso debug atıodu :D
Bursalıları keseridk PIT server kapanırdı @!!!!,a bugu vardı :P hemen geri alınırdı bidaha kes snra :D
evet çakma Willow'la karıştırmamak lazım :) bu forumlarda takılıp Willow'da oynamış bir hayli player var anlaşılan. Umarım gruba giren arkadaş sayısı da artar kısa sürede :)
ayrıca serdar'ı da tanımayan yok sanırım serverda...
Stafftım willowda =) Nick Leberisso idi... Henüz Byrex'teydi server. Trax falan vardı.
Willow güzel serverdı.
willow da bende bulundum ailemle :) guzel gunlerdi.sonradan bi ara kapandı mı bişi mi oldu? O sıra lise stajıma başladım bidaha da takip edemedım..
Willow iyimiydi tartışmasız basit bir serverdı.Willow gibi niceleri açıldı willowun nesini tartışacağızki burda açılan konu bu değil üstüne üstlük ne kadar açık kaldıkı willow efsane oluyor onu anlamış değilim.
Söle Söliyim Size ArkadasLar Willow Çok Kıral Bi Rp Sharddı.. Kill dummy Yoktu skiller Zordu Erathianın Pack ı Willowun packı yani Erathias eskiden willowdu arasındaki fark skill dummy ve skill açık olması..
bende oynuyordm Revenge diye gm tamerim counter diye warriorum vardı hey gidi günler :yes

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.