Bence oyle ben baska serverlarda hic bir sey calıstıramıyordum gecen sene buldum her seyi calıstırıo hemde hatasız.
ya mysql hatası veriyor yok bilgiler yanlışmış falan sen kurduysan bağlan.php nin içeriğini açıklarmısın hani db adı vs onları...
sen appserv indiririrsen hic bir hatan kalmaz onu diom sifreni kendin belirlion..
Diğer yapan kişiler nasıl çalıştırıyor hepsinde appserv mı var. Şimdiki serverımda dosyalarım var kaldıramama malesef.
Açıklama yerinde sanırım arkadaşlar. Şu an askerdeyim yarım saat izin veriyorlar. Sürünüyoruz :D

Acemilik bitince sistemi ayrıntılı bi şekilde açıklarım.

Mehtap 13 :)
İnşallah:utangac2
Beyler ben bu scripti kuruyorum fakat olmadı (: diyor halbuseki tüm ayarları doğru kuran varsa bana yardımcı olabilirmi lütfen
sunucu adı kısmından kaynaklanan bir sorun olabilir. acemilik bitsin inceleyip düzeltirim.
sistem gayet güzel çalışıo yanlız ufak bir sorun var sanırım admin panelinde ayarları değiştirdimi böyle bir msj çıkıo

'' Yok yok.. Ben bunu görmedim, sen de bunu yapmadın. Tamam ? ''
sunucu adı kısımlarını başta doldurmak gerekiyor. eve gidince düzenleyip gönderirim. pardon arkadaşlar.

Bilenler, mysql'den sunucu adresini girerek düzeltebilirler hatayı.
ya birşey soracağım her şeyi tamamladık ama kurulumda host adı ,admin acc name ,pass vs yazıyor onları dogru cevapladıgımız halde döngü olmadı diye cevap veriyor ???
evet cvp verecek biri yokmu olmadi yaziyor hata verio :s sunucu adı mysql iyi bilen
Ya arkadaşlar ben kurdum lai sistemini fakat kayıt alınca md5 ile şifrelio benim sphere kayıt olurken girdiğin şifreyi kabul etmiyor ne yapmam lazım?
Bende tüm bilgileri doğru doldurduğumdan eminim ama olmadı diyor
Bence sunucu ismini algılayamıyormu ne problem var
admin/ayardegis.php dosyasının içinde

if ($site != "www.neviada.org" and $site != "neviada.org") {

satırını kendinize göre değişin.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.