Mail yollama olayının yazılan script'le pek bir alakası yoktur. Herhangi bir SMTP server'ı düzgün bir şekilde kurarsanız, sorunsuz bir şekilde onay maili gönderilir.

QK SMTP'ı öneririm. Ücretli ancak bir yolunu bulabileceğinizi düşünmekteyim. Basittir. Sadece kurun ve simge durumuna küçültün.

İyi eğlenceler..
mail yollaması içi cpanel gerekli diye biliyodum cpanel herşeyi otomatik yapıyor.
Arkadaşlar Ben Sistemi kurdum, yardıma ihtiyacı olan arkadaşlara canı gönülden yardım ederim, ancak benim kafama takılan tek bi soru var,

Lai arkadaşımız Css ile hazırladığınız temaları kullanabilirsiniz demiş,
ancak o kadar çok tema denedim yaapamadım, beceremedim galiba bu konuda biri bana yardımcı olabilirmi ?
yani en azından nasıl yapacağımı tarif ederseniz sevinirim.

şimdiden tşkrler.
Css tema hazırlamak biraz kasıntılı bir iştir. Ama şu an desteğimi tamamen çektim bu sistemden. Bazı kişiler bu sistemi kurup, en alttaki ufacık ismi silmeyi başarıyorlar. Umarım onu sildikten sonra Kodlama: UOLxxxxx yazmayı yürekleri kaldırıyordur. Boşverin arkadaşlar, Türk olmama rağmen, Türk'lerin bunu sürekli yapmasından bıktım usandım. Gerek yok kimseye yardımcı olmaya.

Kolay gelsin.
Bence çoğul konuşmamalısın. Yapanlar yok mu? Yapanlar çok. Ama ne biliyim dünyada neler neler oluyor. Bizimkilerde yapıyor yani.Keşke yapmasalar .
Serverima bu sistemi kurucak birisi lazım msn : [email protected] ekleyin görüşelim teşekkürler.. Www.Mesanduo.Com

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.