Ben yazılımcıyım demedim ki yaptığın connectorun ne kadar basit birşey olduğunu söyledim anlayan anladı zaten.
Arkadaşlar Daha öncede söyledim şimdi yine söylüyorum geliştirmekte olduğumuz Bir Sunucu ve Connectör var ve bizim sizlerden tek isteğimiz Aşalayıcı cümleler değil bizim hatalarımızı bulmanız. Eğer destek vermek istiyorsanız kapımız her zaman açıktır. Yoksa bir birimizi kırmanın mantığı yoktur.

Destek olmak isteyen arkadaşlar Aşağıda yazacağım sorulara cevap yazarlarsa sevinirim.
Gördüğünüz Eksikler neler?
Açıkları var mı ? Var ise hangi konularda neler yapılabilir ?
Tasarım görsellik açısından düşünceleriniz?
Sizce olmasını istediğiniz eklentiler nelerdir?

Saygılarımla;
Ultima Online Saeros Pvp Beta Shard
World Builder - Map Builder
Onur Ozsoydan
[email protected]
hayırlısı ne diyelim.
İyi de Tepede teşekkürler falan filanlar neyse yalan oldu bu başlıkta
konuyu kesinlikle tartışmaya veya kavga haline cevirmek istemem fakat sonucta yeni başlanmış bir proje ilk zamanlar g-defender'da öyleydi açıklar elbet olacak kimse ilk seferde harikalar yaratamaz sonucta insan beyni insan yapımı olan şeyler hatalar elbet çıkacak açıklar elbet olacaktır buda zamanla kapatılabilir.
!Blues! : konuyu kesinlikle tartışmaya veya kavga haline cevirmek istemem fakat sonucta yeni başlanmış bir proje ilk zamanlar g-defender'da öyleydi açıklar elbet olacak kimse ilk seferde harikalar yaratamaz sonucta insan beyni insan yapımı olan şeyler hatalar elbet çıkacak açıklar elbet olacaktır buda zamanla kapatılabilir.
:)
!Blues! : konuyu kesinlikle tartışmaya veya kavga haline cevirmek istemem fakat sonucta yeni başlanmış bir proje ilk zamanlar g-defender'da öyleydi açıklar elbet olacak kimse ilk seferde harikalar yaratamaz sonucta insan beyni insan yapımı olan şeyler hatalar elbet çıkacak açıklar elbet olacaktır buda zamanla kapatılabilir.

Yanlış hatırlamıyorsam proje Gürsel'in yıllar önce C dili kullanarak yazdığı bir connector.
bunu bunu alın buradan
0.1
shaklabans : bunu bunu alın buradan
Çok komikmiş sphere developer kardeş..
Adının hakkını vermişsin ;)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.