Nickleri hatırlayabilseydim keşke Willow Gibi Serverlere ''Ultima Onlinenin'' Şuanda Çok ihtiyacı war keşke eskisi gibi kaliteli server ler olsa bizim gibi
playerlerde ultimayı bırakmak zorunda kalmasa 2 yıldır oynamıyorum Willow gibi kaliteli bir server acılırsa geri donus yapmayı duşunuyorum.

Not= Facebook sayfasında yazanlar oluor acaba bilgisi olan varmı legbra hakkında??
willow daki nick im

Infinity Uth Xare Requiem di ıyı serverdı kapanması kotu oldu
Ya hangimiz Willowdan guzel serverde oynadıkki ? Rp Serverlerin Bence Kralı En guzel yönü playerinin seviyeli olması
2. olarak guclu bir yetkili kadrosunun olusu Ve sağdeliği
Some_one : Anlaşılan tekrar açılacak ve kitle oluşturma çabası ...

Bilip bilmeden konuşan, boş laf yapan insanlara **** oluşuyla iyi bir örnek teşkil ettiğini düşünüyorum, Willow açılmadı açılmayacak.

thelegbra'ya https://www.formspring.me/thelegbra adresinden ulaşabilirsiniz.

Bu konu desperate tarafından düzenlendi(2011-04-02 12:53, 13 yıl önce)
The Willow Süperdi Ya :) Zayko Eski Bir Oyuncuyum Bende :)
Xel :

Bilip bilmeden konuşan, boş laf yapan insanlara **** oluşuyla iyi bir örnek teşkil ettiğini düşünüyorum, Willow açılmadı açılmayacak.

thelegbra'ya https://www.formspring.me/thelegbra adresinden ulaşabilirsiniz.

Legbra'nın Forumda ustu kapalı bir dille [Var mı hiç ümidimiz veya bir gelişme ? :P Bugün willow temalı eski günleri yad edme seanslarımızda duygusallaştık ve üzüldük..
papağan gibi tekrarlayacağım sanırım yeteri kadar ilgi olacağını bilsem düşünebilirim belki. toparlayın o yad etme seanslarındaki insanları talep miktarını görelim? ] belirtiği gibi Eskisi gibi talep olursa acacagını belirtmişdir. Çok fazla emin konusma istersen ? Madem bakadar seviyosunuz bir talep sayfası acın bakalım isteyen kaç kişiyiz gorelim?
@valderes
Açılmayacak çünkü thelegbra'yı cezbedicek yeterli bir kitle yok, etkili bir gruplaşma yok. Formda cevap verdiği tarihe baktın mı ? thelegbra'nın ciddi bir hastalığı vardı ve 10 aydır kendisinden haber alınamıyor. Sen bilip bilmeden konuşma istersen?
Xel : @valderes
Açılmayacak çünkü thelegbra'yı cezbedicek yeterli bir kitle yok, etkili bir gruplaşma yok. Formda cevap verdiği tarihe baktın mı ? thelegbra'nın ciddi bir hastalığı vardı ve 10 aydır kendisinden haber alınamıyor. Sen bilip bilmeden konuşma istersen?

Bende diyorumki kiteleleşelim acılsın ? willow kadar kaliteli bir serverde daha oynamadım ve Ben ölümüne dair bir haber duymadım takip ediyorum bilip bilmeden konuşmuyorum. Kenar köşede oluşan milletin birbirine soylediği yalanlardan meydana cıkan şehir efsanelerine inanmıyorum . Ben inanıyorum ki legbra yaşıyor okadar playeri wardı ölse duyulurdu hiçmi tanısdıgı kimse yokdu öldügünü belirtecek ? Öyle kaliteli bir Staff'ın?
valderes :
Xel : @valderes

Bende diyorumki kiteleleşelim acılsın ? willow kadar kaliteli bir serverde daha oynamadım ve Ben ölümüne dair bir haber duymadım takip ediyorum bilip bilmeden konuşmuyorum. Kenar köşede oluşan milletin birbirine soylediği yalanlardan meydana cıkan şehir efsanelerine inanmıyorum . Ben inanıyorum ki legbra yaşıyor okadar playeri wardı ölse duyulurdu hiçmi tanısdıgı kimse yokdu öldügünü belirtecek ? Öyle kaliteli bir Staff'ın?

Ben öldü demedim zaten. Ama ortada bir gerçek var efsane değil, thelegbra 10 aydır ortalarda yok.
Belki sıkıldı Ortada gezen saçma sapan yalanlardan ve gorunmuyor ? 10 aydır ortalıkda yok diye adamı öldürdünüz :D
Merhaba Arkadaşlar...

Bende willow sunucusunun bir oyuncusuydum.Şu anda her birimiz çabalamak durumunda 1 kaç siteden legbraya ulaşmak isteyen çok kişi var ama kanaatimce legbra temiz bir kitle istiyor yazılan yazıları okuduysanız tbiki...Biz eğer bu serverı geri istiyorsak hep beraber çabalamamız lazım şu anda farkındayız belkide uo sunucularındaki seviye çok aşağıda...Sıkıntı zaten burdan kaynaklanıyor sadece willowu değil ultima onlineyi ayakta tutmak için biz playerlarında çabalaması lazım sonuçta bütün serverların staffları emek ve uğraş veriyor bunun için belli yatırımlar yapıyor araya bazıları çomak sokabilir ama bu serverı halden hale sokuyor ne yapılsada serverın adı kirletiliyor willow benim en zevk aldığım serverdı bu benim kişisel düşüncem ve şu anda açılma ihtimali var kendi sitesine bakarsanız willowun belli bir kitleye ulaşıldığı an yeni projelerle bize dönebilir bizim amacımız ultima onlineyi ayakta tutmak oyundan zevk almak birbirimizi oyunda öldürmek gerçek hayatta insanların kalbini kırmamak ki legbrada bunu istiyor emeğe saygı olmasını istiyor...

şunu bilmemiz lazım bir server sadece staffı ile değil tüm playerları ve staffıyla ayakta kalır...Herkesin çabalaması lazım gelin hepberaber o eski günlere dönmek için çabalayalım herkes yardım etsin ve tek değişiklik saygı ve sevgi çerçevemiz değişsin zevkimizi 2ye 4 e katlayalım...

Yardımcı olmak isteyenler willowun kendi sitesine yorum atarlarsa sevinirim...herşey şuanda bizim elimizde...

Şimdiden hepinize teşekkürler...
hayallerde yaşamayın, siz dahil birçok kişi yeniden açılırsa kimlerle dolacağını çok iyi biliyor. eskiden olup da açılıp tekrar güzel olabilen kaç shard var ? 0. nebula bile yok, boşa kürek çekmeyin.
saybinin roportajından sonra açılması için eski oynayanlar tarafından çabalanmaktadır yersiz, tutarsız alıntılara gerek yok mesajlarda ne yapılmaya çalışıldıgı gayet açık gibi geliyor bana okumayı deneye bilirsiniz.
Quvist :
duymaman gerçekten ilginç ama olabilir tabii ki böyle şeyler. herkes bilecek diye birşey yok :)

Ultima Online'ı bana sevdiren server :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.