Yorumunuzda yine eksik bölümler olsa da, teşekkür ederim. Diğer yorumunuzdan daha olumlu bir yorum olmuş.
Silemiyorsan, karala.. yapan yurdum insanları..

@tukrok

Başarılar dilerim, kimseyede aldırmamanı öneririm. Unutma herkez bir sunucu açtı zor yada kolay ama başaramadı senin başarmandan korkanlar olucaktır elbet , aldırma koy ver gitsin. Bençok gördüm bayram haçlığı ile server açmayın diyipde sponsor bulup açıp çok kısa sürede kapantanlar ? en azından bayram haçlığı ile açanlar kendi parasına güveniyor, başkasınınkine değil.. Bizim milletimizde böyle hepsi boş konuşur, hepsi birbirine laf eder ama hepsi aynı şeyi yapar, görmüşsündür böyle diyenlerin hepsi aynı şeyi zamanında yaptı ;) Türkiye'de böyle konuşupda bir ömür server açık tutan oldumu ki böyle konuşuyor herkez emin net şekilde, yok player tutmaz, yok bayram haçlığı, yok çalıntı boşver... sana başarılar uzun süredir bu sitedesin az cok tanıyorum seni gösterişle işi olmıyan birisin bu yüzden merak ettim , uo oynamıyorum ama nerelere geliceğini merak ediyorum. Ama yorumlu reklamlar yapmamaya bak gerçekten kaliteliysen elbet adını zaten duyarlar böyle platformlarda konuşursun karalamaya çalışanlar çok olucaktır.. "Çamur at izi kalsın" en büyük kozları ;)
Teşekkür ederim Leqendary, nasihatleriniz çok güzel.
Umarım dilediğiniz yerlere gelirsiniz.Kendinize güvenip pes etmemenizi öneririm.
Sunucum olmasa kayda değer oynanabilecek tek sunucu, başarılar gökenim.
teşekkürler,neviexsin bir oyun olduğu mantığıyla nice eğlenceli günlere =)
Umarım dilediğiniz yerlere gelirsiniz başarılar.
cumartesi gecesi 23:45'te 0 online player varsa bu işte bir sorun var. tasarım güzel değil bence. ve bir arkadaşın dediği gibi 3 sene öncesinin üstüne tek bir şey koymayarak hayalden öteye gidemez bu yazdıkların..
Awe : Umarım dilediğiniz yerlere gelirsiniz başarılar.
Başarılar.
@lvarlik, Bizim acelemiz yok (:

Zaten ay sonuna kadar tes döneminde server.
vay be.. neviex açılmış yine.. =)) kapandığı gün u-s'taki reklamında ne yazdığını hatırlayanınız varmı ? ((:
Merak ettim bakim ne yazmışım :D:D Vardır resimleri.

https://www.neviex.com/kapandi.swf (Eskiden temaya uygun yapmışım bi de :D )

Bu konu tukrok tarafından düzenlendi(2010-08-14 06:20, 13 yıl önce)
varmı sende =)) ??
Olmaz mı müdür (: Kapanış yazısı bile duruyor.. Hüzünlendim cidden, o günlere dönüyor insan bunları görünce

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.