0.1
Connector gayet kullanışlı , güncellemeler sıkıntısız arayüz güzel.Tebrikler ve başarılar Efe TATAR
Bağlantı programını, C# bilmemesine rağmen 2 hafta gibi kısa sürede çözmüş ve gerekli düzeltmeleri yaparak yayınlanabilir hale getirdi.
İlgili biri olduğu için öneririm.
olay da o ya zaten daha sonraki süreçte çıkan problemlere karşı 2 haftalık c# bilgisiyle nasıl müdahele edebilir orası meçhul
Evet arkadaşlar Connectordeki açıkları test etmek istiyorsanız Serverımıza giriş yaparak test edebilirsiniz.
Brownie : olay da o ya zaten daha sonraki süreçte çıkan problemlere karşı 2 haftalık c# bilgisiyle nasıl müdahele edebilir orası meçhul

Önemli olan bir dili bilmek değil algoritma bilmek. algoritmayı kurabildiğim sürece sorun olmaz c# ya da başka bir dil olması.
Çözemeyeceğim sorunlar olduğu zamanda, Gürsel SAYAT'tan yardım almaktayım zaten.
Arkadaşlar Tartıştığımız konu varsayım üzerine gitmeye başladı Kaç hafta bilgi olduğu yada apıp yapılamayacağı değil konu Çalıştığımız Arkadaş Efe Tatar Şu anda Kurduğu connector ile Serverımıza Destek Veriyor İsteyen olursa Test edebilir Açıkları varsa Geliştirmemiz için öneride buluna bilir Ben daha iyiniz yapıyorum sen eziksin tarzında konuşmaktansa Yeni olan kişilere Destek vermek Daha önemlidir.

Saygılarımla;
Saeros World Builder
Onur Ozsoydan
hayırlı satışlar..
Konu günceldir.
başarılar efe tatar.
Dsp değiştirmekle connector olmuyor ne yazık ki 2 saniyede supsend ediliyor :)
Dsp kırmama gerek yok ki supsend edıyorum :D
SELAMPANPABENEFE"

Ya hala connector olmadan giriş yap diyosun bide ben supsend ediyorum diyorum :D

İlla video mu çekeyim sana ispatlamak için?
g-defender bayadır görüyorum saglam connlar yapıyorsun yola devam. :)
Ben kötüleme amaçlı yazmadım konuya zaten kendisi connectorun hazır olduğunu sanıyor ama hazır değil malesef ki ben 3 4 senedir uğraşıyorum daha tam hazırlamadım sen öyle 2 günde nasıl hazırlıcaksın mesele orada.
Bayram seninle bırak tartışmayı konuşmak bile saçma.
G-Defender kodlarını parayla aldığını herkes biliyor kendini yazılımcı sanan zavallı birisin eğer kırıyorsan girer kırarsın video çeker koyarsın buraya.
Yorum yapmadan önce gidip kendine bakıcaksın ondan sonra buraya gelip yorum yapıcaksın.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.