Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

Tymaron :
Syntax : Payer olarak gel sen Sercan, olmayan donate sistemine donate yap. Ben de bekliyorum sunucunun açılmasını. Çok fazla vaktim yok olanı da güzel insanlarla zevk alarak geçirelim artık :) Başarılar Yunus ve ekibi.

Sen cs:go alı ver boşver ultimayı ayrıca Sercan gelirse kesin edit ister yunus edit yapmaz sercan söver çıkar -.-'

Başarılar yunuscum :D

Ahahaha ister valla :(
Michaell : Nicki N adı D ile başlayan arkadaşa da diyebilirsin :D

Burada bana laf sokulmuş galiba, eğer ben isem nerden çıkardın onu ;(

@Mortal

Çok farklı sunucuğu olacağını şimdiden gözlemliyorum, player olarak başlamama sebebim olabilirsiniz, başarılarınızın şimdiden devamını dilerim.
Sen değilsin :D
Büyük rastlantı o zaman :O_o
@TYMARON
CS: GO ayrı UO farklı olm şimdi. Şöyle girsek ara sıra oyuna 2 adam kesip biraz Sercana sövsek kötü mü olurdu? Oyuna Sercan girince geldi yine tipini sevdiğimini derdik :D
hayvan gibi oynayasım var. açın da oynayak.

@michaell
ben kendime basarken kötü sen servera basarken iyi demi panks :D
kaymond : hayvan gibi oynayasım var. açın da oynayak.

@michaell

Herşey Ultima Online içindi :?
Yaptıysam Lostwinds için yaptım. bkz. Aziz Yıldırım

Olm sen de geliyosan akarız ya la. Yeni yetme uo bebeleri de player görür. Ömerle Serkanı da bulmamız lazm :D
konuyu dağıtmayalım lütfen :D
Michaell :
kaymond : hayvan gibi oynayasım var. açın da oynayak.

@michaell

Herşey Ultima Online içindi :?
Yaptıysam Lostwinds için yaptım. bkz. Aziz Yıldırım

Olm sen de geliyosan akarız ya la. Yeni yetme uo bebeleri de player görür. Ömerle Serkanı da bulmamız lazm :D

ömeri kandırırız np :D
50x yapın kanka skillcapi bir char hem tamer hem craft hem actioncu hemde pvpci olabilsin bence müthiş olur :D :D :D :D
Novice
12.5
@FreeMan, Hermes, Efe TATAR, Rol, Michaell, Syntax, Tymaron, 6nPortakaL, Narsia, kaymond
Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederiz.

Wellia şehirler ve alanlar hakkında bilgilendirme;
Wellia sunucusunda "Guard zone" kavramı bitmiştir.Tek güvenli (Safe zone) şehir Cove şehridir.Cove şehirinin arkasındaki bulunan dağlık alan yıkılmış ve arkadaki yeşillik alan büyültülmüştür.Cove şehri action için size harika bir deneyim sunacaktır.

Cove girişi;

Cove arka alanı;

Cove şehir içinden bir görünüm;

Cove arka alanın çıkışı;

Cove zindan (eğer şehre sahip bir guild üyesi değilseniz jail cezanızı burada çekeceksiniz);

Kuşatılmaya müsait ilk şehir Moonglow girişi;

Etkinlik alanları;
Açılış tarihi ile ilgili bilgi verseniz bide ?
Novice
12.5
Cocy : Açılış tarihi ile ilgili bilgi verseniz bide ?

Sunucumuz 31 Temmuz Çarşamba günü açılacaktır.
https://www.wellia.net/index.php Web sitesi pek hoş olmamış..Fake'den +15 Player yapmışssınız :) daha ilk etapta yakışmıyor valla :D
Novice
12.5
Computer_Man : https://www.wellia.net/index.php Web sitesi pek hoş olmamış..Fake'den +15 Player yapmışssınız :) daha ilk etapta yakışmıyor valla :D

Yorumlarınız için teşekkür ederim.Ancak gördüğünüz gibi orası +15 değil direk olarak deneme için 15 yazmışız.Şuan sphere'den o kısım veri çekmiyor.Yoksa sürekli 16 gün 7 saat 38 dakika gibi bir yazı sabit kalamazdı.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.