Silindi
Host Özellikleri
* Intel® i7-2600 Sandy Bridge, çekirdek sayısı 4, saat hızı 3.4( max 3.80) ön bellek 8mb, 64 bit destekli, ram uyumluluk DDR3-1066/1333/1600

* 1536 MB 1600 Mhz Ram DDR3

* 160GB SATAIII(3) HDD

* 800 GB Aylık Trafik

* 100 Mbit Hat

Sunucu Özellikleri;
* Emulator : RunUO
* Sürüm : 2.1 R 605
* Stealable Artifact (Çalınabilir); Aktif
* Account Alımı : Free Account.
* Fcr/Fc : 6/2
* Ph: %100
* Spell Damage Increase: %20
* Lower Mana Cost: %40
* Defance Chance: %45
* Hit Chance Increase: %45
* Damage Increase: %100
* Physical Reflect: %100
* Bandaj Basma Hızı: 2,0 Sn
* Bonded süresi: 3 gün
* Bodcu Sistemi: Aktif
* Yaratıkların Paragon Olma Şansı : %0.7
* Minor Artifact Şansı : %1
* DF Artifact Şansı : %0.05
* Doom Gauntlet Odalarından : %0.3
* Steable Artifact : 29-32 Gün Arası
* Paintball sistemi
* Ctf Sistemi
* Bonded süre öğrenme komutu
* Crim süre öğrenme komutu
* Champion ayarlamalaı
* Boss sistemi
7 Yıllık ultima online hayatımıza kendi serverimizda devam etmeyi uygun gördük, bu bilgi ve birikime ulaştığımıza inanıyoruz. Sunucu 3 aylık peşin kiralanmıştır ve her kira süresi dolduğunda bu tekrarlanacaktır. Bu yüzden maddi sıkıntı yüzünden kapanma sorunu olmayacaktır. Staff kadromuz ben dahil 3 kişidir ve ortalama 10 yıllık uo hayatımız boyunca edit serverlarda oynamaktan bezmiş bıkmış nefret etmiştir, kesinlikle edit'in "e" sini duymaya tahammülümüz yoktur. Sizlerle birlikte uzun soluklu hoşca vakit geçireceğimiz bir server olması dileğiyle...

Web adresimiz www.isengarduo.com
Serverimiz testlerde sorun çıkmazsa 13 haziran 2011 pazartesi sabahı açılacaktır.
rp demeyin şu shardlara yahu
Members
0.2
Uzayın ortasında bir şehir var rp ile alakası ne onu anlamadım hiçbir sistem rpye dayalı değilki :S
Pwp sunucu gibi olmuş başarılar
başarılar.
https://www.ultima-strike.com/dokuman/ultima-online-ve-role-play

Okumanızı tavsiye ederim. Başarılar...
Başarılar :D
Novice
11.9
Başlık doğru yerde mi sizce ?
Konu gündem bölümüne taşınmıştır.
Silindi
Apprentice
2.6
"Role Play:

Role Play'de adı üzerinde rol oyunudur. Burada bir karakteri canlandırıp belli başlı bir süreçten geçip sonrasında güçlenmeye bakarsınız. Anlatacak aslında pek fazla birşey yok. Rol yapacağınız karakterin dil, din, ırk, yetenek ve kişiliği ön plandadır. Bir elf kara elf ile aynı tarafta yer alamaz. Bir human elfçe konuşmaz. Bu yüzden bu özellikler Role Play türünü Power Play türünden tamamen ayırmaktadır."

Burda da anlatıldığı gibi bir karakter açıp, tamer warrior blacksmith gibi onun yapması gerekenleri yapacaksınız buda Rp dir. Serverimizde pvp serveri ile alakalı bir durum yoktur, ana sayfadaki resim acemi ocağıdır ve yeri değişmiştir. Sonuçta enfazla 1 gün acemi ocağında geçirip geri kalan bütün zamanımız Felluca,Ilshener gibi haritalarda geçecektir. Acemi ocağının uzayda olmasında bi sakınca göremedik.
hayırlısı olsun apocan
Xearth : başarılar.
Silindi
Novice
0
xemus : hayırlısı olsun apocan

Apocan derken :con Kusura bakmayın tanıştığımızı pek sanmıyorum, başka birşey kastettiysenizde ben anlamadım kusura bakmayın :)
hayırlısı olsun
Rp yi bize açıkladığın içinde ayrıca teşekkür ederiz sauron amca huah:O_o
Silindi
Novice
0
"Xantier" nickli arkadaş rp demeyin shardlara demiş onun için yazdım bilen biliyor zaten ne olduğunu bilenler üstüne alınmasın.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.