Silindi
Msnde Zamanının en Iyı Stafflarından Olan Bır Kısının Nıck&裟inde Yazan Bır PvP Serverı Gordum Ve Merak Edıp Bı Bakım Dedım Once Bı Baktımkı Sıte Eskı Bır Serverın Calıntı Sıtesı Dedımki Icımden Olabılır Boyle Seyler Alıstık Artık Daha Sonra Sıstemlere Baktım Ve Su Haberı Gordum
2. Bolume Dıkkat Edınız Yazılan Yazı Okdr Komik ki;
Spawn Odası Hazırlanmıştır.Burası Pvp Shard Eğer günlerce veya haftalarca Spawn aramakla Uğraşmak İsteseniz Rp Sharda Giderdiniz Değil mi?

Yorum Artık Sıze Kalmıs

[IMG]https://www.resimupload.us/out.php?t=9580_Yuh.JPG[/IMG]

Buyuk Hali

Bu konu ByTymaron tarafından düzenlendi(2008-01-02 20:16, 16 yıl önce)
Resimde sansürlemedigin yer bulunuyor ve isterse türkiyenin " krali " boyle bi sunucu acsin ultima bitmismi sayiliyor o ayri bi konu..
Alalal :D adını bilem duymadıgım bi :D server:D site çalıntı :D bırakta olsun :D
Master
59.2997
Daha kötüleride var bunada şükür :O_o
Gerek yok hacı böle şeyleri kafaya takmaya :D isteyen warsa açam hemen bi server evden :D :D:D. Gelin kesişin 2 dakkada :D
Silindi
Apprentice
0
Ahuha bende daha iyisi var.

Ben ilk girişte 7584 tane binek veriyorum.
Zaten bütün skilleriniz 500.0 bende.

Ve .gm ile gm olabiliyorsun.
Ama tabii ki 100 k hıh :D
@ByTymaron
PvP Serverı Derken Bütün PvP Serverlarını Almıyormusun Lafının İçine? Bir sürü pvp serverı var bu verilenlerden çok farklı kendilerine özgü script ve siteleriyle.
Burak yohsam o senin server mi ? :D
Silindi
Members
1
[Ragnar] : @ByTymaron
PvP Serverı Derken Bütün PvP Serverlarını Almıyormusun Lafının İçine? Bir sürü pvp serverı var bu verilenlerden çok farklı kendilerine özgü script ve siteleriyle.

Burakcım ben Msnde Gormus Oldugum Bır PvP Serverı Dedım Hepsı Icın Demedım Hem Ayrıca Serverın Butun Scplerı Senın Serverına Ait Orasıda Ayrı Bır konu IStersen Pm Yoluyla SAna Sıtesını Verım Gır Bak
@Earl
Hee benim server canım işim gücüm yok site çalıyorum ben arada xD

@ByTymaron
Bir pvp serverının scriptlerinin içindede benim scriptler olmasın yaw xD yardım kurumu gibi oldum zaten msn açmaya korkar oldum :kork Abo.......... pvp o dediğin biliyorum :D
Burak sen yaparsın olum.Senden beklenmeyecek gibi birşey değil :D
:) Kasmayın kendinizi bu kadar.Bizim elimizden bir şey gelmez.Efendim ? Gelir mi ? İyi sen yapta görelim. Susuyorum..
Lan nezaman çalıntı site kullandım ben. Yumuşak çocuk xD susarmısın xD Çeneniz harbi düştümü yoksa çene düşüklüğü banamı lean xD

He ÖRL demeyi unuttum :p
Silindi
Members
0
:)
evet bende gördüm onu en azından u-s bu reklamı yapmasa daha güzel olurdu başlıkları silinse mesela.. Bir katkı hani..

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.