Kusura Bakmayında Herkeste Web Master Olmuş...
Evet wlla herkez webmaster olmus benim dedemde webmasterdı
onun dedeside mastermış benim anam babamda mastır zatenn

(bu arada crazydog sana pm attım okurmusun)
Ben Bi Şeye Takildim Kim Beleşe Site Yapiyorki Bu Günde Adminden Aşagi İstemiyorlar :D
Buraya Bazı Arkadaslarımız Yazmıski Herkes Web Master Olmus !! Bunlara Bir Kac Sözüm War İlki '' Siz Yapamıyorsunuz Diye Kıskanmayın '' 2. '' Web Master Olmak Cokda Zor Bir Sey Degıldır. Eger Sizlerdede Kafa + Beyin + İrade Warsa Sizinde Yabamıyacagınız İş yokturki + Dedigim Gibi Web Master Olmak zor Bir İş Degildir Sizlerde Benim Gibi 1 hafta 2 hafta eve kapalı kalın evden cıkmayıpda bu nasıl oluyor su nasıl oluyor diye bi arastırıpda bi sorustursanız sizlerde bu işin ne kadar kolay oldugunu gorebılırsınız ama bazı gerilerse bunun farkında bıle degil. Bu Arkadaslara Fazla Bi Soylıyecegım Lafım Yok Ben Gerilerle Geri Olmam Tamamen İleri Gorusluyumdur. Geriii Arkadaslar tmm
Kafa + Beyin + İrade
Bunlar sende mevcutmu? Daha doğru düzgün "Türkçe" konuşamadığın için merak ettim.

Ayrıca zaten kimsenin web master olmak gibi bir çabası yok, ki kimseninde kıskandığını sanmıyorum xD.
Arkadaşlar Bence Polemige Girmeyelim Adam Genede Bir İyilikte Bulunmamişmi :O_o
[Ragnar] :
Kafa + Beyin + İrade
Bunlar sende mevcutmu? Daha doğru düzgün "Türkçe" konuşamadığın için merak ettim.

Ayrıca zaten kimsenin web master olmak gibi bir çabası yok, ki kimseninde kıskandığını sanmıyorum xD.

Somak Kafalı Arkadasım Merak Etme Bunlar Bende Olmassa Ben suan Ne Tasarım Nede Baska Bir İşle Ugrasmıs Olurdum Ama Bunlar Bende WArki Suan Bu İşlerle Ugrasıyorum Ama Sende Olmadıgı İcin Kıskanıyorsun Geriiiiiiiiiii !!! Cunku Sen Hic Bir Zaman İleriyi Goruslu Olamazsın Allahın Abazası Sen Her Zaman Kimsenin Başaramadıgı İşi Yapıyorsun Oda Geriye Düşünceli Bi İnsansında Ondan Be Geriiiiii
@web-tasarım
Kusura bakma yardım ediyosun hoş bişey ama kimsenin seni kıskanağını zannetmem.Ragnar kendi sitelerini kendisi yapıyor.Anemon'da zaten kıskanmasına gerek yok Türkiye'nin sayılı webmasterlarından biri gelipte seni kıskanmazlar.
Ya Ben Onlara Falmı Diyorum Ben Nedıyorum Beni Kıskananlar İcin Diyorum Kıskanmıyorlarsa Banane Onlarda Ama dime??
web-tasarım : Buraya Bazı Arkadaslarımız Yazmıski Herkes Web Master Olmus !! Bunlara Bir Kac Sözüm War İlki '' Siz Yapamıyorsunuz Diye Kıskanmayın

Bunu Anemon'a

web-tasarım :
Ama Bunlar Bende WArki Suan Bu İşlerle Ugrasıyorum Ama Sende Olmadıgı İcin Kıskanıyorsun Geriiiiiiiiiii !!!

Bunu Ragnar'a yazdığına dikkat çektin mi?O zaman sözcüklerini biraz dikkatli kullanırsan iyi olur.
Neyin dikkatini Cekecem Kardeşim Yemişim Ragnar'ını Adam Olan Adam Gibi Durur. Bi İyilik Yapalım dEdik Ne KAdar Kotu Kalkık warsa Hepsi Geldi Buraya Beni Kotulemeye Calıstı Kıskanmayın KArdesım Sizden Üstünsem Kıskanmayın warmı otesii şimdi bir daha kımse buraya bir sey yazmasın ben burayı tartısalım dıye acmadım yardıma ihtiyacı olanlar icin acdım
Üyeliğiniz bir süreliğine kapatıldı.
Kullandığınız kelimeleri daha iyi seçmeniz dileğiyle.

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.