Herkese Selam :
Konu Gayet açıklayıcı :) Uoda nelerin olmasını isterdiniz İlk Ben başlıyayım

Uo da At arabası ve Traktör olmasını isterdim :D

Sıra Sizde :)

Uo İçinde !!!

Bu konu xenox tarafından düzenlendi(2008-09-15 21:42, 15 yıl önce)
Ata İki Kİşinin binebilmesini isterdim :)
piyasadaki abuk subuk pvp serverlarının olmamasını , ctf futbol basketbol gibi gerizekalıca scplerin ve onları hazırlayanların olmamasını, türkiyede script bilen kimsenin olmamasını yada bu işi layıkıyla yapabilicek tek bi grubun olmasını çook isterdim...
Fearsome Aslında Uo içinden bahsediyoruz :) Türkiye Geneli Scp Veya Serverlardan değil :)
Fearsome : piyasadaki abuk subuk pvp serverlarının olmamasını , ctf futbol basketbol gibi gerizekalıca scplerin ve onları hazırlayanların olmamasını, türkiyede script bilen kimsenin olmamasını yada bu işi layıkıyla yapabilicek tek bi grubun olmasını çook isterdim...

biraz ağır kaçmış..

herkesin oyunda kendi evini inşa edebilmesini bölece güzel bir görüntü çıkarmasını isterdim.
Rottingler Bana Atak Vermesin İsterdim ... Cnm Sıkılınca Bi Sürü Player gelsin yada CS deki gibi botlar olsun isterdim Birde WC ihtiyacı ( bu cok basit bişide ) olsun isterdim ZEKİ MÜRENDE Bzleri görsün isterdim :asik2
her serverde tek komutla ınvul olmayı ve tek atan sılahm olmasını ısterdm :P
türkiyede adam gibi sunucu isterdim
wc yi yaptılar. acıkma nın olayını aynen kopyalayıp. güzel oldu beğendim yere fln işiyodu. -10 canın gidiyodu işiyince :D ben olsam inti 10 azaltırdım yarım saat boyunca :D zekası kıt gibi bişi olursun. aptal gibi altına işiyon düşünsene...
uoda çiftleşilebilmesini yeni karakterlerin ancak oyun içindeki iki " diş ve erkek " çiftin çiftleşmesiyle açılmabilmesini

böylece davetiyeli bir sistem gibi olucak ve kalite üst seviyede kalıcaktır lol hahaha
mthN : Ata İki Kİşinin binebilmesini isterdim :)

Mthn Bu Olalı Biraz Geçti Sitede Vardı Topıgı Ben Aradım Ama Bı Sonuc Cıkaaramadım Eyer Bulabılrsen Pm Den Lınkını Yollarsan Sevınırım.. :D

Şu Çaldıgım Orta Dunya Haritasina Minastrithi Yapabilmeyi İsterdim (Yapmasına Yaparımda Üşengecligmin Gitmesini İsterdim )
+ Minastirth in Surları Gibi Yuvarlagımsı Sur İsterdim :D
karadan gemi gitmesini istiyom ben 2.mehmete ozendim :) .bi kere denedim onda gitmio karaya cıkıo fakat yerinde kaliodu :) havadan gemi götürmeyi de denedim suyun ustune havaya kaldırırsam gıdıyodu karada kaldırınca gıtmıodu :) (dogal olaraktan tabi :))
karhane isterdim: d hakiki ama
Sexy
Aklınız Fikriniz Mikeş de Olmasın Hocam. Xantier Gibi Küçük Arkadaşlar Var Ahlak Bakımından 0 lamıyalım Pırlantaları :)
Sexy1 : karhane isterdim: d hakiki ama

vendorlarda kızmı olcak:D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.