Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

UO artık nerelere geldi, cidden artık bende orj. serverda oynamayı düşünmeye başladım.
Artık ne oynucaz CS'de bitti sXe serverda bile adam wall kullanıyor gelde dellenme doğar doğmaz ölüyoz:kufurbaz

Bu gidişle OSI'de oynucam...
Silindi
Expert
2.6
Burak Sende Ne Pvp Serverı Acmıssın Be Butun Serverlarda Senın Scpler Var.... Burakta Bu Gıdısle Tarihe Gecıcek Zuha... Prim Vermeyın nan Su Cocuga Ben Sıze Calıntı Scplerle Pack Yapar Verırım :)
Beyler yapmayın allah aşkına OSI çok mu temiz :) daha geçen aylarda bi kaç milyon luk çek yakıldı unuttunuzmu ?
@ByTymaron
Hahaha xD olm prim verseler nolcak vermeseler nolcak xD ne adamsın la xD
Silindi
Members
0
Konu Cok Sıkıcıydı Akısını Degıstırmek Istedım Baktım Satasıcak Kımse Yok Topu Sana Attım xP
dtuncer,

İnsanları hor görme diyorsunda sadece benim yazdıklarımamı yorum yaptın yoksa diğerlerininde. İyi hoş insanları yalnış yargılamayın anlamına getiriyorsun. Evet doğru yalnış yargılamayın diyorum bende. Aynı dilden konuşuyoruz yani. Site çalıntı değil. Ha biri çıkar ben yaptım der. Buyursun çıksın meydan boş. Kimsenin birşeyinde gözümüz yok. Birşeyler kazanmak istemek verilen çabaların, emeklerin karşılığını görmektir. Savunduğun kişiler sütten çıkma AK kaşık değil. Bu dediğimide unutma. Buradaki çoğu kişi sonradan görme insanlar bunlarıda biliyorum. Server'ın varsa adamı staff alıyorsan kralsındır. Ancak server ın yoksa adamdan bir şey isteyipte yapmaya üşeniyorsa en ez.k te sensindir. Adalet bu kanun bu. Kimse değiştiremez.
Yıllardır ben buradayım çoğu kişi beni tanımaz tanıyanlarda varsa sağlam kişilerdir, serverın yoksa kötüsündür. Varsa arkadaşın çoktur yoksa azdır ama özdür şu anki gibi.. Site işine geliyorsanda artık reklam sayılmaz sanırsam.. Sanırım aşağıdaki link meydanı doldurur gibi..

https://www.amentes.net/webv1/index.php

buyur .... Sizin siteniz burdan sağ üst köşedeki dosya ya tıklanıp farklı kaydet ile yapılmış. Nedenmi ? Çünkü o site joomla ve php ile kodlanmış ve öyle yaparak sitenin görünüşünü (ç)alabilirsiniz ve html olduğu ve php si olduğu içinde o site çalıntıdır.. Reklam zaten sunucu açık bile değil en son haziranda sanrım açılıyordu
Silindi
Journeyman
1.2
JuniorBabtista : dtuncer,

İnsanları hor görme diyorsunda sadece benim yazdıklarımamı yorum yaptın yoksa diğerlerininde. İyi hoş insanları yalnış yargılamayın anlamına getiriyorsun. Evet doğru yalnış yargılamayın diyorum bende. Aynı dilden konuşuyoruz yani. Site çalıntı değil. Ha biri çıkar ben yaptım der. Buyursun çıksın meydan boş. Kimsenin birşeyinde gözümüz yok. Birşeyler kazanmak istemek verilen çabaların, emeklerin karşılığını görmektir. Savunduğun kişiler sütten çıkma AK kaşık değil. Bu dediğimide unutma. Buradaki çoğu kişi sonradan görme insanlar bunlarıda biliyorum. Server'ın varsa adamı staff alıyorsan kralsındır. Ancak server ın yoksa adamdan bir şey isteyipte yapmaya üşeniyorsa en ez.k te sensindir. Adalet bu kanun bu. Kimse değiştiremez.

Cevap Vermek Icın dtuncer'i Bekledım Ve Oda Cevap Verdıgıne Gore Artık Konusabılrım Bak Senınle Tartısmak Hatta Burada kımseyle Tartısmak Istemıyorum Bu Yuzden Polemık Yaratıcak Yazılarda Yazma...
Polemik yaratacak yazılar yazmıyorum. İnsanları yargılamadan önce bir araştırsan daha iyi olur...

@dtuncer

Siteyi yeni görüyorum. Haklı olabilirsin. Ancak kendi platformumu savunmam gerekir ve öyle yapıyorum. Siteyi ilkkez gördüm o linkte. Haklısın.
Ben bu siteyi 2 veya daha fazla yıldır biliyorum neyse benim yazıcağım başka birşey kalmadı bu konu hakkında iyi akşamlar
Silindi
Journeyman
1.2
Konu Farklı Yerlere Tasınmadan Burada Bıtse Iyı Olucak Cunku Senı Tanımıyorum Kımseyle Bır Sorunum Yok Benım
Beyler amma uzattınız yaw. Her zamanki olaylar ultimada. Böyle yaşamaya alışın.
amentesten calıntı site abolish pvp..isim verdiime bakmayın kapandı gitti zaten ikiside..
bizim arkadasların serverıydı 1 haftada 70 player buldular sora host parasını tamamlamadılar serverı kapattılar..en büyük staff owner 17 yasında gmler 13-14 yas grubuydu..

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.