mini etekli :D
sexyde çok büyük ya :D ya beyler kasmayın ahlaklı olcaz diy e herkes erkek ben ilk küfürümü babama etmiştim 2. sınıfta hepsi biliyo bu olayları zaten :D
Administraktor : Sexy
Aklınız Fikriniz Mikeş de Olmasın Hocam. Xantier Gibi Küçük Arkadaşlar Var Ahlak Bakımından 0 lamıyalım Pırlantaları :)

sen bize küçük diyorsan baştan 0 ladın pırlantalarını.siz bişey diyince sanki biz anlamıyoruz :? :)
Ya :D Ole Diyorsunda İsteklerden Mikeşe Geldik Ama Herkezin Beyninin İçindeki Beyinciklerin 9000 Tanesinden 4501 tanesi Mikeşe Yoneldiginden Beyin Daha Fazla Otarafa Yalpa Yaptıgından Oluyor Gerçi Bunlar Ama Neyse :D
ya bide diyorum ki hırsız charla itemleri tek tek çalcagımıza direk adamın cantasını calıp kacalım daha kolay olmazmı :)
anLamıdığım meseLe yok ^^ uçak olsun britainden kalçak ucak moonglowa paraşütle atlıacz
Shaziment : ya bide diyorum ki hırsız charla itemleri tek tek çalcagımıza direk adamın cantasını calıp kacalım daha kolay olmazmı :)

peki yeni çantayı nasıl koycaz.ikide bir adminmi gelicek mjauaha:D:D:D.kikirik
ben dans etmeyi ve ev aldıktan sonra kendi evimi boyayabilmeyi istiyorum (keşke :D)
beyler hepimiz cok sey istioz ^^ =)) neyse devam
Spawnsas :
Shaziment : ya bide diyorum ki hırsız charla itemleri tek tek çalcagımıza direk adamın cantasını calıp kacalım daha kolay olmazmı :)

peki yeni çantayı nasıl koycaz.ikide bir adminmi gelicek mjauaha:D:D:D.kikirik
ya o da gitsin pazardan alsın yeni bi canta :)hem ben namuslu hırsızım çantanın içini boşalttıktan sonra çantayı geri getiririm :)
ayrıyetten ben adamların altındaki atları da kaçırmak istiyom kaçırıp fidye isticem adamlardan :)
-eger guardlara haber verirseniz mustanginizi bir daha göremezsiniz :)
:D Aslında 2 tane silahının olası yeterli 2 side yerle olucak bi tanesine tıklıcan eline gelcek diyyerinide tıklıcan oda eline gelcek otomatik çanta gelicek :D

Gm ken öyle yapıodum i_katana yapıodum 2 tane :D pratik çanta
Truva atı olsun içine okçular dolsun içinden ok dışarıya ok atabilebilsinler 1 kiide atın hareketini sağlasın atın içindeki playerların hp sinin toplamı x2 kadar hp si olsun ata saldırılabilsin vs. :yes
aslında benim aklıma etkinlik olarak dota gelmişti bi seferinde fakat binalara saldırma yok malum :) aslında world treeyi bi agac npc vardı onla idare edilebilir de frozen thronu ne yapacaz :)
:D:D evet iyi fikir call of duty :D filan
Sims yapalım :yes

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.