dtuncer :
13 Yaşında 15 Yaşında muhabbbeti yapılıyor. Ben 9 yaşındada staff aldım ama 17 yaşındaki staffın yaptığı işin 3 4 katını iyi bir şekilde yaptı.. Biraz gençlere önem verin onları eğitin hor görmeyin, ha benmi çok iyiyim hayır benimde öğreniceğim çok şey var fakat dediğim gibi küçük diye bir insan ezilmez her insanın hakkı vardır unutmayın onlarda bu şekilde davranılırsa 3 4 yıl sonra 18 yaşında delikanlı olduklarında sizin gibi küçüklerine böyle davranıcaktır. Bence bu kötü bir durum peki ya sizce ? Biraz daha bilinçlenin..

Katılıyorum hacı. Bende bizim kaankha yı aldım. Aldıgım gün seer dı. gece gm oldu. Sabaha Senior oldu. Sunucu revision a girince Admin oldu. Yani iş yaşa başa bakmıyor. Adam işini gayet iyi yapıyordu ve sadece kendi işini yapıodu. Dioduki ben bunu bilirim bunu yaparım gerisine karışmam :D İşte böle adam olun canımı yiyin :D Sabah seer girin akşam SEnyör olursunuz. Ama tabiki adam gibi adam olmak şartımız her zaman war :D
[Holygun] :
dtuncer :
13 Yaşında 15 Yaşında muhabbbeti yapılıyor. Ben 9 yaşındada staff aldım ama 17 yaşındaki staffın yaptığı işin 3 4 katını iyi bir şekilde yaptı.. Biraz gençlere önem verin onları eğitin hor görmeyin, ha benmi çok iyiyim hayır benimde öğreniceğim çok şey var fakat dediğim gibi küçük diye bir insan ezilmez her insanın hakkı vardır unutmayın onlarda bu şekilde davranılırsa 3 4 yıl sonra 18 yaşında delikanlı olduklarında sizin gibi küçüklerine böyle davranıcaktır. Bence bu kötü bir durum peki ya sizce ? Biraz daha bilinçlenin..

Katılıyorum hacı. Bende bizim kaankha yı aldım. Aldıgım gün seer dı. gece gm oldu. Sabaha Senior oldu. Sunucu revision a girince Admin oldu. Yani iş yaşa başa bakmıyor. Adam işini gayet iyi yapıyordu ve sadece kendi işini yapıodu. Dioduki ben bunu bilirim bunu yaparım gerisine karışmam :D İşte böle adam olun canımı yiyin :D Sabah seer girin akşam SEnyör olursunuz. Ama tabiki adam gibi adam olmak şartımız her zaman war :D

Bende bu konuda katılıyorum sizlere;

1. 10 yaşında bir kişi 20-30 yaşındaki kişilerden çok daha fazla bilgiye sahip, sorumluluğunu daha iyi bilen, iyi niyetli (edit yapmaz vs.) ve saygılı olabiliyor... Böyle birini sunucuda bulundurmanın bir sıkıntısı, zararı olmaz.

2. 10-15 yaşında işin ehli olmayan fakat sorumluluğunu bilen, azimli, çalışkan, saygılı kişileri sunucularda stajer olarak çalıştırabilir, onları genç yaşta eğitebilirsiniz. Bunu bir spor klübünde alt yapıdan oyuncu yetiştirmeye benzetebiliriz...
Neden kafa yoruyoruz bu konulara ? Biri açıklayabilirmi ?
Novice
-14.8
Hadi Uo'yu Bırakın Cs'de Millet Kendini Aşmış Herifler ( Yaşasın Pk*) Diyor Sonrada Ana Avrat Sövüyor.

Benim anlamadim acilan sunucu " Rp & Pp " oldugunda olay bitiyormu kalitelimi oluyor..
Ama pvp unvanini alinca direk elestiriler basliyor ben " Rp & Pp " sunucularinida goruyorum..
Tek temelli kendine ait sistemleri olmasi bir sunucunun kendi fikrimce..
Geresi kimseyi ilgilendirmez..

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.