Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

erathia ile willowun alakası bile yok arkadaşım lütfen..
Willow basit bir serverdi dısardan eklene pek sistemi yoktu. Rare sistemi felan haricinde.
Willowu willow yapan güzel ahlaklı brit bankada laf değil Gz dısında action yapan adamların olmasıydı.Herkez birbiriyle arkadaştı ama actiye cıkınca kanka dedigin adamlara dalıyordun serverde max 20 player oluyordu bazen 30'u vuruyordu ama 30 uda actionda oluyordu.Sonradn talat ona benzetmeye calıstı ama tıpa tıp aynısnı bile yapsa o playerleri bi araya toplayamadıgı icin tutmdı...Willowun packi kmsenn eline geçmedi arkadaşlar hatta gecicek bi packi yok 2 tane ekleme scp var geri kalan orjinal scpleri:P superadmin. sen willow oynamamssınblli :)
Superadminstratours : Willow iyimiydi tartışmasız basit bir serverdı.Willow gibi niceleri açıldı willowun nesini tartışacağızki burda açılan konu bu değil üstüne üstlük ne kadar açık kaldıkı willow efsane oluyor onu anlamış değilim.
dünkülerdensin galba willow dedigin server 2,5 sene aralıksız 3 5 kez 1 2 saat onun dışında bu 2,5 sene içersinde sadece 1 kere 8 saat gibi bi süre geri alınan tekrar server bu zaman içersin ve willow dedigin server senin teot ve inj gibi programlarla girebildigin serverlardan degildi....

willow u güzel yapanda budu bulunan bugların fixlenmesi vs... bu konuyu ciddiye almalarıdı yönetimdekilerin.... pek fazla münakaja girmek istemiyorum sizinle ama yazamadan edemedim benzetmenizden gördügüm kadarıyla zaten bilgisiz oldugunuz anlaşılıyor (willowda hakkında )
Benimde Ultima-Online sunucuları arasında en sevdiğim sunucuydu.Ultima-Online'a orada başlamıştım.İlk başlarda tek takılıyordum,son zamanlara doğru bir guilde girmiştim galiba Oski Forever di galiba öyle Forever ailesi vardı çok güzel günlerdi...
Willow'un üstüne Server tanımam kendi açımdan. Neden Beni ultimaya başlatan bana ultima da gelişmemi saglayan arkadaşlarımla birlikte süper zevk aldıgım serverdı. Hiç Kimse alımasın Ama şuan ki serverların hepsi ama hepsinden güzeldi. :yes Aynı staff kadrosu aynı script pack olacak Şuan 300+ görmesi %100 ihtimal. Keşke Tekrar Açsalar.;(
@berkancık

Şimdiye kadar ilk kez senden duyuyorum. Oldukça bilindik bir sunucu. :)
beyler Gm Öz abim gibidir .. bana dagger verdiğini görmedim ... Özgür abi açtı ... bide serdar abi fln diodu bi arkadaş ... bursada çekirgedede öle biri var orada 32 m para yaptı rekor kırdı ! düşün canım kardeşim ...
Proaus : Stafftım willowda =) Nick Leberisso idi... Henüz Byrex'teydi server. Trax falan vardı.

Trax dediğin Emin mi? Hani şu erosuo.net'i açip milleti dolandiran kişi?Eğer oysa Willow'uda dolandirmiştir :)

Willow'da oynamadım ama namını çok duydum (:
Stafftım willowda =) Nick Leberisso idi... Henüz Byrex'teydi server. Trax falan vardı.
o dedign 2.wilowdu sn orda conselordun biliyorm bnim sayemde staf olmustun bnde gm dim server devredidiginde byrex e ismimde CavaRymans Tı
Bende Willow'un eski oyuncularındandim,
Nick Lythari :) Bilen bilir zaten bizi ,
Willow kapandıktan sonra 3-4 sene uo oynamadim gecen gün oyle ben enchanted muhabbet ediyoruz dedik gelin uo oynuyalim filan oyle basladik ama eski tadları bulamadık artık.Eskinin arkadaşlığı dostluğu kaliteli pvp si rp si kalmamıs.Herkes item pesinde..
Iyi Günler
Gayet güzel bi sunucuydu. Güzel anılarımız oldu
Mrs.xaRiyla : Dory ve Legbra'nın tamamen orjinal OSİ ye göre uyarladıgı bir serverdi Cok güzeldi hem açtionu zevkliydi hemde baNKA önünde RP yapması herşeyiyle süperdi..
Herkez birbirini tanırdı kimde ne vardır ne yoktur herkez bilirdi :D Sohpet diz boyuydu ama dışarda yakaladımmı kaçış yok süperdi ya:D

Legbra varsa normaldir..Cok saglam bir coderdır..ultimayı ciddi cok iyi bilir..yalnız suraya takıldım orjinal osi de Second age in publishlerini bulabilen varsa bana göndersin cok merak ediyorum.Sphere ile orjinal serverı nasıl yapıcaklarını.imkansızları olmuyacak şeyleri yazmıyalım bence..hangi özelligi second age e göre nereden bulucaksın orjinal oside 1 seneyi geciyor nerdeyse Stying Abyss geleli,2005 de Mondein legacy geldi,bir bucuk sene önce Samurai empire,ondan önce age of shadows 2001 ,Nasıl orjinal osi oluyor second age sistemi ile anlamış degilim..Daha türkiyede 2004 den beri Osiclone yapabilen bir iki yer oldu birisi Kayıp diyalar ikinciside Dargath dı....BAskada Osi clone demise in dısında hiç bir yer görmedim ..Aksini ispatlıaycak varsa buyursun :)

Bu konu Knightsofwind tarafından düzenlendi(2010-06-24 11:12, 13 yıl önce)
uo ya malesef başladığım server malesef derken bu başka server olsun diye kastetmiyorum ultimayı tanımasaydım keşke demek istedim :)

ama gerçekten çok iyi sv idi oyundan mükemmel zevk alıyodum
Bende Eski Willow Oyuncusuyum :)

Nick MordoR'du o zmn
İlk willow'dan sonra açılan bir server vardı aynı isimle onunla karıştırmak yersiz. Legbra güzel iş çıkarmıştı.

a.k.a Kaine Treadmill
2005 TE çıkanı bilmiyorumda daha sonra çıkanında bizde oynadık alverez ailesi olarak

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.