Server Acmayı Düşünenler İcin Yeni Bir Fırsat !!!

Server Acıpda Sitesi Olmayan Ve Yadda Yaptıramayanlar İcin Ben Kendilerine Yardımcı Olabilirim.
İsteyen Kişiye>>Site: Php,Flash Forum: Php , Smf , Tasarımları Yapabilirim. Bunun Karsılıgında Sizden Hic Bir Turlu Para Teklif Etmiyorum.

Sizinde Shardınızın Güzel Bir Sitesi Olmasını İstiyorsanız. Bana Ulaşmak İcin>>

İLETİŞİM
-------------
MsN: [email protected]

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Bu konu web-tasarım tarafından düzenlendi(2007-12-15 19:30, 16 yıl önce)
Silindi
Members
0
bişi sorabilir miyim vbullettin lisanssız kullanımı suç peki yaptıktan sonra yakalanırsanız siz bu suçu kendinizde bulabilicek misiniz?
belki lisanslı yapacak :yes
Silindi
Members
0
100-200 $ para vericek lisansı için bedavaya vericek başkalarına ah öyle birini bulursan banada haber ver kaçırmayalım değil mi ?
bulursam haber werrm :yes
MortaL : 100-200 $ para vericek lisansı için bedavaya vericek başkalarına ah öyle birini bulursan banada haber ver kaçırmayalım değil mi ?

Evet evet banada haber verin (:
yok beyler tabiki kimseye parasız lisanslı vbulletin forum yapacak degilim. ama lisansızını yaparız. suc oldugunu bende bılıyorum ama ben daha onceleri cok yapdım bunun pek suc oldugunu sanmıyorum eger ilgilenseydıler ben suan burda olmazdım dime ;) nese sorun degıl eger sizler boyle düşünüyorsanız bende vbulletin yapımını kaldırım :))
"suc oldugunu bende bılıyorum ama ben daha onceleri cok yapdım bunun pek suc oldugunu sanmıyorum"

Suç oldugunu biliyorsun ama suç olduğunu pek sanmıyorsun..

Lafların çelişkide..

Ayrıca iyi ve güzel bir site isteyen server yöneticisi işe lisans alarak başlamalı.. Bilgine (:

Kolay gelsin sana..
Ya tmm beyler sımdı bunu uzatmaya gerek yok eger forumda boyle bir seyın yer almamasınııstıyorsanız bizde sildik vbulletin lisansızyapımı yasak tmm ;) uzatmayalım benım amacım bazı arkadasların server acıpda site sorun olanlar war benım amacım bunlarayardım etmek bu kadar
Beyler Fazla Uzatmaya Gerek Yok Ben bu Topic Tartışalım İcin Degil. Site Hakkında Sorun ve yadda Yardıma İhtiyacı Olanlar İcin Acdım !! Aslıdna Bende Suckı Bazı Kişilere Gerilere Cvp Veriyorum !! Sorunu Olan M@ilden Ulaşabilir.!!
Beyfendi. Suç olduğunu bile bile yapıyorsunuz... Bunun bir cezası var. Microsoft grubu olarak sizi şikayet etmek zorundayım. Mahkemede görüşmek üzere.
Byr Edin Bakalım + Geri Reklamada Gerek Yok|| Microsoft Grubu Olarak Sizi Şikayet Etmek Zorundayım ||| Ya Sen Ve Grubun Nedirki Bana Gelmiş AgızYapıyorsunuz. Mahkeme diyorsanız Her Turlu Beklerim.
La havle..
Bu lisans olayına bu kadar düşkün arkadaşlar.. acaba evlerinde lisanslı
Windows
Office
Winzip
Nero
Photosohop
Premiere pro
Adobe Flash
Cute FTP
ve bilgisayarınıza kurulu onca oyun..

Acaba bunlar lisanslı ve orjinaller midir?
Yoksa burada laf söyleyecek birisini bulduk topa mı diziyoruz..

Birde şu microsft grubu... ben her ay bsa dan bir fax alıyorum ama.. hiç sizin gibi söylevlerde bulunmadılar.. siz.. kendisine microsft grubu diyen bir grup kişi misiniz.. yoksa bir oyun forumunda zaman harcayan microsft yetkilileri mi? merak ettim.. aydınlatır mısınız?
Silindi
Novice
4
;-)

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.